2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar dayanamadım bizimde fotomuzu ekleyelim dedik :)
Bide bebişimizin ismini revize ettik Ömerhan yerine Ömer Faruk koymayı kararlaştırdık, nasıl sizce de kararsız kaldım ?? :s

Eklentiler

• $20140130_145004.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 39
  • $20140130_144913.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Kızlar ben geceleri uyuyamıyorum. bu gece sabah 7 de uykuya daldım, galiba biraz erken doğumdan korkuyorum, yatakta sağa sola dönuyorum durmadan uyku gelmıyor. (
Aynen bende uyuyamıyorum...Keşke gece 11 de yatan sabah 8 de kalkan biri olsaydım

cnm 1 saat boyunca sürekli ultrasonla görüntüledimi..Salı günü bizde baktırcazda

kızlar sizlere bişi sormak istiyorum..benim bugüne kadar ihmal ettiğim bi konu...siz çatlak oluşmasındiye ne kullanıyorsunuz?

Canım üzülmek,stres yok.Allahın izniyle bebişin sağlıklıdır inşallah.Bizler böyle düşünmeliyiz.

kötü şeyler düşünmek yok, dualarım seninle ve yeşilerik ile, 5-6 ay sonra yine burada konuşuyor olacağız böyle ve bebişlerimiz sağlıkla gelmiş olacak inşallah...

Canım 40 gün önce doüğum yapan bir arkadaşımın bebeğine böyle demişlerdi. Çok şükür bir şeyi yok, doğumdan sonra kontrolleri başladı büyütülecek korkulacak bir durum yok inan bana...

Kızlar siz cansınız gerçekten! O kadar rahatladım ki tesellilerle, dua ve güzel dileklerinizle, size bunu anlatamam. Bugün oglum da kıpır kıpırdı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Iyi ki varsınız. Bugün moral bozuklugundan giremedim.Verecek iyi bir haberim de yok. Ama inşallah 1 ay sonraki kontrolde hayırlı haberler getiricem sizlere. Haftaya ayrıntılı ultrasona gireceğim, bakalım orada neler diyecekler meraktayım.
Gecmisi ilk defa okuyamadım.Iyi haberlerle gelenler, bebislerini gören güzel anneler hepinizi tebrik ederim. Aşı olanlar, bugün biraz rahatsız olan tatlı anneler hepinize çok geçmiş olsun. Ayrıntılıya girecek annelerimiz vardıysa umarım iyi haberler getirmişlerdir bizlere.
Bu arada göbüş fotoları var galiba ama bakamadım. Sonra tek tek bakacağım tatlı göbeklere
Yarın evimizde yasin okutacagız. Hepinize de bol bol dua edecegim cuma vakti. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Sizleri çok seviyorum. Yarın görüşmek üzere..

merhaba komşu anneler ; size bir şey danışmak istiyorum..14.haftada dr bebeğimin erkek olduğunu söyledi..12.haftada kendi dr um daha erken demişti ama bende 14.haftada radyoloğa gittim oda erkek olacağını söyledi..sizce değişme ihtimali varmı..erkek olunca çok değişmiyor diyorlar ama yinede endişeliyim..sizde böyle olupta değişen oldumu merak ettim..Allah hepimize hayırı evlatlar nasip etsinn

Selam iyi geceler hamiş bayanlar ben 2013 haziran annesiyim sizleri görünce hanileliğim aklima geldi özlemişim valla bu gunlerinizin kiymetini bilin dolu dolu yasayin en rahat aydasiniz Rabbim tamamina erdirsin kucaginiza almayi nasip etsin insallah

ben hamile olduğumu öğrendiğim gün başladım progestana...3 kutu kullandım ve hep yattım...dr 1 kg bile kaldırmayacaksın dedi..Şuan çok şükür lekelenmelerim olmuyor bi sıkıntım yok..Allah sağsalim bebeğini kucağına almayı nasip etsinde tek sıkıntın bunlar olsun

benim oldu canım...dr bana erkek gibi duruyo demişti...1.5 ay sonrada kıza hazırlıklı olun dedi...Ve dün gittiğimizde de 3 çizgi var bu kız demek dedi..

Arkadaşim oncelikle hayirli olsun bebegin Rabbim kucagina almayida nasip etsin 14. Haftadan sonra değişme ihtimali düşük bence benim hamileligimin 11. Haftasinda doktorum erkek demisti 13. Haftasinda kiz olduğu nu soyledi ve oylede devam etti ve kizim oldu

Cnm Allahın izniyle hiçbirşey olmayacak...Benim doktorum Batmanın en gözde doktoru Kemal Coşkun...Adam 12 yıldır burda...Çok rahat bi dr.Ben ne sorsam bişey olmaz diyo,ilaç vermiyo..İlaç istediğimde onu ye bunu ye diyor..Yani çok rahat...En son ayrntılı ultrasonu sorduğumda napcan sen ayrıntılı ultrasonu dedi...O sadece organları gösteriyo..İşlevlerini bilemeyiz dedi..Bugün 2 yaşında bebişi olan arkadaşım kalple ilgili sorun vardı 7. ayda bakıldığında sorun yok demişler.Şimdide maşallah turp gibi kızı...Velhasıl sıkma tatlı canını..Bebişide üzme

benim oldu canım...dr bana erkek gibi duruyo demişti...1.5 ay sonrada kıza hazırlıklı olun dedi...Ve dün gittiğimizde de 3 çizgi var bu kız demek dedi..

tam olarak kaç haftaydın canım 12 haftalıkken tüm bebekler erkeğe benzermiş ama 14.haftada daha net görünürmüş ..

teşekkür ederim canım..bakalım hayırlısı olsun eşim çok merak ediyo 16 aylık bi de kızım var onuda 12 haftada erkeğe benzettiler sonra 14 de kız olduğu netleşti prensesimin ..insan ikinci bebeğini çok daha fazla merak ediyomuş hakkaten

Rabbim gönlüne göre versin cnm evet haklisin merak ediliyor insan istiyor ki değişik olsun tabo hayirlisi olsun insallah ama degismez zannetmiyorum artik

Kızlar ben geceleri uyuyamıyorum. bu gece sabah 7 de uykuya daldım, galiba biraz erken doğumdan korkuyorum, yatakta sağa sola dönuyorum durmadan uyku gelmıyor. (
Bn de cnm su an uyandim ve tekrar uyuyamiyorum saat 3 bucuga geliyor..neden erken dogumdan korkuyosun cnm Allah korusun risk mi var? Kendini bu sekilde stres e sokma yazik minik melegin de cok etkilenir ama..rabbimin emanetlerini tasiyoruz karnimizda allah korusun o meleklerimizi ins. Hepsi vakitlice dogar♡♡

anneler ve bebişkoları günaydınlar...
bir kaç gündür bakamıyorum siteye yoğunluktan, umarım herkes iyidir :)
hayırlı cumalar

Gunaydin guzel anneler , tatli kuzular! Hepimize guzel bir gun dilegiyle.Cilegin kardiyologla randevusu var bugun insallah guzel haberler getirir .Kalbimiz ve dualarimiz seninle cileksurat!

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.Hepinize bebişlerinizle birlikte hayırlı,sağlıklı,huzurlu, ve mutlu cumalar diliyorum.

Kızlar bişey sorucam bugün karnımda göbeğimin alt kısmında bir dolgunluk var mesaneme baskı yapıyor.Bebekmi acaba yoksa başka bir rahatsızlık belirtisi mi?sizler böyle bişey yaşadınızmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…