2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Sagol canin gelirim insallah ara sira bana da oluyo du hatta iki gece esime kan kusturdum bi an da depresyona giriyodum simdi gecti cok şükür eglenceli guzel seyler oku bebis kiyafetlerine filan bak netten nesen yerine gelsin

Aaayyy pastan da cok guzelmis dogumgunun kutlu olsun

Esinle bebeginle birlikte nice yildonumlerine neslihan
Pastanizda cok guzel gorunuyor
Davet edeydin ya kiz bizi

çıkın çıkın gelinnn anacım ben size ne pastalar börekler yaaprımmmm
erkeklerin hepsi öyle cnm..işin içinden en kolay nasıl çıkılır diye bakarlar (=
ahh cnm iyiki yoksa kargo parasının içinden çıkamazdım çokkk saol bu arada
Günaydııınnnn,biz de acıktıkk mama yiyelim kızımızı besleyelim ama önce markete gitmemiz lazım hava buuuuzzz
Bu arada pastaya bayıldımm biz de isteriz :)

buyur gel cnm sanada ikram edelimmmm

Ben bebisimle rahat yatayimda babamiz onemli degil
Babamizinda yastiktan farki yok zaten sarilip yatiyoz baska bisi yok

Sagol canim davet etmen yeterli

canım doğum günün kutlu olsun pastan süper bir dahaki pastanı bebeğin kucağında kesersin inşallah

çok anlamlı ve çok güzel / ayrıca pastada çok şık insan yemeye kıyamaz ayol

tuhafiye gibi terzi gibi yerlerde varmış canım.. ben keçeden tac denemesi yaptım sma evde vardı annemde onla denedim daha gidip almadım.. Ama İst'da heryerde var tabi hemen hemen

çoookk tşk ederim canımmm evet gerçekten bu yazıyı görmemiştim , bu açıklamayı yapan arkadaş içinde tşk ederim

artık istekli olarak yaptıracağım bu aşıyı ,önceden sırf doktor dedi diye gönülsüz yaptıracaktım yani

benide bu sabah kociş uyandırdı sırtüstü yatıyormusum sağolsun gözü bende sırtüstü döndüğüm gibi uyandıryor.sanırım şu yastıklardan alıcam.:26:yakında hissedersin pufpufum başladımıda durmak bilmiyolar maşallah.kıpır kıpır
geçmiş olsun canım..inşallah şimdi daha iyissindir...belimizde artık kendi yükümüz hariç birde meleklerimizi taşıyor hassaslar...dikkat etmeye çalış ..
bugun iyiyim çok şükür bel fıtığı oldum sandım dedim kaldım böle tamam.allaha şükür geçti.gerçekten ağırlık merkezi değişiyor vücutta çok basit bir iş ne hale getirdi beni.:26:
bak yaaaaa kızdırma beni atlar gelirim davulla zurnnayla süpriiiiiiiizzzzz die
neden üzüyosun sen bakalım benim minnak teyzoşumu,kızarız heeee kötü düşünmek yok zaten kötü bişeyde yok ortada hamilelik psikolojisi insan büyütüyor herşeyi.hiç moralini bozma annesi oda üzülür bak.şu internetten araştırmayıda bırak eğitimlere katılsan rahatlarsın aslında.tüm doktorlar bilgi kirliliği diyor herşey yazıyor alakasız alakasız.dualrımız seninle ayrıca

Bacilar yastigim geldi bugun
Ins. Bununla yatabilirim visco yastik babamiza yatakta yer kalir ins.
sen hangisinden aldın bacım yarım ay şeklinde olandanmı U şeklinde olandanmı.birde nerden ve kaça aldın banada yazıver bende alıcam sanırım.ayrıca denedikten sonra yorumunu bekliyorum.

çileeekkk bak senin için ne buldum hem asya hem de melekli annesi içindeki kurtları kovalar belki bu melekler

aynen bende valla.. Yaptırcaktım kesin ama baya isteksizdim şimdi arkadaşın yazdığını okuyunca hemen içime sindi tamam dedim

kızlar bebek arabası konusunda hep e-bebek'teki nobler travel sistemi öneriyordum.. Bugün eşimle tekrarHello Baby'e gittik ve orda bidaha inceledik arabaları veeeeeee Kraft'ın bu Twist modeline vuruldukkkkk çok güzeldi yaaaa.. Orda 1.000 tl şu an ve pusetle beraber, resmi aşağıya ekliyorum.. Kullanışı acaip rahat kayıyo sanki tutma yeri 380 derece dönüyo korumalığıda var..

buda videosu sanırım nette buldum...

m.youtube.com/watch?v=su_QG_3axeg

kizlaaar yaa... benim cimcime cok yoruyo bu gunlerde beni sabah sekizde kalktik daha yeni uzanip bebegimin tekmelerini dinlemeye koyuldum. yari yil tatili oldugundan dolayi gorumcem bir haftadir burda. teyzemler var ve her cocugun arkasindan saatlerce aglayabilir suraya gidecegim buraya gidecegim orada yatacagim yemeyecegim giymeyecegim uzayiiiiip gidiyo bu liste... pesinde kosmaktan ahanda boyle :111: oldum. tatil bitsede bizde rahatlasak birazz

Bencede yaramaz olcaklar...bende kizimdan bekliyorum tepik ama yok

Ah ahh benim bebiste tekme yok ama pit pitla idare ediyoruz. Bir an once tekmeler baslasaa

Bacilar yastigim geldi bugun
Ins. Bununla yatabilirim visco yastik babamiza yatakta yer kalir ins.

Gule gule kullan canim.. bende cok zor uykuya daliyorim..don saga don sola sabaha kadar uyuyamiyoruz..

arkadaşlar hamileliğinde yüksek tansiyon sorunu yaşayan varmı? varsa neler yapıyorsunuz?

daha henuz cok yukselmedı tansıyonum ama devamlı tansıyonumu ölcuyorum ölçmem gerekıyormuş, tuza dıkkat edıyorum bırde su ıcıyorum canım. senın tansıyonun yuksekmı sen neler yapıyorsun.

güle güle kullan canım nereden sipariş ettin öğrenebilirmiyim?

Ah ahh benim bebiste tekme yok ama pit pitla idare ediyoruz. Bir an once tekmeler baslasaa

Gule gule kullan canim.. bende cok zor uykuya daliyorim..don saga don sola sabaha kadar uyuyamiyoruz..

Kizlar ben dayanamadim hemen deniyiverdim uyuyup kalmisim
Sahsen uyumamla kalkmam bir oldu hic uyanmadim uykum boyunca cok begendim
Babamiz gg dan almis uzun olandan fiyati : 59 liradan almis...
Tamami visco degil yanliz ama baya rahatlikla uyudugumu soyleyebilirim.....
Hic vakit kaybetmetmeden alin derim....
Gecen zamanima aciyorum simdi

Bende isriyorum ya boyle bir yaramazzzz cocuk
Allah (c.c.) sabir versin sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…