2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Herkeze çok teşekkür ederim umarım banada destek olursunuz burda :) ben bu aralar çok stresli ve gergin oldum herşeye ağlıyorum iş ev çok yordu galiba beni benim gibi hisseden varmı başka acaba birde bebişimin hala hareketlerini hissetmiyorum ben buda beni korkutuyor

Hamileleik psikolojisi canım,öyle anlarda bebeğini düşün,ne bileyim doğduğunu öpüp kokladığını düşün iyi geliyor :) Bu arada bebeğinin hareketlerini henüz hissetmeyen arkadaşlar var burda merak etme hissedeceksin,doktor kontrollerinde bir sorun yoksa için rahat olsun çok yakında o tekmeleri yiyeceksin

bende hissetmiyorum hâlâ cnm .. Ama benim için köftemin sağlıklı olması yetiyor yani bunu bilmem yetiyor ..

2 saatlik temizliği 5 saatte yapmanın yorgunluğu içerisindeyim ama çok mutluyum evim temiz diye ühüühüüduygulandım kusura bakmayıno kadar zor geldi ki sabaha kadar bitmeyecek sandım ama başardıminş.bi kaç gün böyle temiz kalır:18:

Tebrikler cnm👏👏👏👏 darisi basima ins.esine soyle dagitmasin ortaliği😎😎

canim azerim suan acayip stresliyim yorum yapacak moral kalmadi zaten

korkma canım bende daha yeni başladım 3-4 gün oldu...bebek büyüdükçe hissedeceksin canım..rahatlamak için ağla ama strese girme oldumu..bebeğin sağlıklı şükret :)hamilelik hormonları işte ne hallere sokuyor bizi..

hemen gelip batıralım bir parti yapalım :) çekirdek çitleyelim :) sonrada sen bizi öldür :) ellerinize sağlık canım..

bende hissetmiyorum hâlâ cnm .. Ama benim için köftemin sağlıklı olması yetiyor yani bunu bilmem yetiyor ..

ayyy hepinize çok teşekkür ederim doktora 20 gün önce gittim çok şüür bir problem yok ben evham yaptım galiba kerata içimde büyüdükçe hissedecekmiyim acaba merakla tekmelemesini bekliyorum:18: acaba geçmi kaldı hareket etmek için diye evham yaptım

Güzel annelerim ve onlar kadar güzel ve yakışıklı melekleri....ben kaçayım artık saat 7 olmuş hazırlanayım evime gideyim..daha yemek derdi var..(
hepimize endişesiz, sağlıklı bol tekmeli güzel huzurlu geceler olsun.....

Bak ben bu gelin adayini begendim
Agir basli utangac daha ne olsun bu zamanda boylesini bulmak zor
Masaallah kizina canim ARTIK dusuk degil ama erken dogum riskin var o zaman....
Bebisin zamaninda gelir ins.
[/QUOTE]

Ayy kuzucum ağırbaşlı olacak demekki küçük halası gibi, hep huyu küçük görümceme benzesin istedim bakalım tatlı kızım halasına çekecek galiba

Doktorum 27. haftaya kadar düşük önleyici haplarımı ve iğnemi kullanmamı söylemişti, 27. haftadan önce doğarsa kurtarılması zor dedi, düşük oluyormuş çoğu, 27. haftadan sonra biraz daha rahatlayacağım anlayacağın, doktorum ne dediyse ona göre hareket ediyorum Rabbim bebeğimi bana bağışlasın diye de dualar ediyorum...

Hakkımızda hayırlısı... İçimi ferah tutuyorum hep, kuzucum annesini seviyor ben buna inanıyorum, tutunuyor sımsıkı anneciğine

Bak ben bu gelin adayini begendim
Agir basli utangac daha ne olsun bu zamanda boylesini bulmak zor
Masaallah kizina canim ARTIK dusuk degil ama erken dogum riskin var o zaman....
Bebisin zamaninda gelir ins.

Ayy kuzucum ağırbaşlı olacak demekki küçük halası gibi, hep huyu küçük görümceme benzesin istedim bakalım tatlı kızım halasına çekecek galiba

Doktorum 27. haftaya kadar düşük önleyici haplarımı ve iğnemi kullanmamı söylemişti, 27. haftadan önce doğarsa kurtarılması zor dedi, düşük oluyormuş çoğu, 27. haftadan sonra biraz daha rahatlayacağım anlayacağın, doktorum ne dediyse ona göre hareket ediyorum Rabbim bebeğimi bana bağışlasın diye de dualar ediyorum...

Hakkımızda hayırlısı... İçimi ferah tutuyorum hep, kuzucum annesini seviyor ben buna inanıyorum, tutunuyor sımsıkı anneciğine

Canim emin ol hepimizde var o karmakarisik duygular.....
En ufak esim sesini yukseltti gecenlerde kac saat oturdum agladim
Sonradan neden agladigimi anlamaya calistim

Yorgunlugunu atarsin tez zamanda ins.
Ayni sekilde canim bende bugun derledim topladim....
Allah (c.c.) tan babamiz supuruyor ben evimi supursem o supurgeyle canim cikar herhalde....
Haliya yapistimi birakmiyor sagolsun

canim azerim suan acayip stresliyim yorum yapacak moral kalmadi zaten

Oyyyy kiyamam o tatli cadi nasil yormus oyle seni
Yerim o pitircigi

Bak tam olarak boyle oldugunu bilmiyordum canim....
Aynen oyle kuzun seninle vede sonsuza denk seninle birlikte olacak ins.

yok azericim son durumun kizimla alakasi yok. keske hersey onun beni yormasi kadar olsa.. cok canim sikkin stresten basim agridi

Anne karnında dinletilen klasık müziğin etkisini az çok duymuşsunuzdur. nasıl dinletilmesi gerektiği konusunda da biraz okudum ve bizim duyabileceğimiz düzeyde çalınırsa bebeğimizin de duyabileceği ille kulaklığı göbeğe dayamak gerekmediği yazıyordu. Dinleyeyim dedim ne dinlesek diye bakınırken en çok Beethoven 5. senfonisinin çocuğa ulaştığını gösteren çalışmalar varmış diye okudum. bu müzikler genelde sakınleştirici fakat bebeğimiz tepkı de verebilirmiş.nitekim açtım 5. senfoniyi bi süre sonra tekmeler hafiften başladı va ara ara devam etti siz de deneyip deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Özellikle henüz hissetmemiş olanlar belki açılışı yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…