2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canımcım ben aktardan aldığım bir yağ karışımı var onu kullanıyorum.

tatlım ben evdeki tüm yağları kullandım sırf boşa gitmesin diye bebe yağı çöre otu kayısı vs. Ama artık göbek gerilmeye başladığı için düzenli bişi kullanmayı düşünüyorm.

Rodexson ampul
Evigen ampul
Kakao yağı

Bunların hepsini karıştırıp kullanılıcam. Araştırmalarımda bu sonuca ulaşmıştım

anaaaam sen baya hamilesin ya karnın filan hamile karnı ben hiç anlaşılmıyorum çok yemişim de göbeğim çıkmış gibi duruyor. otobüste filan da yer vermiyorlar belim kopuyor yarım saat ayakta durmaktan

Bak buna icilir iste
Aynen canim ya onuda gectim normal asm e gidince sira almazdim ama gecen hemsire uyardi karnin belli olmuyor numara alsan iyi olur dedi
Kapida oncelikli hamileler ve cocuklu bayanlar yazmasini biliyorlar ama
O halde yazsaniza kardesim karni cikmis hamile bayanlar diye

LİERAC Kullanmıyormusunuz?ben ona ve bio oile güvenıyorum
umarım hüsran olmaz 9 ayın sonunda

yok artık oha diyorum. Karnın belli olmuyor diye sıra al mı dedi hemşire. Sen de gidip sıra mı aldın afferin sana Niye hakkını savunmadım anacım sen

LİERAC Kullanmıyormusunuz?ben ona ve bio oile güvenıyorum
umarım hüsran olmaz 9 ayın sonunda

yok tatlım ya onlara para vermek istemiyorum çünkü doktorlar bile söylüyor yırtılma genetiktir diye. Ne kullanırsan kullan cildin esnek değilse yırtılacak o yüzden fuzuli para vermek istemedim onun yerine kızıma bişiler aırım

Hamilelerde kendi arasında ikiye ayrılıyor demekki karnı çıkmışlar ve karnı çıkmamışlar Şuan bütün temennim sıra almamış olman

doğru o da var ama vücudumun bozulmasını istemiyorum ehehheh
riske giremem

ben de hamileyim diye kendimi avutuyorum şuna bi bakın Benden 3 hafta önde olan başka bi hamile kadının kocaman karnı vardı benim hamile olduğumu duyunca şok oldu o gece gözümden arpacık çıktı demiştim ya işte somut sebebi:26:

20.hafta

valla canim ayni bensin.. misal dun benimde basima agri girdi sinirden ama agzimi acipta hayir boyle degil boyle bile diyemiyorum laf yapistirmak orda dursun.. hatta ben kocama bile yeni yeni cinlatabiliyorum artik 8 senelik evliyim dusun dun buraya bile yazamadim ya harbi safim bende galiba.. cok kiziyorum kendime ne yapacagim bilmiyorum.. kayinbaba ve kaynimla aram cok iyi bi gorumcem vardi anlasamadigimiz o da uzaklarda simdi.. kvalidemlede devamli surtusme icinde degiliz hatta disardan bakinca bizden iyisi yok amaarada bir arkamdan sikayetimi yapar kayinbabaya ona buna vs. banada bi akil verin

işe yaramadımı??? yoksaaa
ben suanda lierac bio oil kullanıyorum
badem yağıda aldım ama tüylenme yapıyor diyolar
sanırım bir daha kullanmayacağım onu

yok canım işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ilk bebeğim alınmıştı.o yüzden yine oyle olacak dıye korkuyorum bana o günleri hatırlatıyor süreyım dıyorum elim geri gidiyor. kötü bi anısı var ben de ama atamıyorum da hala hiç kullanmadım

aynen ben de oyle hıç kımseye lafnı veremem ya aslında veririm ama sonra dönüp hiçbişey olmamış gibi konuşamam hani bazıları laf çakar sonra gülerler ya bayılıyorum o tiplere ama ben öyle değilim maalesef laf söyledıysem geri gülemem elim yüzüm kızarır sonu kavga olur o yüzden hep sinirimi eşimden çıkartırım ama o da bır kez bır kez beni savunmadı bana kızdı ona da küsüm barışmayı da düşünmüyorum ama onlara belli etmek de istemyrm bi an önce gitseler

ama canım sen zaten zayıf bir bayansın ancak bence normal yani karnın

Bacilarrr hamile yastigi kullanan var mi ???
Belim bu aralar cok agridigi icin sirt ustu yatmaya basladigimi farkettim....
Kullansam hic fena olmaz diyorum...

ay yok ben onuda yapamam bildigin nutkum tutuluyo. sonra kendi kendimi yiyorum. yani o an dusunuyorum isik hiziyla ne desem diye ama tik yok sonra bir bir geliyo aklima soyle deseydimya boyle yapsaydimya diye.. o an moralim bozulur bunuda disari yansitiyorum galiba suratim asiliyormus ama cokta tin yani kimin umrunda.. bide soyle bi durum var cevremdeki insanlar der cok hanim sessiz diye kv dedigine bakin ssesini cikarmaz ama surat asar oldu ya suratimda asilmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…