2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Çok güzel çok güzel göbüşünde kendine göre büyümüş görünüyo canım yok diil yani

kadrajim cok haklisin bende aynen senin gibi dusunmustum ilk hamileligimde ve aldigim badem yagini bile cope atmistim. ama simdi pismanim ve suan lierac kullaniyorum. en azindan ben onlemimi alsaydim belki nemlenecek daha az catlayacakti diyorum.. sende pisman olma sonra

canımmmm ailenin yanında olmanın tadını çıkar inş bide dikkat et..

özendim sana valla.. Ben bir an önce haziran gelsin ve bu hamilelik süreci sıkıntısı bitsin istiyorum.. Hani sıkıntı derken rahat geçiyor benimki şükür bi sorunum yok bulantım bile hiç olmadı ama hep endişelerim korkularım var bitürlü geçmiyor önceki kötü tecrübelerimden ötürü.. O yüzden istemiyorum tadını çıkarmak falan bitsin bian önce sağlıkla kavuşayım inş köfteme..

günaydın kızlar hayırlı cumalar bugün benim doğum günümmmm bakalım akşama kociş neler yapıcak seviyorum hepinizii

doğum günün kutlu olsun cnm bidahaki seneyede ufaklıkla kutlamak nasip olur inş

Bacilarrr hamile yastigi kullanan var mi ???
Belim bu aralar cok agridigi icin sirt ustu yatmaya basladigimi farkettim....
Kullansam hic fena olmaz diyorum...

ben baktımda ona çok gereksiz bee. Ay şeklinde bi yastık sadece ve pahalı.. Evde herhangibi yastığı kullan daha iyi

Kızlar dün işyerinde ufak bir sorun çıktı. Kendimi çok kastım sanırım. Geldi mi üst üste gelir derler yaaa hani ailevi başka bir olayda canımı sıktı. Onların siniri yetmiyormuş gibi eşim sinirleneceğim birşey söyledi ben de ona patladım iyice. Telefonu suratına kapattım.
Şu anda da belim çok ağrıyor. Hamileliğimin başından itibaren sinirden stresten uzak durmaya çalşıyordum. Bugün çok gerginim maalesef. Ben bugün bunları yaşarken, hergün sinir stres içinde hamileliğini geçirenlere,anlayışsız eşi ya da kv. v.s. olanlara inanın o kadar çok üzüldüm ki. Hergün hergün stres özellikle de hamilelikte çok berbat birşey. Rabbim herkesin yardımcısı olsun inş.

Denedim canim bendeki tum yastiklar ortapedik ama yok yatamiyorum....
sabahlari ayak ucumdan cikiyor yastiklar

aynen stres insanı mahvedıyor malesef ve ben her hafta sonu esımle stres yasıorum takmıyım dıorum ama olmuo k.v saolsunnnn her hafta yaa hasta ya gezmesı tutar bıktım usandım artık yemın ederım

ben almadım ama gece bazen yuzustu bıle uyuyorum farketmeden elımde degıl :18:

Seni anlıyorum bizde zamaninda öyleydik dogurmak istiyorduk bir an önce ama dogum yaptiktan sonra anlıyorsun zamanin nede cabuk geçtiğini daha dün gibi geliyor bana hamile olduğum gecen yil bu zamanlar mide bulantilarindan yemek yiyemedigim yataktan cikamadigim aklima geliyor cok şükür hamileliğin rahat geciyormuş insallah saglicakla kucağına almayi nasip eder Rabbim korkma korkularini at Allah'a Sığın cnm bol bol uyu dinlen zira bebegin yani köfte n olunca uykuya hasret olabilirsin biz diş sikintisindan uyuyamiyoruz son 2.5-3aydir:))

cnm rabbim bebeğine sana bagıslasın öncelikle ya sence neler alalım kıyafet v.s konusunda biz daha kıyafete filan pek başlamadık ama hazirana denk geldıgı ıcın nasıl gıydırelım flan bıraz yardımcı olurmusun

Ohoooo ben 23.üncü haftayı bitiricem daha anlamlı ne bir hareket ne de bir tekme duydum minnaktan... Daha çok erken böylesine evhamlanman için canım

nebileyim canim ya insan korkuyor surekli panik halinde bide onceden kaybin olunca bundada kanamali 2ay yatarak gecirince havadan nem kapiyorum korkuyorum. sag saglim kavussaydik bi bebislere...sagol canim cvp allah razi olsun

anladım canım cok geçmiş olsun
kötü düşünme iyi olacaktır şimdi..

o zaman al bari kıy paraya hahahaha para işi şaka tabi canım ama şu an ben gerek duymuyorum,hatta yastıkla falanda yatmıyorum..normalim yani şu sıralar..

uykusuz kalmak, bebeğin huysuz olması beni yorması veya ne bileyim bu tarz hiçbişey beni korkutmuyor inanır mısın? biçok arkadaşım var çocuğu olan şu an, bazılarının baya zor geçiyor anlatıyorlar falan böyle ama sadece gülümsüyorum.. öyle bi istek, öyle bi çocuk sahibi olma arzusu var ki anlatamıyorum kelimelerle.. bu yüzdende herşeye razı şekilde Allah'ıma sığınıp inanıp bekliyorum..İyi dileklerin için teşekkür ederim,inş bu şekilde sorunsuzca geçer biter ve sağlıkla kavuşurum

ben 2,5 yıllık evliyim canım ben de yeni yeni öğreniyorum stratejik olmayı bi arkadaşım var bu konuda 10 numara tatlı tatlı yaptırıyo ne istiyosa kaynanayı öyle iyi idare ediyoki kaynana da bayılıyo ona ne işine karışabiliyo ne de düşman oluyo onu örnek alıyorum tabi ben o aşamaya ulaşamadım bu saatten sonra ulaşamam da araya bayağa bi mesafe koydum çünkü kocaya gelinceeeeee sağolsun eşim annesi bi yanlış yaptımı evet annem haksız diyebiliyo diğer konularda da tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır felsefesi geçerli mesela geçenlerde kartımı vermiştim bişiy için bi de baktım paralar eksilmiş tamam ayrımız yok ama nereye gitti usulca sordum aşkımmmm biyere ödememiz mi vardı diye anasına göndermiş hastaneye gitcek diye hımmm iyi etmişsin diyiverdim 3 kuruş için kavga etmiyim diye sonra şakayla karışık başka bi gün ver bakim kartımı aaaaaa filan yaptım öyle yani nacizane tavsiye birşeye sinirlenince o an çemkirme ara soğuyunca anlat derdini dahada olmadıysa son bir silahım var benim sizde işe yararmı bilmem ama GÖZYAŞIIIIIIIIIIIII benimki ona dayanamıyo çünkü
yine kafanızı şişirdim yaa tatil dilime vurdu
Benimki göbekle karışık bir durum :):)
karadenizkızı benim de göbüşüm seninki kadar filan 61 kiloyum fotomu kendi kendime çektim hiç güzel olmadı koymadım sanki daha kilolu görünüyorum belim kalınlaştı

tabi tatlım kullanıyorum ben de ama lierac almadım o bana pahalı geldi ve çok dayanmıyormuş zaten. Ben belime karnıma göğüslere basen bacak her yere sürüyorum

pufpuf ciciler sayfasına yazacaktım ama bulup alıntı yapmaya erindimannen ne güzel şeyler almış neler düşünmüş öyle yaaa benim canım annecimde kızım çok alma biz de alırız bişiyler diyip duruyo babaanneden ümidimiz yok ya ben bişiy düşündüm senin annen benim kızımın manevi babaannesi olabilir mi bi sorsanaşaka bi yana güzel günlerde kullan hepsini

hahahahahaha deli kızzzz yaaa
sağolasın canım, daha güzelleri cicileri seninde olsun inş..
boşver yaaa,kimse bişey almasa bişey yapmasada sen elinden geldiğince imkanın elverdiğince kendin beğenir alır yaparsın..buda güzel bi duygudur

karadenizkızı benim de göbüşüm seninki kadar filan 61 kiloyum fotomu kendi kendime çektim hiç güzel olmadı koymadım sanki daha kilolu görünüyorum belim kalınlaştı[/QUOTE]

canım senin bebek kız mı ? kız annelerinin beli kalınlaşırmış arkadan genişlermiş. Ben fotomu koydum üstümde pembe badi altımda hkahverengi pantolon var baya zayıfım ama belim baya kalınlaştı. benimde kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…