2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Yok ok canım ya neden yanlış anlaayım:) ben de her baktığımda gülümsüyorum mutlu ediyo beni de:) butik bebeden aldım bunları

Ben bebegime organik pamuklu body ve hastane cikisi aldim. Onlari da sabun tozu ile yumusatici kullanmadan yikadim, utuledim:) Dogadan Bebegime diye bir site var, ordan buldum cok guzel.

Ben bebegime organik pamuklu body ve hastane cikisi aldim. Onlari da sabun tozu ile yumusatici kullanmadan yikadim, utuledim:) Dogadan Bebegime diye bir site var, ordan buldum cok guzel.

Siz reklam amaçlı buradasınız galiba çünkü haziran, mart, şubat, nisan annelerinin hepsine aynı yazıyı yazmışsınız...

Son düzenleme:
çok güzeller canım ya insan dokunmaya kıyamıyoru şimdiden rabbim inşş sağlıkla giymelerini de nasip eder inşş
Eki Görüntüle 912841 Eki Görüntüle 912842 Bunlarda bizim cicilerimizin bazılarıııı:)alt açma minderi ve battaniye takımı:)

ahh nasıl güzel ya şunalara bak ben mağazaya girdiğim de hepsinden almak istiyorum eşim beni zor durduruyo annem bi yandan ben yandan şimdiden dünya kadar kızımın kıyafeti oldu

bende defactodan üst aldım ama karnım çok belli olmadığı için biraz bol oldu sabırsızlıkla giyeceğim günü bekliyorum bu ay bende artık pantolonlara bakmayı düşünüyorum

ohh ne güzeel güzel günlerde giysin inş kızın kıyafetleriniiii :)

Canım bunları nerden aldın nette de aynısından var almayı düşünüyorum sen beğendinmi kalitesini bide sen kaça aldın

butiik bebeden aldım canım ben ikisini 50 küsür liraya aldım ben beğendim ince gibi kumaşı nasıl tarif etsem bilemedim penye mi desem alt açmanın içinde elyaf yastıkta da var :))çok şekerler amaa:)

butiik bebeden aldım canım ben ikisini 50 küsür liraya aldım ben beğendim ince gibi kumaşı nasıl tarif etsem bilemedim penye mi desem alt açmanın içinde elyaf yastıkta da var :))çok şekerler amaa:)

Çok sağol canım teşekkür ederim o zaman bende alayım

Ayyy bayıldım ben bu modele,şapkası da var, yerimmmmm ellerine sağlık kayınvalidenin...

Yegenim icin ordu cok icerlendim keske benim kizim olaydida kizima giyindirseydim diye ama bizimde baya bir oldu orguler....
Toplu halde koyacagim ins. Model isteyenler alsin diye

Kızlar bebişinize mothercare ürünlerinden aldınızmı hepsi burada da bayabi indirime girmiş cıtcıtlı bodyleri falan tavsiye edermisiniz
Bide astronot montlardan gördüm 50lira ve üzeri 90 liraya kadar var cok da güzel duruyorlardı

Cnm tecrube ile sabit yegenime almistik yillarca giyindi. Bende hem internetten hem magazasindan unisex bodyler aldim. Yikadim utuledim birtek fotolarini cekip yuklemek kaldi. Ve gonul rahatligi ile alabilirsin cok guzeller benim cinsiyet kesin degil kesinlesince cok guzel tulumlar var onlardan alacam Rabbim hayirlisi ile giydirmeyi nasip etsin....

Kizlar bu arada biz bebek arabasinida aldik. Cok guzel kullanisli "kraft twist air" travel sistem kendi ekseninde donuyor. Begenince esimde bos ver beklemeye gerek yok dedi aldi. Resimleri var ama telden yukleyemiyorum once evdeki pc ye atmam lazim en kisa zamanda yukleyecegim canlar

Ne kadara aldın canım?

1100 liraya aldik cnm ama heryerde ayni fiyat.
999 liraya kraft twist modeli var. Amaben twist airi daha vok begendim

canım bebişin arabasını güle güle iyi günlerde kulansın inşş sağlıcakla
bende Kraft düşünüyorum çok iyi kaliteli marka özellikle travel seyahat tipi şimdi alsam mı yoksa çok mu erken bilemedim valla :44:
canım en yakın zaman da fotolarını yükle kuzum bana da fikir olsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…