2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

offf sorma ilkokulda bile aşı yapılırken öğretmenimi tekmeledim 2 tane hemşire kollarımdan tuttu o derece yanii kocama yazık her kan vermede doktor randevularında adamcağız benle uğraşıyooo

bakalım nasıl olcak neler olcak.. doğum hikayelerimiz komik olcak ama, ondan eminim

kısmetse ben senden önce doğuracam ben anlatırım canım sana inan en gerçek hislerimle yazarım sende ona göre davranırsın ama benle doğuma gelecek insanlara allah yardım etsin diyorumm

canım bende ilk oldum bumu dedim hatta yoktu ilk gün bişe gece başladı iki gün uyuyamadım ağrıdan ama sen bana bakma benim acı eşiğim çok düşük dikkat et yinede kendine pek oynatma kolunu kadrajcım

hemşirede söyledi zaten. Astım çıkmamasına sevindim zordur nefes darlığı

kısmetse ben senden önce doğuracam ben anlatırım canım sana inan en gerçek hislerimle yazarım sende ona göre davranırsın ama benle doğuma gelecek insanlara allah yardım etsin diyorumm

ahahahahaha bende öyle diyorum valla..
ama arkadaşlarım, ailem herkes biliyo huyumu katlanırlar artık
sezeryan mı olcan? bana sezeryan olcak olan ve detaylı anlatcak olan lazım

ahahahahaha bende öyle diyorum valla..
ama arkadaşlarım, ailem herkes biliyo huyumu katlanırlar artık
sezeryan mı olcan? bana sezeryan olcak olan ve detaylı anlatcak olan lazım

belli değil ki şimdiden bilemiyorum son ayda belli olmuyoomu o ? benimkilerde biliyo huyumu allahtann

belli değil ki şimdiden bilemiyorum son ayda belli olmuyoomu o ? benimkilerde biliyo huyumu allahtann

akışa bırakıp nasıl olcaksa öyle olsun dersen evet son anlarda belli oluyor..
ama ben akışa bırakmıyor ve sezeryan istiyorum.. beni anca bu paklar, o yüzden

canım bende ilk oldum bumu dedim hatta yoktu ilk gün bişe gece başladı iki gün uyuyamadım ağrıdan ama sen bana bakma benim acı eşiğim çok düşük dikkat et yinede kendine pek oynatma kolunu kadrajcım

günaydın kızlar.ya bende bekliyorum sağlık ocağından nezaman çağırıcaklar diye.
arayan soran yok.aşıdan da korkuyom diye pek ilgilenmedim.
acaba gidip bi sorsammı bugün?

evt ya bende bu indirimden yararlanmak için bir an önce karar vermek istiyorum ama sanırım bende veremeyicem. çünkü aynen senin gibi kafam karışık.
ben kraft ın twistini baya ciddi düşünmüştüm. ama kullananlara sordum. arabanız küçükse almayın, bagaja sığmıyor dediler. bende ama tekerleri ve oturma kısmı çıkıyor, sığar dedim. her seferinde onla mı uğraşacaksınız ve bagajı dolduruyor diyorlar... parçalarıyla birlikte bizim bagajı kaplar galiba gerçekten. bu yüzden baston tibi, bir kerede katlanabilen, hafif ve çok yer kaplamayan arabaları önerdiler bana genelde. chicco nun o modelide o yüzden hoşuma gitmişti benim. baston tipine benziyor diye.
bunların haricinde bir de chicco nun liteway plus modelini düşündüm. baston tipi ama ana kucağı takılabiliyor. bir de buna bakıcam bakalım. umarım artık karar verebilirim çünkü çok kararsızım...

karar verebilir alırsak haber verelim birbirimize

evet cilegim yaa sabah uyandigimda dinlenmis olmam gerekirken dayak yemis gibi kalkiyorum resmen.. yoruldugumda olusan agridan sikayetci degilim o normal bence.. ama su sirt ustu uzaninca resmen kilitleniyo olmam urkutuyo beni :18::18: daha onceki deneyimimden dolayi galiba:18::18: allahim o gunleri gostermesin bir daha

çok alemsin walla erkek çıktın
çocuk okuyunca kendinden soğur yaaa sen en iyisimi tekmeler başlayınca başla günlüğe canım

ayyyy çok teşekkürler hayatım yaa sayende doğum kursuna falan gerek kalmadı çok açık ve net anlatmışsın maşallah

Bizim doktorumuz video çektirmedi yaaa yasak dedi bari detaylıda cd verse ben senin yaptığın resim olayını çıplak denedimsonra biri görür falan diye endişelenip sildimgöbeğimin aylık gelişimini net olarak görmeyi çok istiyordum aslında

Kızlar bel ve sırt ağrıları için egzersizler var netten çok rahat bulabilirsiniz.Evde çok rahat yapabileceğiniz şeyler.benim belden ziyade sırt ağrım var hemde yatsam bile geçmiyor.dün akşam başladım egzersizlere ve dün gece biraz rahat uyudum.az da olsa rahatladım gibi hissettim..

Gunun 2. Uykusunuda almis bulunmaktayiz
Kizlar amma cok uyumaya basladim ben .....
Ilk gebeliklerinde boyle olanlariniz var miydi ???
Yada benim oglum annesinin hep uyumasini mi istiyor

kızlaaaaaaaaaaaaaar doğum fotoğrafçısı düşünüyor musunuz?
ben kesinlikle düşünüyorum Allah nasip ederse..
o yüzden anlaşan, fiyat alan falan varsa İSTANBUL'dan bilgi verebilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…