2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Maşallah subhanallah
Geçen gün senin için birşeyler yazmıştım çileğim ama alıntı yapmadan yazdığım için görmedin sanırım.
Güzeller güzeli Asya'n hayırlısıyla sağlıkla doğacak inşallah her zaman dualarımızda olacaksınız canım

yarın ayın 3 üüüüüüüüü benim gibi yarını iple çeken var mı :)

Hadi bakalım çok ama çok güzel haberlerle gel inşallah canım.Dualarımızda olacaksınız tabii sen ve minişin
Bende 5 şubatta gidecem doktora açıkcası bende her kontrolde olduğu gibi yine tedirginim.Rabbim hepimizin güzel haberlerle gelmesini nasip etsin inşallah.

Canım on güne kalmaz hissedersin, ben de diğer arkadaşlara göre geç başladım hissetmeye ama bir haftadır kızım gümbür gümbür vuruyo ayaklarını, gıdıklıyo annesini

Canım on güne kalmaz hissedersin, ben de diğer arkadaşlara göre geç başladım hissetmeye ama bir haftadır kızım gümbür gümbür vuruyo ayaklarını, gıdıklıyo annesini

inş ya dua niyetine geçsin söylediklerin canım .birde yarı güzel haberleri alsam çook güzel olacak :)

inş canım tüm bebişlere rabbim sağlık sıhhat versin kuzularım benim ya...

inş teyzesi bizim ilk defa cinsiyet söylenecek o yüzden çok heyecanlıyız. senin kontrol mu tarama testi mi ?

Ben sadece ikiliyi yaptırmıştım.doktor 3lü ve dörtlüye gerek duymadı.Bende illaki istiyorum demedim.Bakalım bu hafta yada önümüzdeki hafta ayrıntılıda olur inşallah kızım sağlıklıdır ve bir sorun çıkmaz.Rabbim anne karnındaki bütün bebeklere sağlık versin.Sen cinsiyeti öğreneceğin için heyecanın iki katıdır.Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin canım hepimize.

Yarın detaylı ultrason günüü!!!!!!! bi gidiyormusum herşey normal cıkıyomus bı de ustune doktor dıyormus kı artık yatmana gerek yok normal hayatına geri dönebilirsin. Ah ne güzel olur duuuuuuu Allah yardımcımız olsuuuuunn. Gerçi Allah herzaman yardımcımız mucızesnı herzaman hıssettiriyor. son bır haftadır korkularımı yendım daha ıyı hıssedıyorum cunku Allah bana bebeğimi hissettirdi o tepıkleyınce ıyı oldugumuzu anlıyorum.hıssetmeden yattıgım gunler cok daha kotuydu her hafta kontrolde olmama ragmen her gıdısımde doktor yasıyor desın dıye ölüp ölüp diriliyordum resmen. simdi biliyorum o ıyı. Allah herkesin sonra da benım yardımcım olsun ınsallah.

Sanırım çatladıktan sonra yapacak bir şey yok tatlım, karın bölgesine düzenli olarak lierac kullanıyorum, açıkçası göğüs bu kadar erken beklemiyordum görünce şok oldum

Benim iki aydir var desem yeridir canim ama yapacak hicbirsey yok mudur acep

Hayirli haberlerle gelmeniz dilegiyle kizlar
Hediyeler canim cinsiyet ogreneceksin demek gonlunden ne geciyorsa ci siyeti o olur ins. Canim
mmkbl canim ins. Doktordan agzi kulaklarinda donenlerden olursun :

amin canım.. güzel haberlerle gel inş

amin canım.. güzel haberlerle gel inş

Amiiiiinn Amin arkadaşlar. yarın aksam yazarım gelişmeleri.

bende deniyorum şimdilik canım önlem almaya çalışıyorum bakalım nolacak henüz çatlamadım ve umarım çatlamam çünkü zaten piskolojikmen yıpranıyorum aldığım kilolardan bide üstüne çatlakta olsun istemiyorum:18::18:

Anaaaaaam bide utanmadan balenli kullanıyorum diyo hatuna bakkk!! Kız ben balenli kullansam resmen ağzıma girer Akşamları bazen uzanıyorum ya, yatınca bunlar yukarı dogru cıkıyo, kafamda yastıkta olunca resmen çenemin altındalar, çenemin memesi var hohihoahayytt!! Yok tekrar diyim maşallah maşallah sana :*
Benim oldum olası kalçam basenim olmadı hiç, benim kilolar hep göbekte toplanır bide kollarda yani üst bedende canım. Şİmdide kiloları hep yukarıdan aldığımdan kollar oldu halterci gibi, oyuzden pek anlaşılmıyo ehe! Boyumda 1,78 falan işte ama bana çektim gibi geliyor Bide o foto sabah açken çekildiğimden dolayı da öyle olmuş olabiler :) Bide bilmiyorum napcaz ya acayip iştahım açıldı benimmm!!( Uykudan da kesilince aklım hep gırtlağa çalışıyor Ay ne çok bide demişim

Son düzenleme:
canım çok yakın bir arkadaşım bebek bakımı. lohusalık ve doğum sonrası psikolojik olarak başına neler geleceğini hiç bilmeden doğum yaptı.annelik hüznü denen bir rahatsızlık var psikolojik.bebeği şuan 6 aylık ama hala hergün ağlıyor eşiyle çok mutluydular şimdi sanki birbirlerini tanımıyorlar.bebeğinin gaz problemi var gece hiç uyumuyor bebeğini tutmayı 3. aydan sonra öğrendi.çok zorlandı ve şimdi bana diyoki bulabildiğin tüm kurslara git.benim şansım kız kardeşim benden önce anne oldu tecrübe ettik bakalım kendi bebeğimizde nasıl olacaz ama ben herkese tavsiye ediyorum varsa eğitim veren yerler mutlaka gidin.

ewt işte canım o yuzden sana ağlama falan demiyorum çünkü insan durduramıyor eşinle arandakini halletmeden geçmiyor.o yuzden sadece bebeğine bişey olacak die endişelenme ama onunla konuş çok iyi geliyor.benim oğlum olacak inşallah ben hep dedimki bak oğluşum babanın yaptığı çok yanlış bişey sen sakın örnek alma onu dedim hatta biraz şikayet etmiş bile olabilirim.
Çok geçmiş olsun canım.Bel ağrısı berbat birşeydir çok iyi bilirim.Bel fıtığı var bende her hareketime dikkat etmek zorundayım en ufak ters bir harekette tutulup kalıyorum.

fıtık daha zor allah kolaylık versin canım benim.çok dikkat et iş miş yapma boşver ben hiç ellemiyorum artık.

Beeeeeeeeeeeennnnnnn hem kendi tedavimle ilgili gelişmeleri öğreneeceğim hem de en önemlisi detaylı ultrason!!!!!!!!!! çok heyecanlıyım.

ben de yarın kızımı göreceğim teyzeleri 5 hafta önce görmüştüm en son merak içindeyim inşallah gelince hepimiz güzel haberlerle buluşalım burada

çilekim diyoruz işte tek başına bişey ifade etmiyor senin tüm testlerin temizçıktı elhamdülillah endişe etme hiç ben etmiyorum bendede kaçak var dedi rabbim yardım etsin bebişlerimize kapansın inşallah o kaçaklar
canım sana ve detaylıya girecek tüm arkadaşlara güzel haberlerle gelmeniz için dua edeceğim inşallah bunuda sağ sağlim atlatırsınız.bebişleride izleyeceksiniz bol bol ohhhhh.benim randevuya daha çoooook var.

Dualarımız seninle inşallah bebeğinin sağlıklı olduğunu ve cinsiyetini öğrenirsin

Amin canım!!

oh çilekçim çok sevindim bu olumlu düşünmen için yeter de artar bile artık olumsuz düşünceler yoookkkk!!!

İnşallah dileklerin gerçekleşir canım.Senin için de dua edicem.

Kızlar ben Keanu Reeves ve Sandra Bullock un oynadığı Göl Evi filmini çok severim yüz kez izlesem 101. yi yine izlerim çok romantik hoş bir film.Orda bir sahnede This never happened before adında Paul Mccartney nin şarkısı var onu da çok seviyorum her dinleyişimde beni rahatlatır,hayallere dalarım
Bebeğe de bir haftadır müzik dinlettiğimi size bahsetmiştim dün bu bahsettiğim şarkıyı kızıma dinlettim kaç kez tekme attı, öğlen tekrar dinlettim yine tekmeledi ve şimdi yine dinlettim yine tekmeledi ama diğer müziklerde bu kadar çok tepki vermiyor.Sanırım o da benim gibi sevdi bu şarkıyı siz de dinlemek isterseniz linki buraya yazıyorum klibi de çok hoş zaten

http://www.youtube.com/watch?v=0GdHVwII_zQ

Bu arada biz de kocamla şu an bu haldeyiz

Son düzenleme:
ben de yarın kızımı göreceğim teyzeleri 5 hafta önce görmüştüm en son merak içindeyim inşallah gelince hepimiz güzel haberlerle buluşalım burada

uuuuuu 5 hafta uzunmuş.. duymak istediğin haberlerle dönersin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…