2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Günaydin canim...Allah kabul etsin insallah. . Senden istegim dua na benide eklemen. Malum bende beklemedeyim drlar bnmde gozumu korkuttu. Rabbim yavrularimizi korusun ve saglikla sihhatle bize bagislasin inşallah. .

günaydın kızlar hayırlı cumalar bugün benim doğum günümmmm bakalım akşama kociş neler yapıcak seviyorum hepinizii

Iyi ki dogdun canim.. Allahim hayirli omurler versin bebisinle sevdiklerinle.. kocasina kocis diyen bitek benim zannediyordum

kızlar sizlere bişi sormak istiyorum..benim bugüne kadar ihmal ettiğim bi konu...siz çatlak oluşmasındiye ne kullanıyorsunuz?

Hamileligimin ilk aylarinda bebek yagi kullandim ben canim. Son 2 aydir da Rossman dan aldigim hamile losyonu ve hamile yagi kullaniyorum. Simdilik memnunum. Karnimda gerilme gibi bir his olmuyor. Yumusak kaliyor..

ben yapamıyorum işte. dün akşam çok sinirlendim bi şekilde belli etmeliyim ama nasıl. edemıyorum işte. eltim doğum yaptı bak a..... nasıl yıyor sen hiçbişey yemıyosun dıyor.offevet sinirimi eşimden çıkardım ama o da bana çok kızdı keşke deseydım kı ben oylekullanmak ıstıyorum deseydım. off insanları nasıl lafı verilir dıye ders alacam artık

Canım hiç mutsuz olma. Madem söyleyemiyorsun farketmemiş gibi davran. Mesela o salonda görmek istediğin şey neyse onu farkettirmeden sessizce geri yerine koy. Sanki sen taşımışsın sonra da geri salona getirmeyi unutmuştun gibi. Senin getirdiğin şeyi de geri götürmez herhalde.. Bana da kayınvalidem şehir dışından ilk geldiğinde şimdi hatırlamıyorum ama bişeylerin yerini değiştirmişti mutfakta. Kızım daha kolay olur diye bunu buraya koydum dedi. Olsun anne farketmez dedim. Içimden de bakarım sevmezsem yerini onlar gidince değiştiririm dedim. Sonuçta geçici geliyorlar... Aynı şekilde eltim de geldi o da kendince mutfakta bişeylerin yerini değiştirdi tezgahı ben boş severim kaldırdım vs dedi. Ona da bişey demedim. 3 günlüğüne geliyorlar sonuçta. Gider gitmez aldım eski yerine koydum😉 demek ki ben kalabalık seviyormuşum
bunlar içini eşinle kavga etmeye değmez canım yaa... Haksızsın demiyorum. Sonuçta kendi evin değil neden bişeylerin yerini değiştirirsin ki? Ama kafaya takınca da sen yıpranıyorsun kimse farketmiyor bile...

canım hepimiz için hayırlı kolay doğumlar dile sağlıkla bebişleri kucağımıza alalım de
bize yeter şimdiden Allah kabul etsin

canım seni çok iyi anlıyorum ben neler çektim bu konu yüzünden evliliğimin ilk yılında kaynanam bende kaldı hem de 3 ay salonum tamamen değişti herşeye bir fikir neymiş eşimin bekarlık halısını sereymişim yere halılarım açık renk kirlenmezmiş düşün yeni evliyim ya heves ediyorum masadaki çiçek her yemekte yerinden kaldır indir olmuyormuş onu kaldıracakmışız daha iyi olurmuş halbuki kendi evinde de masada nuh nebiden kalma bi çiçek var her yemekte kaldırıp koyuyoruz ona bişiy olmuyo benim evimde oluyo neymiş yemek takımını kullanmayalımmış kırılırmışuyduruk bikaç takım dışı tabağım var yıkayıp yıkayıp onları kullanacakmışım falaaaannn filaaaaaannn herşeyin iyisini bilir biz bişiy bilmeyiz yediremiyo kadın kendine heryerde gelinin çok düzenli evi çok temiz falan diyolarmış herhalde çekemiyo daha iyisini yapmaya çalışıyo

şimdi bu kadar kafanı şişirdim senin canımcım sonuç olarak ya çıkıp karşısına konuşacaksın karışma benim evime diyeceksin güzel bir dille zira ben öyle yapmadığıma çok pişmanım veya kocamla kötü olururm diyosan da sabır gösterecek gidince evini eski haline getireceksin kocan bişiy dersede krizi fırsata çevirip hayatım annem kırılmasın istedim yaşlı kadın alınır belki o gidince değiştirdim o yüzden diyeceksin yumuşak yumuşakartı puan alacaksın aile huzurunu bozma böyle şeyler için geçici bir durum sonuçta

Herkese hayırlı cumalarr😄
Şimdi gidip sıcacık banyolar yapıp misler gibi olucam vee cumam harika geçecek😄 haydi bakalım böyle diyelim böyle olsun hepimizin cuması mübarek olsun harika geçsin.
Doğumgünüsü olan arkadaşımız da alıntı yapamadım ama galiba neslihanbursa idi. Canım doğum günün kutlu olsun Rabbim sana da karnındakine de hayırlı ömürler versin. Artık yarın göbüşünün yanına pastanın fotosunu koyarsın😊

herkese hayırlı cumalar....

cumanın yüzü suyu hürmetine Allah karnımızdaki sabileri bizlere bağışlasın ve sağlık versin hepimize inşallah...

hayırlı cumalar kızlar.bi sorum olacak.4-5 gundur kızım önceki kadar çok vurmuyor.arada belli şekilde vuruyor.bazende hafif hissedilir şekilde vuruyor.ara ara kasıklarıma batma oluyor.benimle aynı haftada olanlarda böle bişey varmı.bilgisi olan yazarmı

heheee o kadar kızdım ki kaynanana sana yazacağıma kadraja yazmışım bi dolu huzursokağı sen bi yukardan okursun artık kadraj sen de kusura bakma yaavvv

aaahahah alemsin ayol ben de ne diyo bu kız diyorum ama krizi lehine çevireceksin demişsin ya ona bayıldım. sen kaç yıllık evliydin ben daha kocamı idare etmeyi bilemiyorum ya, sivri sivri laflar söylüyorum daha beter oluyo herşey sonra toparlayamıyorum

Cok sevindim canim ultrasonun sorunsuzca gecmesine ♥♥♥
Hayirli yolculuklar oglunla sana

kızlar dayanamadım bizimde fotomuzu ekleyelim dedik :)
Bide bebişimizin ismini revize ettik Ömerhan yerine Ömer Faruk koymayı kararlaştırdık, nasıl sizce de kararsız kaldım ?? :s

Masaallah size
Canim komsumuzun oglunun adi Omer Faruk cok tatli sirin bir cocuk....
Bence daha mi hos olmus ne

Seni cok iyi anliyorum canim....
Benimde en nefret ettigim seylerden biri koydugum esyayi yerinde bulamayisimdir....
Evimde yer degisikligide sevmem misal hersey yerli yerinde olmasini isterim.....
Kv den yavas yavas evini eline gecirmeye baslamis....
Fazla sikma canini dogumdan sonra artik ellerinden oper hepsi

Eki Görüntüle 957104
Galiba oldu kızlar :) Resmin boyutunu küçülttüm biraz. Benim göğüsler 85 ken oldu 95 :) Kilomda 72 65 ile hamiş kalmıştım.

Anammmmm masaallah size
Bende gobegimin resmini attim yalandan cidden hamile degil miyim yoksam

heheee o kadar kızdım ki kaynanana sana yazacağıma kadraja yazmışım bi dolu Huzursokağı sen bi yukardan okursun artık kadraj sen de kusura bakma yaavvv

canım okudum merak etme. Ben de çok sinirlendim. Senin kaynana da fenaymış.eşim zaten gidince yer değiştiririz dedi ama ben ustune gttm o da kızdı eşim de suçlu bence değiştirmesin neden değiştiriyor cuma cuma herkesin kafasını şişirdim

eltinin yaptığı çok sinir bozucu verdiği cevap da sinir oldum. Maalesef salona getırecegm sey ağır bıraz içi dolu bır sandık Ben getiremem

Seni cok iyi anliyorum canim....
Benimde en nefret ettigim seylerden biri koydugum esyayi yerinde bulamayisimdir....
Evimde yer degisikligide sevmem misal hersey yerli yerinde olmasini isterim.....
Kv den yavas yavas evini eline gecirmeye baslamis....
Fazla sikma canini dogumdan sonra artik ellerinden oper hepsi

YOK ONLAR GTSIN EŞİM YAPACAK MECBUR NASIL GÖTÜRDUYSE GERİ GETIRECEK

Eki Görüntüle 957104
Galiba oldu kızlar :) Resmin boyutunu küçülttüm biraz. Benim göğüsler 85 ken oldu 95 :) Kilomda 72 65 ile hamiş kalmıştım.

anaaaam sen baya hamilesin ya karnın filan hamile karnı ben hiç anlaşılmıyorum çok yemişim de göbeğim çıkmış gibi duruyor. otobüste filan da yer vermiyorlar belim kopuyor yarım saat ayakta durmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…