2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

işte bu 2 cicide bizim pipili için..
Fanatik BJK'li babasından..

Canım ben baktım o siteye ama eşim sağolsun canlı bir şekilde görmeden almayalım dedi sonra benim üzüldüğümü görünce alalım falan dedi tabi biz bu olayı yaşarken benim beğendiklerim bitti. Bizimde cinsiyet belli olmadığı için ara renk badiler az kalmıştı biz karar verinceye kadar bitti maalesef.

Mağazasında da indirim vardı bende tulumlarından aldım yenidoğan olarak hiç küçük değil chicconun kiler daha ufak canım buara onda da indirim var...

Canım merhaba yanlış hatırlamıyorsam sende izmirde oturuyordun. Mothercare'in mağzası benim bildiğim kadarıyla Karşıyaka carrefourda vardı başka hatırlamıyorum. Sen hangi mağzasından aldın? Birde chicconun mağzasınıda söylersen çok sevinirim. Kısmet olursa ocak sonunda doktor kontrolümüz var bizim velet kendini gösterirse artık bizde başlayalım alışverişe diyoruz.

güle güle iyi günlerde giysin kızın canım geçekten insan almadan duramıyo rabbim giydirmeyi de nasip etsin inşş
cok sekerler güle güle kullan canım
sağol canım benim amiiiiiin inşşş
işte bu 2 cicide bizim pipili için..
Fanatik BJK'li babasından..
Eki Görüntüle 920652 Eki Görüntüle 920653

sağlıcakla giysin canım oğluşun

Son düzenleme:

Canim ben izmirde oturuyorum. Evet karsiyaka carrefourda ve forum bornovada var. Bide alsancakta var mothercare. Chicco ise gecen tesadufen gordum bucadan otobana cikan yol uzerinde var. Ben genelde forum mothercareden ve internetten aldim. Ama mothercare in urunlerine kefilim yegenime almistik 3-4 sene giydi

Canim internetten hangi siteden aliyorsun

Cevap verdiğin için teşekkür ederim canım dediğin yerlere bakıcam en kısa zamanda. Mothercare'in ürünlerini etrafımdaki kişilerden hep duyuyordum kaliteli diye. Olursa bari kaliteli olsun 1-2 sefer giydiripte atmayalım.

bunlar aldıgımız ciciler kızlar :) moblyaları henüz almadık ama kararsızım.geçn odası tarzında almayı düşünmüyodum ama bunu çom beğendim.küçük bi de sepet beşiklerden almayı düşünüyorum e bebekte var şu 6 aya kadar olanlardan.ne yapsm kararsızım size de göstermek istedim fikirlerinize ihtiyacım var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…