2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

maşallah göbişlere.. :)

yarın doktora gidicez neslicim..beklemedeyiz canım...inşallah güzel haberlerle geleceğim.. :)

Ben eminim güzel haberlerle geleceğinden. Hiç bir testte şimdiye kadar olumsuz bişey çıkmamış. bu sonuç öncekilerin doğruluğunu götürecek değil ya. Tek başına hiç bir şey ifade etmeyecek bence. Hepimizin duası seninle

Off başta çok panik oldum ama sonra sakin kafayla düşündüm.
Bebeğin bütün değerleri normal,ense ölçüsü burun ölçüsü vs olması gerektiği gibi,Ben telaş yapınca doktor hiç ölme ihtimalini düşünüp stres yapıyormusun diye sordu,yani bunu kafana takman saçmalık der gibi.Haklı da.Hem zaten bu saatten sonra herşey Allahın takdiri.Ne olursa olsun evladım benim.Ben onu herşekilde severim :)

doktor sorun yok herşey iyi dedikten sonra keşke herkes sen gibi düşünüp davranabilse valla.. bravo

teşekkür ederim siz yazdıkça içime sular serpiliyor...yarın doktora gidicem bakalım kardiyolağa Eskişehirde alanında uzmanmış...ama tatmin olmazsam birde istanbulda var eniştenin bir tanıdığı onada gidicez :) ama iyi olur isim bilmek...
benimde dualarım sizinle....saol arkadaşım...

gözünüzaydın canım... :) maşallah maşallah

Oooo kimler gelmiş.Kaçak nerelerdeydin?Neler yapıyosun görüşmeyeli bebiş nasıl doktor konusunda ne yaptın merak ettim.

:)) canııım internetimiz yok bizim telden girdiğimdede hemencecik tükenio ancak böyle wifi olan yerler buldummu hemencik sayfaları kurcalıyorum napıosunuz ne ediosunuz diye..zaten bu sayfaya yetişmek zor :)) doktoru canım tandoğanda magnet tıp merkezine gidiyorum orda mine hanıma 12 tl fark veriyorum önce muayene edio normalde 15 gün içinde gidersen tahlilerin ücretsiz 3 lü testimi hatta ayrıntılı ultrasonumu bile 1 tl ödemedim herşeyimi 12 tl ye yaptırmış oldum :) bende şaşırdım kadında iyi biri gibi..doğum içinde bilgi hastanesi ben bi sağlık sıkıntım olmazsa normal istiyorum bilgi hastaneside 1150 tl gibi bi fiyat verdi.eryamandayım ya kuzum yakın yerler olsun istiyorum arabamız falanda yok bizim eşim iş yerinden ancak Allah korusun ölüm olsa izin veriolar şekerim düşüo sürekli die korkup çıkamıyorum bi yere..pek keyfime bırakamadım kim senle gelirim derse onla en yakın yere gitmeye çalışıyorum :)) sen nasılsın?benim oğlan mısır pıtlağı gibi içimde pıt pıt vurup duruyo sürekli :))

cidden süpersin canım yaaa
ayrıca doktorun şu sözüne bittim :
hiç ölme ihtimalini düşünüp stres yapıyormusun
ne kadar doğru...

Selam Kızlar;

Dün akşam detaylı utrasona girdim ben de... Herşey yolundaymış çok şükür...

Tatlı kızım, yüzünü sakladı ama poz alamadık yüzünden

Çok nazlı bu kız teyzeleri hep saklıyor yüzünü, cinsiyetini de saklamıştı zor öğrenmiştik

Canımın içi iyiymiş ya Allah'a şükür çok mutlu oldum bunu duyunca...

1 ay sonra şeker yüklemesi testi için gelmemi söyledi doktorum...

Tabi ben sabırsızım, arada meraklanıp giderim yine dayanamam diye ne zaman gelmek istersen gelebilirsin dedi doktorum

Biraz sancılarım varmış yine, haftalık iğnemi vuruluyorum, haplarımı da içiyorum düzenli ama işte düşük riskim her zaman var,

o yüzden hep temkinliyim ben

canım imzandaki günlük takipte de yazıyor. pigmentasyon olabilir. hamilelerde oluşabiliyor geçici olarak. gene de için rahat etmezse bi dermatoloğa görün istersen bazen stresten falan da öyle isilik gibi minik minik lekeler çıkabiliyor..

pamuğum özeline mesaj atıyorum son günlerde biraz kritik olaylar oldu..arkadaşlar bildiği ve onları daha çok üzmemek için sana özelden yazıyorum.. bıktılar onlarda benden :))

ne bıkması alla sen.. anlat ki dertlerin azalsın bebişini de üzme kendini de.. biz burda dertleşmek sorunlarımıza çare bulmak için bir aradayız.. bebişimle dualarımız hepimiz için, sağlıklı bebişler için

Maşallaheşini tebrik ediyorum değerini biliyo bakalım bi ara deniycem

göbüş fotoğraflarınızı paylaşmışsınız kızlar çok tatlısınız maşallah bebişlerinize benim göbüşüme geçen birisi aşağıda duruyor dedi önce tedirgin oldum ama sonra önemsemedim çünkü bebişlerimiz şimdilik aşağıdaymış zamanla yukarı çıkacakmış

off ben de eşime kıyamıyorum kendim de 15 dk'dan fazla ayakta iş yapamıyorum belim ağrıyo çok feci. inatla yapmaya devam ediyorum ama sonrasında tutuluyorum annemler gelse de yardım etseler diye bakıp duruyorum.

Eki Görüntüle 955987
Bu da bizim göbişimiz yan çıktık ama :)))

maşşallah göbüşlere azerikızı sana da maşşallah bu arada yazamamıştım

uuuu 19.haftandasın ve detaylı çıktı mı aradan? ooyyy maşallah ben 22 şubatta gidicem o gün konuşcaz detaylıyı, öyle dedi doktorum.. o zamanda 22.haftamda olucam kısmetse
neye göre çağırıyor bu doktorlar acep? hepimizin farklı tarih..

Çilekcimm biz eminiz senin güzel haberlerle geleceğine..Allah bebişlerimizi sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin..dualarımız seninle

ben de dün gittim canım askeri hast. doktor randevu talebinde bulundum dedi detaylı için yarın gircem inş. çok heyecanlıyım yaa bütün gece aklımdan çıkmadı çok korkuyorum inş. bi sorun çıkmaz..ben de 20. haftama girmiş olcam yarın..

neyse zamana takılmıyorum ben.. doktorun vardır bi bildiği
inş güzel sonuçlar alırsın canım.. gönlünden geçenleri duyman dileğimle..

Senin en azından yardım için yolunu gözlediğin annenler var bende o da yokçoook uzaklar bana çokiş için değilde yanımda yada yakınımda olmalarını çok isterdim o bile destek oluyo insana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…