2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın annelerr
Bizi hatırladınızmıı uzun zamandır giremedik,internet bağlantımız yoktu
Kızçem Ela Mina'yla arkadaşlarına ve annelerine bi bkalım dedik

Günaydın annelerr
Bizi hatırladınızmıı uzun zamandır giremedik,internet bağlantımız yoktu
Kızçem Ela Mina'yla arkadaşlarına ve annelerine bi bkalım dedik

hatırlamazmıyız :) ama bu kadar ara verme özletme kendini.....Ela Minamız nasılmış...keyfi yerindemiymiş :)

hatırlamazmıyız :) ama bu kadar ara verme özletme kendini.....Ela Minamız nasılmış...keyfi yerindemiymiş :)

Valla bende kaç haftadır çatladım meraktan bi türlü giremedimde :) Bi daha da ara falan yok hemen size baktım zaten..Ela Mina'cık iyidir umarım :) en son 16. haftada gördüm haftaya randevumuz detaylı için ilk defa bu kadar uzun ara verdim delirmek üzereyim :)

Kizlar sinavim ooyykk kotuydu.bir kac soruyu bebegime sordum hangi sıkta tekmelersen onu isaretliycem diye.bir iki tane yaptim:) benimkisi ama bir soruya cevap vermedi:)) neyse simdi e bebekteyiz taa Çiğli de gezixezzz

az kalmış canım.. :) evet insan çok kötü oluyor beklemesi ayrı özlemesi ayrı sağlığını düşünmesi ayrı..iyi haberlerle gelirsin inşallah canım..teyzelerinden çok selam :)

selam herkese iyi hafta sonları

selam canım sanada bebişinede :)

Kizlar sinavim ooyykk kotuydu.bir kac soruyu bebegime sordum hangi sıkta tekmelersen onu isaretliycem diye.bir iki tane yaptim:) benimkisi ama bir soruya cevap vermedi:)) neyse simdi e bebekteyiz taa Çiğli de gezixezzz

eşiminde kötü geçmiş yetiştirememiş muhasebeyi falan...napalım sağlık olsun canım..benim içinde gez ilginç bişiler olursa fotosunu çek :)

Merhaba tatli teyzisler kontrolden geldik...prenses buyumus kipir kipirdi....benim gaz sancim kasilma falan degilmis karnimin bir tarafi kocamn sis halde kontrol oldum...rahatladim cok sukur rahim agzimizda cok.iyi masallah benim.hissettigim bebisimmisss allahim onlari korusun

gözünaydın canımmmm...ah annesi :) benimde sağ tarafım biraz daha şiş :) sanırsam bebişim orda büyüyor :)

Ohh masallah size annesi. ..ne guzek artik bebisinde sana ben burdayim annis diyor.. daris basimiza olsun inşallah. . Bende hala seyirmeler var. .plesenta ondeymis galiba o yuzden cok net hissedemiyorum. .

Sanada gunaydin canim.. havalardandir o kirginlik.. birde salgin var sen yinede dikkat et kendine..benim ayrintili da 11 subat heyecanla bekliyorum.. Insallah bizde güzel haberlerle geliriz.. bende bebisimi net hissedemiyorum plesenta ondeymis.. ama arada seyirme oluyor. . Sabirla bekliycez napalim..

gözün aydın cnm maşallah kızına:) benim de dün aksam sağ tarafım çok gerildi ilk defa böyle bişe oldu dısardan bile belli oluyodu resmen karnım sivrildi nse snra uzandım eski haline döndü çok şükür

dimi dimmiiii bi kemal gibi değil cnm soruşturalım bakalım biraz daha

bende iki kere falan hissettim cnm oda yatıp dinleyince..dediğin gibi sabır...

gözünaydın cnm artık yavaş yavaş ayırt ediyoruz gaz sancısıyla bebiş hareketlerini (=

slm canlarım bugün uyandım kızımı hıçkırık tutmuştu rahat bir dk sürdü çok güzeldii.. ve artık sürekli kıpırtılar hissediyorum, tekmeler için uzanıp ilgilenmem gerekiyor. 8 gün kaldı randevumuza, çok merak ediyorum acaba kaç gr oldu?

Güzel annelerr haftasonu olunca burası sakin yine Bizim babamız bugün çalışıyor havada soğuk biraz o yüzden babamızın iş çıkışını beklicez artık gidip onu işten alıcaz sonra gezmelere tozmalara :)) Bu arada bizim randevumuzda pazartesi günü..üçlü taramada bir sorun çıkmıştı benim hatırlayanlar vardır belki sonra testi tekrarladık bir sorun çıkmadı baya bi rahatlamıştım ama randevu günü geldikçe geriliyorum inşallah gerçekten bişeyi yoktur minik oğlumun.
Bu arada kızlaar ben fazla ayakta kalınca veya oturunca sırt ağrım oluyor çok illa yatıcam başka türlü sırt ağrısı çekiyorum bunu yaşayan var mı ??

Son düzenleme:

Maşallah prensese Hıçkırık tuttuğunu nasıl anlıyorsun canım??

Maşallah prensese Hıçkırık tuttuğunu nasıl anlıyorsun canım??

karnında kalp atıyormuş gibi hızlı hızlı atmalar oluyor canım, bunlar hıckırıklarıymış. ilk defa bu sabah o kadar net hissettim. biz 21. haftamızdayız, bu haftalarda özellikle başlarmış doğuma kadarda hissedilirmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…