2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

doktorunuza sorsanız gaviscon diye bir şurup vardı hamilelerin kullandığı, o hemen rahatlatıyor. belki sizde de etkili olur

Son düzenleme:
kızlar selam,

ben bugün gerçekten insanlara verdiği cevaplar ile çok güzel yönlendiren bir hoca ile tanıştım.
ona kızıma koyacağım ismi sordum ve anlamına dair bir yorum rica ettim.
Ancak kendisi anlamına dair hiçbir şey bilmediğini ve bulamadığını; dolayısıyla bir yorum yapamayacağını iletti...
Ben de ismi değiştirme kararı aldım, hayırlı uğurlu bir isim olsun istiyorum.. pufpuffcum o yüzden şimdilik benim kızımın ismini silebilirsen çok memnun olurum...
Hoca illaki Kuran-ı Kerim'de geçmesi gerekmiyor ama anlamlı, manası güzel, toplumda sorun yaratmayacak bir isim olsun diyor.
linkleri gönderiyorum siz de danışmak isterseniz en kısa sürede cevaplıyor. Linki örnek link olarak atıyorum, altında çok çeşitli sorular var onlardan bakarak okumaya devam edebilirsiniz...

http://www.fetva.net/yazili-fetvalar/nur-ismi-sadece-allaha-ait-bir-isimmi.html

aslında öküz biri değildir ama çok titiz ve benim halim baya gözüne batıyo. Valla olduğu kadar anca bu kadar yapabiliyorum yani. Konuşuyorum da hamilelikten değil tembellikten yapmıyormuşum bi süpürge tutmayla toz almanın hamilelikle ne ilgisi varmış öyle diyo.. Annem de bunun yanında gaf yaptı ben kızıma hamileyken kayınvalidemle oturuyordum yapmadığım iş yoktu 8 aylıkken sırtımda kömür çuvalı taşıdım filan dedi bu iyice yol buldu kendine. Bak annen neler yapmış ben sana kömür mü taşıtıyorum diyor. Anneme de kızdım niye laf veriyorsun diye.
Çalışıyorum yeni evliyim zaten düzene sokamadım bi de hergün kusuyorum astım var... Halimi gördüğü halde böyle gıcıklık yapıyo eşşek. Genelde iki haftada bir patlıyo geçen hafta iyiydi süremiz doluyo bu hafta patlar herhalde yine

aksam resım cekıp bende yarın koyarım inş.. unutmasam:26:

kolay gelsin canım sana :) bende çalışan bir hamile bayan olarak temizlik yapmıyor gibiyim ayda bir kadın geliyor sağolsun iki haftada 1 annem :) akşam saat 8de evde oluyorum o saatten sonra ne eve ne kendime vakit ayırabiliyorum :)bişiler atışıtıryoruz eşimle sonra ben uzun oturmaya başlıyorum sonra yatak :) Allahtan eşim titiz değil titizsede kendi yapsın eksikyerleri napayım kolay değil iş stresi hamilelik stresi..kolay değil birde üstüne ev temizlik stresi.Allah hepimizin yardımcısı olsun..
eşinde huyu işte keşke değiştirebilseler ama olmuyor belli bir yaştan sorna kendileri grip olsalar yatarlar kalkamazlar :) nazlıdırlar bize gelince kapı gibi olcaz :) takma güzelim yapabildiğin kadar yap:)

kız aman süreniz dolmasın kavga etmeyin canım benim ya boşver takılma ozaman sende bu kadar yapabiliyorum anca de çık işin içinden sen en iyisi eve kadın alma fikrini onaylat eşine

kız aman süreniz dolmasın kavga etmeyin canım benim ya boşver takılma ozaman sende bu kadar yapabiliyorum anca de çık işin içinden sen en iyisi eve kadın alma fikrini onaylat eşine

geçenlerde diyordu eve kadın alsak, böyle olmayacak diye. Canım ayda bir kadın gelse de 1 ay boyunca yine temizlik yapılacak yemek yapılacak tuvalet lavabo küvet ovalanacak. Kadın anca dip köşe pencere halı temizliğinde işe yarar. Kocam da zaten onları yap demiyor ama ufak tefek gibi görünse de evin işi hiç bitmiyo ki.

Son düzenleyen: Moderatör:

tamam canım.. Sildim yenisi belli olunca söylersin

Ay canimm ayni benim gobegi atmissin oraya
Dun tartildim toplamda 3 kg almisim.. görenler o ayva gobegi de bebek nerde diyoo
Ic karnimda sakliyorum de canim benim gibi

azerinin gobusune yorum yazacam hala peeeehhhh
supurgesi eksik cadinin
ay saclarim tiken tiken olmus

Amannn yazmada zaten cann im yazilacak gobus yok
Esim 48 kilo oldum saniyormus halbuki 45 lerdeyim

oyyyy azeri mincik göbüş çok tatlısın maşallah ben daha 3-4 kilo aldım 61 kiloyum ama karnım kocaman ben de heves ettim koysam mı acaba

hoşgeldin canım
Koy canim ben birde 24+ ? Haftamdayim ortada bebis yok

slm kızlar bende geldim :) aranıza kabul ederseniz

Hosgeldin canim..
Rabb'im saglicakla kucagina almayi nasip etsin ..

Canim bazi doktorlar kendileri bakiyo bazilari da radyolojiye yonlendiriyo sen atlatmissin cok sukur..biz perinatologa gtcektik hoca izinliymis o yuzden radyolog bakacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…