2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın hatunlar hayırlı cumalar sağlıklar işlhhh :KK49:

günaydın anneler

anneler ve bebişkoları günaydınlar...
bir kaç gündür bakamıyorum siteye yoğunluktan, umarım herkes iyidir :)
hayırlı cumalar

Gunaydin guzel anneler , tatli kuzular! Hepimize guzel bir gun dilegiyle.Cilegin kardiyologla randevusu var bugun insallah guzel haberler getirir .Kalbimiz ve dualarimiz seninle cileksurat!

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.Hepinize bebişlerinizle birlikte hayırlı,sağlıklı,huzurlu, ve mutlu cumalar diliyorum.

cümletennn günaydııııınnnnnnn:KK14: her hafta cuma günü mutsmutlu oluorum ama c.tesi kaynanam eşimi arayı bizi şuraya götür buraya götür demesi beni hafta sonu dinlenmemden mahrum bırakıooo uyuz kadın :KK47: :KK45::KK4:

çilekişmde inşallah hayırlı sonuclar ile döner ben inanıorum bebişlerimiz hepsi iyi masalah :KK51:

gunaydin guzel anneler minnak bebisler can arkadaslar... hepinize hayirli cumalar.. aklimda cilegim ve erigim var..iyisinizdir insallah canlarim.. bu arada ikinizde mevsim meyvesi degilsiniz tuh:KK53: sabah sabah agzim sulandi:KK33::KK33:

Güzel annişler günaydın :KK34:

Nasılsınız ?

Benim son 1 haftadır karnımda ufak ufak kasılmalar başladı. Sanki karnımı birşey gerdiriyor. Sizde de böyle şeyler oluyor mu ?

Kızlar bişey sorucam bugün karnımda göbeğimin alt kısmında bir dolgunluk var mesaneme baskı yapıyor.Bebekmi acaba yoksa başka bir rahatsızlık belirtisi mi?sizler böyle bişey yaşadınızmı?

Birkaç gündür ben de buna benzer şeyler yaşamaya başladım canım

ben kalkayim kahvalti yapayim en iyisi:KK1:
bu arada size bisey sormak istiyorum bir kac haftadir karnimda belimde goguslerimde kasinti ve kuruluk vardi onemsemedim soguktandir vs deyip nemlendirici krem bebe yagi lierac surdum hep.. ama dun gece o kadar cok kasindim ki bi de ne goreyim goguslerim karnim nasil soyuluyor ayrica bazi yerlerde kedi tirmalamis gibi acayip kasiniyo. dun aksam dank etti korktum acaba baska bisey olabilir mi diye.. varmi aranizda yasayan yada bilgisi olan

günaydın kızlar hayırlı cumalar bugün benim doğum günümmmm :KK23: bakalım akşama kociş neler yapıcak :KK51: seviyorum hepinizii :KK16:

ben kalkayim kahvalti yapayim en iyisi:KK1:
bu arada size bisey sormak istiyorum bir kac haftadir karnimda belimde goguslerimde kasinti ve kuruluk vardi onemsemedim soguktandir vs deyip nemlendirici krem bebe yagi lierac surdum hep.. ama dun gece o kadar cok kasindim ki bi de ne goreyim goguslerim karnim nasil soyuluyor ayrica bazi yerlerde kedi tirmalamis gibi acayip kasiniyo. dun aksam dank etti korktum acaba baska bisey olabilir mi diye.. varmi aranizda yasayan yada bilgisi olan

canım soyulma filan bende de oldu sanırım çatlayacağız :KK1: kabullenmeye başlasak iyi olur

kızlar hava bugün çok güzel burada ama ben çok mutsuzum.kayınvalidemin yüzünden eşimle kavga ettik.başka şehirden bize kalmaya geldiler ben de işteyım tabi.bazı eşyalarımın yerini değiştirmiş. küçük odam var orda abur cubur eşyalar duruyor orayı tamamen değiştirmiş.benim salonda durmasını istediğim bişeyi almış küçük odaya götürmüşler eşim de evde kayınbabam da evde ben işteyım akşam evden gelıyorum ve şok oluyorum. küçük odada duran bi şeyi başka odaya koymuş .eşim de ne var bunda abartacak bişey yok dedi.ama ben çok bozuldum kayıvalideme bişey belli etmedm ama eşimle küsüz şuan. bana bunda abartacak bişey yok dedi hakaret etti şimdi de bana tafra yapıyor ben de ona kızgınım zatn siz olsanız kızmaz mısınız

merhaba güzel anneler uzun zamandır giremiyordum çocuklar evde iki tane bilgisayarımız vardı biri bozulunca tek bilgisayar ve iki çocuk o yüzden bana gelmiyor sıra sizleri çok özledim şöyle bir bakayım derken çilek surat ve yeşil erik arkadaşlarımın haberlerini duydum çok üzüldüm ama umarım geçicidir ciddi birşey yoktur biliyorsunuz arkadaşlar burada çok korkular yaşadık ama çok şükür ki korkularımız boşuna oldu önemli birşey çıkmadı inşallah sizlerinde böyle olur sizleri seviyorum ve dualarımdasınız unutmayın

Cnm Allahın izniyle hiçbirşey olmayacak...Benim doktorum Batmanın en gözde doktoru Kemal Coşkun...Adam 12 yıldır burda...Çok rahat bi dr.Ben ne sorsam bişey olmaz diyo,ilaç vermiyo..İlaç istediğimde onu ye bunu ye diyor..Yani çok rahat...En son ayrntılı ultrasonu sorduğumda napcan sen ayrıntılı ultrasonu dedi...O sadece organları gösteriyo..İşlevlerini bilemeyiz dedi..Bugün 2 yaşında bebişi olan arkadaşım kalple ilgili sorun vardı 7. ayda bakıldığında sorun yok demişler.Şimdide maşallah turp gibi kızı...Velhasıl sıkma tatlı canını..Bebişide üzme:emir_bebek::emir_bebek:
Allah razı olsun Inşallah canım geçici bir şeydir. Evet annelik sürekli pimpirikli olmak demek. Umarım güzel haberler vericez sizlere.
Kızlar bişey sorucam bugün karnımda göbeğimin alt kısmında bir dolgunluk var mesaneme baskı yapıyor.Bebekmi acaba yoksa başka bir rahatsızlık belirtisi mi?sizler böyle bişey yaşadınızmı?
Evet deterjanım bebek artık o kadar hareketli ki ayakları, kafası nerelere ulaşıyor inanamazsın. Geçen günkü kontrolde gögsümün biraz altında ayaklarına bakıyordu dr. Artık göbisimiz daha sert ve gergin.Sen içini ferah tut annesi. O yerleşeceği yeri bilir
gunaydin guzel anneler minnak bebisler can arkadaslar... hepinize hayirli cumalar.. aklimda cilegim ve erigim var..iyisinizdir insallah canlarim.. bu arada ikinizde mevsim meyvesi degilsiniz tuh:KK53: sabah sabah agzim sulandi:KK33::KK33:
Hayırlı cumalar CAN ım benim. Benim güzel haberler bir ay sonraki kontrolde olacak. Cünkü suyumun azalmamış olması lazım ve bobrekte büyüme devam etmemiş olması lazım. Haftaya da ayrıntılı ultrasona gireceğim. Atlattım ilk günkü moral bozukluğunu. Sizin de iciniz rahat olsun. Sizleri seviyorum♥♥

herkese günaydın hayırlı cumalar annişler biz kızımla çok acıkıyoruz sabah ezanla gözümü açıyorum 8e kadar filan dayanıyorum yatakta o da soğuk diye sonra hooooppp kahvaltı :KK1:bazı annişler sormuş gerilme oluyomu diye bende oluyo ama her zaman değil sanki bişiy çekiştiriyo derimi veya aşağı bastırıyo ağrıyo gibi ama uzun süreli değil herhalde karnım büyüyo ondan diyorum

günaydın kızlar hayırlı cumalar bugün benim doğum günümmmm :KK23: bakalım akşama kociş neler yapıcak :KK51: seviyorum hepinizii :KK16:

canım iyi ki doğdun bebişinle eşinle nice güzel mutlu yıllara inşallah :KK3:

Günaydın tatlı anneler, minik pipili ogluşları, şirin kızları♥
Ben daha iyiyim artık.Umutluyum ve mutluyum. Beni merak etmişsiniz Allah razı olsun hepinizden. Bugün evde yasin okutacagız. Benden istedikleriniz var mı dualarda söylemem gereken? Bekliyorum öptük yakışıklı oğlumla sizi:-)

kızlar hava bugün çok güzel burada ama ben çok mutsuzum.kayınvalidemin yüzünden eşimle kavga ettik.başka şehirden bize kalmaya geldiler ben de işteyım tabi.bazı eşyalarımın yerini değiştirmiş. küçük odam var orda abur cubur eşyalar duruyor orayı tamamen değiştirmiş.benim salonda durmasını istediğim bişeyi almış küçük odaya götürmüşler eşim de evde kayınbabam da evde ben işteyım akşam evden gelıyorum ve şok oluyorum. küçük odada duran bi şeyi başka odaya koymuş .eşim de ne var bunda abartacak bişey yok dedi.ama ben çok bozuldum kayıvalideme bişey belli etmedm ama eşimle küsüz şuan. bana bunda abartacak bişey yok dedi hakaret etti şimdi de bana tafra yapıyor ben de ona kızgınım zatn siz olsanız kızmaz mısınız

tatlım bunu kocanla değil kv ile konuş. Sonuçta senin evin senin düzenin. Ona bi el alışkanlığın olduğunu ve kendi düzenin bozulduğunda ahat edemeyeceğini söyle. Özellikle bana danışmadan düzen kurman hoş olmamış anne de. Anlayacaktır seni. Ve o yanındayken eşyaları eski haline getir eski haliyle kalmasının seni mutlu ettiğini söyle. O zaman anlayacaktır

tatlım bunu kocanla değil kv ile konuş. Sonuçta senin evin senin düzenin. Ona bi el alışkanlığın olduğunu ve kendi düzenin bozulduğunda ahat edemeyeceğini söyle. Özellikle bana danışmadan düzen kurman hoş olmamış anne de. Anlayacaktır seni. Ve o yanındayken eşyaları eski haline getir eski haliyle kalmasının seni mutlu ettiğini söyle. O zaman anlayacaktır

maalesef bunu yapamıyorum işte yapamam da diyemıorum hatta eşim söyleyecek dıye de ödüm koptu çok utanırım ben surat astım biraz ama anlamadılar.ben onu oraya uygun görmüşüm oraya koymuşum sanki ben bişeyden anlamıyormuşum da doğrusu bu der gıbı oldu. 2 gün evime geldiler huzursuzluk çıkartmayayım dedim. ama dayanamayıp eşime patladım hep öyle oluyor sonra eşimle ben kötü oluyorum.:KK47:

Herkese günaydın... :KK3: Bu aralar konuları pek takip edemiyorum... zaten site sürekli takılıp uyarı veriyor kapatmak zorunda kalıyorum...:KK43: Doktora gidecek arkadaşların iyi haberlerle gelmesi dileğiyle herkes için güzel bi gün olsun İnşaallah... :KK16:

Kızlar ben geceleri uyuyamıyorum. bu gece sabah 7 de uykuya daldım, galiba biraz erken doğumdan korkuyorum, yatakta sağa sola dönuyorum durmadan uyku gelmıyor. :KK43:(

Uyku sorunu bikaç gündür bende de var geçen gün sabah 5 de uyuyabildim neden böyle oluyor onuda bilmiyorum... :44:

kızlar dayanamadım bizimde fotomuzu ekleyelim dedik :)
Bide bebişimizin ismini revize ettik Ömerhan yerine Ömer Faruk koymayı kararlaştırdık, nasıl sizce de kararsız kaldım ?? :s

:nazar: Bi göbiş daha.... :KK9:
İsim konusu çok şahsi bişey bence hangisi seni daha çok mutlu ediyorsa o olsun... :KK34:

kızlar dayanamadım bizimde fotomuzu ekleyelim dedik :)
Bide bebişimizin ismini revize ettik Ömerhan yerine Ömer Faruk koymayı kararlaştırdık, nasıl sizce de kararsız kaldım ?? :s

maşşallah gobüşüne ve içindekine :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

o dolgunluk bende de var sanırım bebiş diyorum ben çünkü tüm tepikleri de aynı bölgede hissediyorum :KK52::KK52::KK52:

Güzel annişler günaydın :KK34:

Nasılsınız ?

Benim son 1 haftadır karnımda ufak ufak kasılmalar başladı. Sanki karnımı birşey gerdiriyor. Sizde de böyle şeyler oluyor mu ?

Benim de gövdemde ve bacaklarımda özellikle gece sabaha karşı gerilmeler oluyordu. Mağnezyum kullanmaya başladıktan sonra geçti. Doktorunla konuş. Büyük ihtimal sana da verecek.

Nice nice eşinle, bebeğinle musmutlu yaşlara inşallah... :KK16:

Günaydın tatlı anneler, minik pipili ogluşları, şirin kızları♥
Ben daha iyiyim artık.Umutluyum ve mutluyum. Beni merak etmişsiniz Allah razı olsun hepinizden. Bugün evde yasin okutacagız. Benden istedikleriniz var mı dualarda söylemem gereken? Bekliyorum öptük yakışıklı oğlumla sizi:-)

Allah dualarınızı kabul etsin.
"Allah tüm isteyenleri sağlıklı, hayırlı, analı-babalı evlat sahibi yapsın inşallah"
Çevremde çocuk sahibi olmak isteyen ve tedavi gören çok kişi var. Dün çok yakın bir arkadaşımın tüp bebek transferi oldu. İnşallah Allah onun ve tüm isteyenlerin embriyolarına can verir ve evlat sahibi yapar.

KV gittiği gün sende eski yerlerine koyarsın hatta bi zahmet işi Eşine yaptırırsın grçekten bi sorun kalmaz :)
boşuna takılma böyle şeylere

maalesef bunu yapamıyorum işte yapamam da diyemıorum hatta eşim söyleyecek dıye de ödüm koptu çok utanırım ben surat astım biraz ama anlamadılar.ben onu oraya uygun görmüşüm oraya koymuşum sanki ben bişeyden anlamıyormuşum da doğrusu bu der gıbı oldu. 2 gün evime geldiler huzursuzluk çıkartmayayım dedim. ama dayanamayıp eşime patladım hep öyle oluyor sonra eşimle ben kötü oluyorum.:KK47:

eşine yazık. Onun problemi değil ki bu. Sen problemn kaynağıyla ilgilenmeliisin. Benim kv de başka şehirde. Evlendiğimizden beri ilk kez evimize geldi ve bana değil oğluna söyleyip geldi. Ben kocamdan onun geleceğini öğrenince şok oldum çok kırıldım bunu annesine söyleyecktim hadi ilk sefer olsun dedim. Bi daha tekrarlanırsa direk lafı yapıştırıcam:KK53:

X