2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar ben Keanu Reeves ve Sandra Bullock un oynadığı Göl Evi filmini çok severim yüz kez izlesem 101. yi yine izlerim çok romantik hoş bir film.Orda bir sahnede This never happened before adında Paul Mccartney nin şarkısı var onu da çok seviyorum her dinleyişimde beni rahatlatır,hayallere dalarım
Bebeğe de bir haftadır müzik dinlettiğimi size bahsetmiştim dün bu bahsettiğim şarkıyı kızıma dinlettim kaç kez tekme attı, öğlen tekrar dinlettim yine tekmeledi ve şimdi yine dinlettim yine tekmeledi ama diğer müziklerde bu kadar çok tepki vermiyor.Sanırım o da benim gibi sevdi bu şarkıyı siz de dinlemek isterseniz linki buraya yazıyorum klibi de çok hoş zaten
:KK16::KK19:

Bu arada biz de kocamla şu an bu haldeyiz:KK22:

"Göl Evi" adlı o güzel filmi biz de çok severiz eşimle, tanıştığımızda en son izlediğimiz ortak filmimizdi, birbirimize anlatmaya doyamadığımız kurgusu vardır bu filmin, ikimizi de çok etkilemişti sahneleri :KK16::KK16:

Ah o güzel anılar :KK16::KK16:

Evet aynen, benim severek dinlediğim müziklerde daha fazla tepki veriyor benim prensesim de :KK9::KK9:

uyku sersemi linki yazmayı unutmuşum:KK9: şimdi yukarı ekledim. iyi geceler şekerler ve onların şekerlikleri...

Kizlarrr...bebegimin ilk pit pitlarini duydummm..10 dk once...cok mutluyum...:nazar:

ayyyy hadi gözün aydın canım devamı gelir bundan sonra bak gör durmaz artık bide güçleniyorki sonra tekmeler uykudan uyandıyor o biçim çoooook keyifli ama her tekmede yüzümde bir gülümseme oluşuyor istemsiz olarak :KK16::KK16:

Anaaaaaam bide utanmadan balenli kullanıyorum diyo hatuna bakkk!!:KK70: Kız ben balenli kullansam resmen ağzıma girer :KK70: Akşamları bazen uzanıyorum ya, yatınca bunlar yukarı dogru cıkıyo, kafamda yastıkta olunca resmen çenemin altındalar, çenemin memesi var hohihoahayytt!!:KK70::KK70::KK70::KK70: Yok tekrar diyim maşallah maşallah sana :*
Benim oldum olası kalçam basenim olmadı hiç, benim kilolar hep göbekte toplanır bide kollarda yani üst bedende canım. Şİmdide kiloları hep yukarıdan aldığımdan kollar oldu halterci gibi, oyuzden pek anlaşılmıyo ehe! :KK70: Boyumda 1,78 falan işte ama bana çektim gibi geliyor :KK70: Bide o foto sabah açken çekildiğimden dolayı da öyle olmuş olabiler :) Bide bilmiyorum napcaz ya acayip iştahım açıldı benimmm!!:KK43:( Uykudan da kesilince aklım hep gırtlağa çalışıyor :KK70: Ay ne çok bide demişim :KK70::KK70:

Sabah sabah yazını okudum güldürdün beni.Bugün doktor günüm iyi geldi yazdıkların.

Annişler ve tatlı bebişler.Hayırlı,sağlıklı ve mutlu bir hafta geçirmemiz dileğiyle Günaydın.
Bugün 3 Şubat kontrolüm var çok heyecanlıyım.Her ay böyle oluyor doktorun yanına giriyorum 2 dak.bakıyor ve bitiyor.Akşama kadar o kadar heyecan yapıyorum sonra görüntüsünü bile hatırlayamıyorum yavrumun.Tabi birde doktor çıktı vermeyi unutunca rüya gibi geliyor herşey.Bugün benim gibi randevusu olan arkadaşlara ve sonra bana Rabbim güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin.

günaydın annişler ve bebişleri ..
y6a beni uyku tutmuyor gece 1 de yattım 6 dan beri ayaktayım :KK43:

uyku problemi bende de var 11 buçuk gibi uyudum 5 te uyandım bi daha yatamadım hafta sonu da gece 3 te uyandım tekrar uyuyamıyorum deli olcam yaa uyumak istiyorum beennn:KK14:

herkişlere günaydıınn yeni haftanız hayırlı uğurlu olsun bu hafta kontrolü olanlar detaylısı olanlar güzel haberler getirin bizlere inşallah :KK16:

Annişler ve tatlı bebişler.Hayırlı,sağlıklı ve mutlu bir hafta geçirmemiz dileğiyle Günaydın.
Bugün 3 Şubat kontrolüm var çok heyecanlıyım.Her ay böyle oluyor doktorun yanına giriyorum 2 dak.bakıyor ve bitiyor.Akşama kadar o kadar heyecan yapıyorum sonra görüntüsünü bile hatırlayamıyorum yavrumun.Tabi birde doktor çıktı vermeyi unutunca rüya gibi geliyor herşey.Bugün benim gibi randevusu olan arkadaşlara ve sonra bana Rabbim güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin.

günaydın canım.. hayırlısı ile git ve güzel haberlerle gel inşallah... bizde görüntüleri unutmamak adına eşim tarafından videoya alınıyor.. eve gelince sarıp sarıp izliyoruz:KK1::KK1: böylelikle hiç unutmamış oluyoruz... bence sende öyle yapabiliyorsan yap..

günaydın canım.. hayırlısı ile git ve güzel haberlerle gel inşallah... bizde görüntüleri unutmamak adına eşim tarafından videoya alınıyor.. eve gelince sarıp sarıp izliyoruz:KK1::KK1: böylelikle hiç unutmamış oluyoruz... bence sende öyle yapabiliyorsan yap..

Amin canım.Bakalım eşime söyledim bu sefer videoya çekelim diye ama benim doktor eşimi ayakucumda durduruyor net olurmu acaba.

Amin canım.Bakalım eşime söyledim bu sefer videoya çekelim diye ama benim doktor eşimi ayakucumda durduruyor net olurmu acaba.

benimde eşim öyle duruyor yakın çekim yapıyor her şey net gözüküyor.. zaten telefondan da büyütebiliyorsun yakından bakıyorsun...

X