2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar bugün her şey kokuyor bana sinir oldum iş arkadaşımın nefesi,yine iş yerinden birinin üstüne sinmiş yağ kokusu,ayy ölüyorum sanki ne oldu anlamadım ilk 3 aya geri mi döndüm ne?

Gerçi bulantılarım yok oldu ama hala bazı şeylere karşı koku hassasiyetim var geçmeyecek sanırım mesela keçi boynuzu pekmezi, şu karışımlı çaylardaki zerdeçal ya da zencefil hangisi bilmiyorum onun kokusu ,salçalı soğan kokusu, salepi ne çok severdim onun kokusu ama artık hiç içesim gelmiyo ilk 3 ayda tiksindim herhalde şimdi de içim almıyor. Ama bu sabahtan beri olan bu şey farklı.Sizde de böyle şeyler hala ara ara oluyor mu?yoksa burnumu kesip atayım mı??

bende de oluyor canım ara ara.. benimde burnumu kesip atasım geliyor.. şimdi sana cevap verirken bile burnuma gelen kötü koku varmış gibi midem bulandı

kızlar çalışanlar için özel hastanede dogum kaça mal oluyor bilen varmı yada duyan

canım o il il hatta hastane hastane farklı oluyor...biliyorsundur...
Eskişehir için ben daha araştırma yapmaıdm ama büyük bir ihtimal Acıbademde yapacağım..

çok geçmiş olsun canım inşallah seninkide yorgunluk vücuda binen ağrılarla ilgilidir. daha önceki ağrıların gibi olmaz inşallah bu sefer..

günaydın kızlar.ya bende bekliyorum sağlık ocağından nezaman çağırıcaklar diye.
arayan soran yok.aşıdan da korkuyom diye pek ilgilenmedim.
acaba gidip bi sorsammı bugün?

bekleme benide aramadıalr ben doktoruma sordum..ondan sonra kendim gittim vuruldum geldim...

Gunun 2. Uykusunuda almis bulunmaktayiz
Kizlar amma cok uyumaya basladim ben .....
Ilk gebeliklerinde boyle olanlariniz var miydi ???
Yada benim oglum annesinin hep uyumasini mi istiyor

benimde hep uykum var kalkıyorum kahvaltı ediyorum dğn evdeydim bir bakmışım dalmışım..işten eve gidiyorum yemek yiyorum tv başında gözüm kapanmış gitmiş..

ah canım bende feci kokulara sarmış durumdayım eşimin sigara kokusu..işyerinde gelen velilerin kokusu parfüm limon kolonyası çok sevdiğim saç bakım kremimin kokusu..ama aldırmadım hiç :) hamilelik hormonlar şaşırtıyor bizi...ama kesme burnunu :) yavrunun kokusunu duyacaksın daha :)

Son düzenleme:
Kızlar yaa sizdede gebelikten kaynaklanan göğüslerde irileşme olmuştur eminim. Ben de fazlasıyla oldu. Ondan bi müzdaribim ay bi konu birde sol göğüsüm daha iri normaldede iri ve sol göğüs altımda resmen pişik gibi birşey oluştu yani kızarıklık var yanma yok.Kızarılık gidince tabi lekesi kalıyor bu böööyle devam ediyor.

sorma yaaa baya buyudulerr... dahada büyücek galiba.... lekeyı bence druna sor bi istersen... belki bişey verir.... hava almıyor sanırım belkı ondan olmuştur benımde bazen kaşınıyor tatlı tatlı bebe yagı falan suruyorum ıyı geliyor...

kızlaaaaaaaaaaaaaar doğum fotoğrafçısı düşünüyor musunuz?
ben kesinlikle düşünüyorum Allah nasip ederse..
o yüzden anlaşan, fiyat alan falan varsa İSTANBUL'dan bilgi verebilir mi?

Bende düşünüyorum canım ama fiyat konusunda bir fikrim yok.Benim gittiğim hastanenin anlaşmalı fotoğrafçısı var reklamlarını görmüştüm daha önce,sanırım onunla görüşeceğim.

Bende düşünüyorum canım ama fiyat konusunda bir fikrim yok.Benim gittiğim hastanenin anlaşmalı fotoğrafçısı var reklamlarını görmüştüm daha önce,sanırım onunla görüşeceğim.

benımde bir fikrım yok şu an... benimde hastanenin fotoğrafçısı var... orası olcak sanırım...

nette arattım bitane buldum.. resimlere baktım, güzel çekimler vardı bi mail attım sordum bakalım.. cevap gelirse paylaşırım, ortalama fiyat öğrenmiş oluruz en azından

canım bu konuda hiç neyi nasıl yapmalıyım diye düşünme çünkü doğum sırasında oradaki doktor hemşire vs seni o kadar güzel yönlendiriyorlar ki herşey olup bitiyor ama eğer normal doğum istiyorsan nefes çalışması yapabilirsin ağzından alıp burnundan veriyorsun işte derin almaya çalış nefesini ben iki tane normal doğum yaptım korkulacak birşey yok bunu da allah nasip ederse normal istiyorum ama epidural iğne yaptırmak istiyorum sancıları daha az hissetmek için doktorumda epidural çok rahat oluyor dedi hastalarım uyuya uyuya doğum yapıyor ben uyandırıyorum hadi doğumun geldi ıkın diyorum dedi bakalım hayırlısı artık hurmayı bilmiyordum diğer doğumlarımda hiç denemedim ama öyle söylüyorlar doğumu kolaylaştırıyormuş bu sefer denerim inşallah

Benimkilerin çok enteresan bir şekilde çapı büyüyor.Yani sarkma falan yok ama alanı genişliyor ama çok fazla bir büyüme yok henüz..Bu arada ben egeli olduğum için sadece zeytinyağı öneriyorum herşeye iyi geliyor.

kızlaaaaaaaaaaaaaar doğum fotoğrafçısı düşünüyor musunuz?
ben kesinlikle düşünüyorum Allah nasip ederse..
o yüzden anlaşan, fiyat alan falan varsa İSTANBUL'dan bilgi verebilir mi?

pufpufum senin civcivin niya iki tane bacim kiskandim valla

nette arattım bitane buldum.. resimlere baktım, güzel çekimler vardı bi mail attım sordum bakalım.. cevap gelirse paylaşırım, ortalama fiyat öğrenmiş oluruz en azından

İyi olur canım bende birdahaki kontrolde telefon numarasına bakıp fiyat alırım. karşılaştırırız en azından hastaneyle anlaşmalı olanlarmı yoksa dışarıdan anlaştıklarımızmı daha uygun diye.

günaydın kızlar.ya bende bekliyorum sağlık ocağından nezaman çağırıcaklar diye.
arayan soran yok.aşıdan da korkuyom diye pek ilgilenmedim.
acaba gidip bi sorsammı bugün?

git sor canım yaparlar zaten hemen çünkü 22. haftandasın ben 20. haftamda yaptırdım

kizlar biliyosunuz sirtim goguslerim ve karnim cok kasiniyodu ve pul pul dokuluyodu. dr gitmistim ctesi.. tahlil sonuclarim temiz cikmis ve gebelige bagliymis.. bilginize sunulur

akışa bırakıp nasıl olcaksa öyle olsun dersen evet son anlarda belli oluyor..
ama ben akışa bırakmıyor ve sezeryan istiyorum.. beni anca bu paklar, o yüzden

seçme şansımız varmıki bilmiyorum bide sezaryande zor diyorlar karnın kalıyo öle diyolar bilemedim şimdi yaa tecrübesizim bu konuda

seçme şansımız varmıki bilmiyorum bide sezaryande zor diyorlar karnın kalıyo öle diyolar bilemedim şimdi yaa tecrübesizim bu konuda

tıpkı benim gibi olan, canı acaip tatlı olan bi arkadaşım var.. en yakın arkadaşım..
o sezeryan oldu , kendi isteği ile..
1 sene oldu tam.. ve birebir her anını gördsüm şahit oldum..
ne bi ağrısı oldu, ne de yattı öyle günlerce..
ameliyatın akşamına ayağa kalkmış (o kısmı görmedim) ve eve çıktığında bile yavaş yavaş dolaşıyormuş..
ben onu gördüm aldım cesareti valla
zaten bi örnek olmasada önümde, normal doğum ASLA bana göre değil..

bende öle olsun istiyorum ozaman ya belden aşağısınıda hiç bozmayalımmm ya ama sınırlı doğum oluyomuş ölemi 3 tane hakkın mı oluyo sezaryende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…