2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Ben de internetten lierac aldım ama düzenli kullanmaya alışamadım daha. Merak ettiğim birşey var. Kayısı, zeytinyağı, kantoron vs. karışımını vücuduna nasıl sürüyorsun. Yağlı yağlı olduğu için sürdükten kısa bir süre sonra duş mu alıyorsun? Ben de badem yağı ve zeytin yağı aldım, diğerlerinide alacağım ama eşim sürünce bitlenmeyesin dedi. Acaba saça sürer gibi sürüp yıkanmak mı gerekiyor, sen nasıl kullanıyorsun?

Keçe kırtasiyelerde bile satılır ama orada küçük parçalar halinde satılır ve pahalıya gelebilir. Kumaşçılardan parça veya metre hesabı alabilirsen daha ucuza gelir. Keçeyi bebeğin eşyalarına, kazaklarına da şekilli kesip dikebilirsin. Yıkanmayacak yerlerde kullanacaksan yapıştırma da kullanabilirsin. Ayrıca, kırtasiyelerde simli veya simsiz eva satılır. Ben evayı daha çok severim. Buzdolabı süsü yapmak için keçe gibi eva da kullanışlı oluyor.

kızlarrr gebeyken kantoron yagı kullanılmaz araştırın lütfen aman kaş yapıyım derken göz cıkarmayın...ben cildiyeye gitmiştim oğlumda balmandol biye bişey yazdı aldım banyodan sonra sürüyosun hiçte çatlamadım...doktorunuza sorun mutlaka derim

Amin cnm Allah razi olsun senin evledinida Rabbim size bağişlasin saglicakla kucagina almayi nasip eder insallah

canm ben bunun bir üst modeli olan twist air aldım 1100 tl ye aradaki fark benim aldığımın ön tekerlekleride havalı şişirilebilir.. bide mağazalardaki satıcılara inanmayın çünkü onlar her ay bir markayı belirli miktar satmak zorundalar. o ay hangi marka varsa onu övüyolar diğerlerini kötülüyorlar. bence içinize sinen hangisi ise onu alın

Eee naptın sonra?! Ayynısı bende olmustu ama hamılelıkten once, gunde bı sabah bı aksam 2 karısık iğne yemıstım 10 gun boyunca da oyle duzeldım sımdı o hasar hep kaldı belımde. az bı temızlık bısey yapıyım hıssettırıyo kendını gene. Gecmıs olsun canım

benimki fıtık falan değildi sanırım ertesi günde biraz ağrıdı ama sonra geçti tabi geçti diyorumda iş falan yapmıyorum yapsam tekrarlarmı bilmiorum.tüm gün canım çok yandı ama berbat bi ağrı inşallah kalıcı bişey olmamıştır.doktora bile gitmedim hatta yapacak bişey yok çünkü film çekemicek bakacak geçecek.bide hafifleyince ağrı gitmedim.
sanada çok geçmiş olsun canım.ben hamilelikte ağırlık merkezi değiştiği için belde böle ağrılar olabilir die biliyorum gebelik eğitiminde sölemişti ebe o yuzden normal karşıladım herhal.

gündüz kimseler yoktu burda gece kimseyi uyku tutmuyor sanırım

birikenleri ancak bu saatte okuyup bitirebiliyorum😉
Canım bu arada geçmiş olsun. Bel ağrısı hiç bir şeye benzemez. Ben süpürme işlerini bıraktım açıkçası. Halıya yapışınca itme kuvveti çok uygulamak gerekiyor zorluyor biraz... Allah şifa versin...
Uykum da hiç yok biraz kitap okuyayım bari...
Iyi geceler diliyorum herkesee😘😘😘

Kızlar tşk ederim...karadenizki cnm karışımda neler var ? Bende hakiki zeytin yağı kullanılabilir die duydum...Bilgisi olan varmı acaba

KARIŞIMDA 8 TANE YA Ğ VAR ADI DA ROZİTA
-Kayısı yağı
-Kantoron yağı
- Buğday yağı
-Badem yağı
Jojoba yağı
- Avakado yağı
- Kakao yağı
- Zeytin yağı
- Portakal yağı

Yavrum benim göğüsler 95 oldu sen ne diyon 85 tiler :) o dik durma sebebi sütyendendir balenli kullanıyorum ben çünkü. 81 kg olduğuna inanamıoyurm 50 kg gibi duruyorsun beee... Boyun kaç senin :) Benimki de erkek ama Yanlarım genişliyor hep kiloyu oralardan alıyorum ben

Herkese günaydınlar, güneşli bir gökyüzü var bu sabah, çok güzel :)
Huzeyfee, gebelik eğitimini nerden almıştın? Ben de daha bilinçli olmak için katılmayı çok istiyorum.

günaydın kızlar sanırım kendi kendime nazar değdirdim akşam eşimle çok fena kavga ettik..o beni kırıcak çok kötü bişey yaptı..her tarafım kasıldı soğuk suyla zor sakinleştirdim kendimi..kızıma bişey olucak diye okadar korktumki oan ne eşim nede kendim umrumdaydım sadece sakin olup onu hissetmeye onunla konuşmaya çalıştım göğüsüm kafesinden fırlıcak gibi kalkıp iniyodu dişlerim dudaklarım uyuştu çok kötüydüm bu sabah ufakta olsa kızım anne ben burdayım dedi onu üzmekten okadar korkuyorumki daha kokusunu içime çekmeden anne olmanın ne demek olduğunu anlıyosun..eşim bugün nöbetçi..annem bende temizlik yapıcaz..onun yüzünü görmek sesini duymak istemiyorum arıyo açmıyorum..Rabbim bana evladım için dayanma gücü versin..yoksa ağlamaktan ziyan edicem kendimi.....

yapma canım ya bu haftalarda sen ne hissedersen bebiş de öyle hissediyomuş onun için metanetli davranmaya çalış aynı şeyi bende yaşadım eşim beni bir konuda çok yanılttı güvenimi sarstı bir gün boyunca öyle bir ağladım ki anlatamam dedim kesin bebeğe bişiy olacak ne oldu şimdi düzelttik ama olan bebişime oldu zor ama sen de boşver canım yaa akşama barışırsınız inşallah ne erkekler kocalar var bebeğini karısını düşünmeyen evden çekip giden neler duyuyoruz çok şükür kocalarımız öyle değil olaya bu tarafından bak onlarda nihayetinde insan hamileyiz kavga bile etmesinler diyoruz ama oluyor arada üzme kendini temizliğe ver telefonu da aç annem

inankini sesini dahi duymaya tahammülüm yok..eşim çok iyi bi insandır onunla evlendiğime asla pişman değilim ama onu kaç kez uyardığım halde kadınlık gururmu çok kırıcak bişey yaptı söylemeye dahi uatnıyorum aldatma dövme küfür değil tabiki ama güvenimi sarstı cnm bebeğim o üzülmesn iyi olsun başka bişey istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…