2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canım iyi ki söyledin benim haberim yoktu alıcam kesinlikle çok uygunlar

merhaba güzel anneler...ben de haziran annesi olucam rabbim nasip ederse,daha meleğime biey almadım ben de sizinkileri görünce heycanlandım.cinsiyeti belli olsun diye bekliyoruz..sürekli sitelerde geziniyorum bebeşim için önceden kendime eşime evime bakardım bişeyler.artık farkettim ki her şeyimi meleğime göre yapıyorum artık...öyle heycanlıyım ki biran önce belli olsun artık

hastane çıkışı ne giydirceğimize karar verdim daha doğrusu babası çok istedi.doğuştan gsli yavrukuşum

Eklentiler

• $3.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 66

canııımmm sana çok teşekkür ederim bi sürü şey aldım şu 5 li zıbınlardan 4 paket aldım yani 20 zıbına 75 tl verdim bedava nerdeyse 2 li alt ve üstte 50 tl.çokkk güzeller hemde mothercare

Ayyy bu mothercare ürünleri çok güzel yaa bayıldım.... Zıbınlar ne tatlı offf cinsiyetimiz belli olsaydı

Çok ciciler bebişin güle güle giysin İnşaallah...:) Bu ara hakikaten badiler baya uyguna gelmiş...

Bunlar çok güzelmiş yaa bayıldım güle güle giysin bebişin canım.:)

Son düzenleme:
Merhaba güzel anneler ve onların tatlı yavruları bu mothercare ürünlerine bayıldım zaten kalitesi tartışılmayacak bir marka ve fiyatları çok uygunmuş gerçekten. Bizim maalesef cinsiyetimiz daha belli olmadığı için net bir rengimiz yok ama ara renklerden beyendiğim body takımları var eşimede gösterip almayı düşünüyorum. Ancak o kadar acemiyim ki bu konuda beden olarak ne alacağıma bir türlü karar veremedim alan arkadaşlar beden olarak neyi tercih ettiniz acaba yardımcı olabilir misiniz?

canım bana da doktor kız dedi ama %80.yine de aldım sonuçta içine giycek bunları.ayrıca dediğin gibi ara renklerde var.ben 2 paket 56 yani yeni doğan bi paket 62 yani 3 ay bi kaette 68 yan 6 ay aldım.ilk dogdugunda çok kullanılıyormuş çabuk kirleindiğinden.ben daha da alırdım da eşim bırakmadı alcak arkadaşlara acele edin derim çünkü bitiyor az kalmış.ayrıca süper hızlı gönderi grubunda yani dün aldım bugün kargoya verdiler pazartesi elimde olucak inşallah

Canım içine giyeceği için bende o yüzden çok sorun yapmıyorum renk konusunu dediğin gibi ara renkler var ve bende onlardan alıcam şimdilik. Bana bazı arkadaşlarım çabuk büyüyorlar yeni doğan fazla alma dediler birde görmeden alacağamız için yeni doğanların düdük gibi gelmesinden de açıkçası korkuyorum:) Çünkü bazı mrkaların yeni doğanları gerçekten prematüre bebeklere giydirilicek gibi oluyor bu markayı canlı olarak inceleme şansım olmadı. Bende olmazsa 1 paket yeni doğan 2 paket 3 aylık alırım. Eşimde biraz canımı sıktı bakmadan almayalım diye daha erken diyor aman ya bu adamın hevesimi kursağımda bırakmakta üstüne yok valla.

Ay canım benim nasıl sevindim valla yardımcı olduysam ne mutlu birbirimize haber verelim böyle güle güle giysin inşallah bebişin bende alıcam birkaç güne diğer butik bebe olsun unnado olsun dışarıya aynı fiyata satıyorlar araştırınca iyisinide ucuzunu da buluyorsun mağazaya gidip dünya kadar para vermeye gerek yok kalite ortada zaten

Merhaba kizlar bende insallah haziran annesiyim ama cinssiyet henuz bellu olmadugi icin alisveris yapmiyorum siz cok guzel seyler almissiniz biberin emzik filan aldik biz sadece oda indirim vardi n11 den cok uyguna aldik weewell bebek telsizi aldik bi de kiyafet almak icin sabirsizlaniyorum bakalim inşallah bi dahaki cumartesi ogrenmis olcaz

Eşim alalım mı almayalım mı diye karar verinceye kadar benim alacağım ürünlerin bedenleri bitti. Mothercare ürünlerini alan arkadaşlarım bebişlerinize sağlıkla giydirin bizimkine kısmet olmadı babamız sağolsun.

Aynen alsak mı derken beden kalmamış neyse ben cok almamıştım daha zaten ne olsa lazım olacak kullanılır küçük de olsa 0-3 ay 3-6 ay 6-9 a göre aldım ama ne tatlılar yaa

Aynen alsak mı derken beden kalmamış neyse ben cok almamıştım daha zaten ne olsa lazım olacak kullanılır küçük de olsa 0-3 ay 3-6 ay 6-9 a göre aldım ama ne tatlılar yaa

Ne mutlu sana canım ya en azından alabilmişsin Allah güzel günlerde giydirmeni nasip etsin. Gerçekten çok güzellermiş baya hoşuma gitmişti ama bizim miniğe kısmet değilmiş.

Ne mutlu sana canım ya en azından alabilmişsin Allah güzel günlerde giydirmeni nasip etsin. Gerçekten çok güzellermiş baya hoşuma gitmişti ama bizim miniğe kısmet değilmiş.

Aynen canım kısmet yaa âmin hepimizin bebişlerine inşallah sağlıcakla giysinler

Kızlar birde bu hepsi burada daki mothercare astronot montları tavsiye edıyormusunuz alsak mı ki ne dersiniz geçenlerde lcw da 50 tl ydi burda da aynı fiyat bide bebişim Haziran'da gelecek ee 6-9 ay mı alsak

Yoksa bi sonraki kış mevsimine mi göre yani 1.5 yasına yasına göre mi alsam
Bi fikir verirsiniz umarım

Canim benim bende bunlardan aldim 3paket yarim kol 3 paket kolsuzlardan hatta bir kav tulum 2 gun once geldiler hepsini actim yikadim utuledim kaldirdim tabi resimlrrini cektim ama telden yuklenmiyor... bu arada mothercare in kendi magazasinda da ayni oranda indirim var arada 50 kurus fark var. Ben ordanda aldim ama kendime degil ablaminda bebisi olacak subatta ona aldimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…