2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

köftemin suçu yok belkide.. O hareketli ama ben hissedemiyorumdur :KK1:

tabi yaaa..biyere gitmesen bile sıkıldın mı çıkıp gezsen dolaşsan yürüsen bile yeter zaten sana..önemli olan haba almak değişiklik olması..aaay inş hiçbi sorun kalmazda atlatmış olursun bu durumu artık :KK34:

bende durum aynı canım hehehehhe değişiklik yok :KK34: hissetmiyorum hâlâ

aman da aman oglusuna da laf soyletmezmis:KK9::KK9:

Sağlık ocağından geldim tetanoz aşımın ilk dozu yapıldı. Aşı olamyanlar varsa korkmasın hiç acımıyor, kan aldırmak bile daha çok acıyo inanın :KK1:
ama şimdi kolum çok ağır ve sanki biri hart diye ısırmış gibi bi ağrı var, onun dışında çok iyiyim

ben daha yaptırmadım ve deli gibi tırsıyorum :18: ama yorumuna bittiiimmmm hart diye ısırmış gibi :KK1:

Efe olcak..İzmir efeleri gibi sağlam dürüst yakışıklı adam gibi adam olacak :) bak saygısından tekme bile atmıyor annesine :)

güzel tespit :KK1:

aman da aman oglusuna da laf soyletmezmis:KK9::KK9:

söyletmem tabisi :KK36:

tırsma şekercim. İnan acımıyo. Kolumun şu anki ağrısı bi yere vurunca morarır biraz acır ya aynen öyle. Tırsılacak kadar değil yani:KK76:

yok anacım bende kesin büyük etkiler yapar yani..
hani şartlandırma kendini diceksin ama biliyorum yani öyle olur eminim :18:

sinizütim var zaten ama ben astımdan şüpeleniyorum canım çünkü tıkanıyorum bazen nefes alamıyorum birden hele iki merdiven çıkayım kalbim fırlayacak gibi oluyo geçen aşımı yaptırırken ebeye sordum normalmi diye seni korkutmak istemem ama doktora görün dedi ama o öle diyince daha çok korktum eşimde çok endişe duyuyo sanırım yarın götürür beni doktora

altınkadın ne yaptın gittin mi sen göğüs doktoruna

kızlar bebişlerinizi hareketlerini eşiniz hissediyormuuu...benimki hissediyor şiddetli tepikleri...forumda altlarda olan bilgilerde 24 haftalık olan arkadaşınkinde yazıyordu 24.haftadadan itibaren başkası hareketleri hisseder falan diyodu...ya biz bariz hissediyoruz acaba bu gaz mııı ...ayrıca yemeklerden sonra yan, çook yediğinizde midenizde sertleşme oluyor muuu

Canım eşim de hissediyor bi kaç gündür çünkü çok kuvvetli tekmeliyo hatta eşim elini karnıma koyuyor ve oynadığını ben söylemiyorum o söylüyor oynadı diye bende onaylıyorum ama ileriki haftalarda daha net belli olur geçen haftayla bu hafta arasında çok fark var çünkü maşallah kızıma

gunaydin fistiklaaarr:KK3::KK3::KK3:

canım nasıl oldun sen ağrılar devammı..bende gezdiğimde yada bir iş yaptığımda belim deli gibi ağrıyor yattığımda birşey yok ama kalkarken öldürüyor beni..ama takmıyorum belim diyorum alışmaya çalışıyor sanırsam ağırlığa..ama hergün olan bir ağrı değil..eğer yorduysam kendimi oluyor..

Canım eşim de hissediyor bi kaç gündür çünkü çok kuvvetli tekmeliyo hatta eşim elini karnıma koyuyor ve oynadığını ben söylemiyorum o söylüyor oynadı diye bende onaylıyorum ama ileriki haftalarda daha net belli olur geçen haftayla bu hafta arasında çok fark var çünkü maşallah kızıma

haklısın arkadaşım günden güne değişiyor..pazar günü öyle tekmeler atmaya başladıki eşim nasıl gülüyor hissetmeye başladı oda elini koyunca :) bu seferde tekme atmadığında insan heyecan yapmaya başlıyor..ay bizler çok garibiz..atsa niye atmadı bugün..atmasa hiç atmıyor :)

altınkadın ne yaptın gittin mi sen göğüs doktoruna

canım benim gittim ama şuan bişe bulamadım dedi solunum testim normal çıktı beyaz kan hücrelerinde fazlalık var dedi ve kadın doğuma yönlendirdi enfeksiyon olabilir dedi

:) geçmişolsun :) oda geçer canımcım 2 güne kalmaz :)

:)))))))))))))))))))))))) süpersin egemen bağış :))))) Efekanda güzelmiş egemen konusuna katılıyorum :)

Efe olcak..İzmir efeleri gibi sağlam dürüst yakışıklı adam gibi adam olacak :) bak saygısından tekme bile atmıyor annesine :)

Efekan Atakan :KK70:

Sağlık ocağından geldim tetanoz aşımın ilk dozu yapıldı. Aşı olamyanlar varsa korkmasın hiç acımıyor, kan aldırmak bile daha çok acıyo inanın :KK1:
ama şimdi kolum çok ağır ve sanki biri hart diye ısırmış gibi bi ağrı var, onun dışında çok iyiyim

canım bende ilk oldum bumu dedim hatta yoktu ilk gün bişe gece başladı iki gün uyuyamadım ağrıdan ama sen bana bakma benim acı eşiğim çok düşük dikkat et yinede kendine pek oynatma kolunu kadrajcım

umarım öyledir ya. öyleyse ben de alırım muhtemelen. sen bana haber edersin :)

ama o ürün kampanyalı ürün diye geçiyorsa hediye çeki vermezler.:nazar: haberini bekliyorum canım.

canım dün e-bebek ve özelcan bebe mağazalarına gittim...bu beğendim araba yoktu ikisindede bu 2014 modelmiş henüz ellerine gelmemiş geliş fiyatıda 1600-1700 civarı olur dediler...ama bu seferde orda kraftın bi arabasını beğendik twist modeli...2li set olarak bu ama 3lü değil...fiyatıda e-bebekte 1145 tl özelcan bebede 950 tl ama belki biraz daha indirim yaparlar alıcı olunca...bişeyler yaparız dediler...3lü setide pek tavisye etmiyorlar boşa yer kaplıyor diye...uff çok kafam karıştı bilemedim wallahi ne yapacağımı :) sırf indirimi kaçırmamak için bu kadar acele etmiştim ama biraz daha araştırmakta fayda var sanırım aceleye gelecek gibi diil :)

canım nasıl oldun sen ağrılar devammı..bende gezdiğimde yada bir iş yaptığımda belim deli gibi ağrıyor yattığımda birşey yok ama kalkarken öldürüyor beni..ama takmıyorum belim diyorum alışmaya çalışıyor sanırsam ağırlığa..ama hergün olan bir ağrı değil..eğer yorduysam kendimi oluyor..

haklısın arkadaşım günden güne değişiyor..pazar günü öyle tekmeler atmaya başladıki eşim nasıl gülüyor hissetmeye başladı oda elini koyunca :) bu seferde tekme atmadığında insan heyecan yapmaya başlıyor..ay bizler çok garibiz..atsa niye atmadı bugün..atmasa hiç atmıyor :)

:) yeterki tekmelesinde nasıl tekmeliyorsa tekmelesin öbür türlü strese giriyorum

bi benim koca hissetmiyo heralde hislerinimi aldırmış napmış bilmiyom bildiğin debeleniyo çocuk içerde bak diyorumm yoo ben hissetmedim diyo sinir oluyorum yaaaa:KK47:

pufpufcum sende aynen benim gibisin aşı doğum herşeyden tırsıyon haaaa:18::18:

evet !! :18: hemde çoooooooooook fenaaaaaaaaaaaaa !!
üstümde olucak, değişecek, yapılacak herşeyden korkuyorum nasıl bi yapım varsa..!
aaaay hele normal doğumdan falan bahsediyolar ya, okurken bile bayılcam sanki :KK1:

canım dün e-bebek ve özelcan bebe mağazalarına gittim...bu beğendim araba yoktu ikisindede bu 2014 modelmiş henüz ellerine gelmemiş geliş fiyatıda 1600-1700 civarı olur dediler...ama bu seferde orda kraftın bi arabasını beğendik twist modeli...2li set olarak bu ama 3lü değil...fiyatıda e-bebekte 1145 tl özelcan bebede 950 tl ama belki biraz daha indirim yaparlar alıcı olunca...bişeyler yaparız dediler...3lü setide pek tavisye etmiyorlar boşa yer kaplıyor diye...uff çok kafam karıştı bilemedim wallahi ne yapacağımı :) sırf indirimi kaçırmamak için bu kadar acele etmiştim ama biraz daha araştırmakta fayda var sanırım aceleye gelecek gibi diil :)

dün benimde izin günümdü birkaç yerle görüştüm genelde satıcıların dediği tekbaşınıza rahat kapatıp açacağınız bir model seçin ve çok ağır olmasın dedi..kraft ve chiccodan modellerini ismini bilmiyorum gösterdi..

:) yeterki tekmelesinde nasıl tekmeliyorsa tekmelesin öbür türlü strese giriyorum

:) evet tekmelemeden önce hep merak ediyordum kalbi atıyormu yaşıyormu bebeğim napıyor..allahtan endişlerim azalmaya başladı tekmelerle beraber :)

pufpufcum sende aynen benim gibisin aşı doğum herşeyden tırsıyon haaaa:18::18:

:)) alemsiniz ikinizde :)) benim ağrı eşiğim aslında yükske değil ama normal doğum konusunda ısrarcıyım :)) koldan yapılan aşı yada iğne değil ama popomdan yapılan iğne benide huzursuz ediyor azcık nedendir bilmem :)

evet !! :18: hemde çoooooooooook fenaaaaaaaaaaaaa !!
üstümde olucak, değişecek, yapılacak herşeyden korkuyorum nasıl bi yapım varsa..!
aaaay hele normal doğumdan falan bahsediyolar ya, okurken bile bayılcam sanki :KK1:

ben dün belgesel izlerken hayvancağız doğum yaptı hemde 5 dakkada benim içim gitti eşim bak herkes doğum yapıyo saniyede binlerce bebek doğuyo korkma şartlama kendini diyo ama nafilee nazlıyız anacım biz sanırım :21:

ben dün belgesel izlerken hayvancağız doğum yaptı hemde 5 dakkada benim içim gitti eşim bak herkes doğum yapıyo saniyede binlerce bebek doğuyo korkma şartlama kendini diyo ama nafilee nazlıyız anacım biz sanırım :21:

bakalım nasıl olcak neler olcak.. doğum hikayelerimiz komik olcak ama, ondan eminim :KK1:

X