2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Sağol cnım yaptırcam bende izin aldım işyerinden birkaç saat. Evet 5 doz oluyormuş. Olalım garantiye alalım işimzi

sağol canım tşk ederim. Önerin güzeldi uygulayacapım

Kanaması olan arkadaşlar geçmiş olsun... Ben de geçen hafta bir şok yaşadım. İlişki esnasında ciddi boyutta kanamam oldu. Öyle lekelenme tarzında felan değil resmen baldırımdan aşağı kan aktı Eşim şoka girdi eli ayağı titriyor ağlamaya başladı Allahtan ben soğukkanlılığımı korudum önce eşimi sakinleştirdim sonra doktoru arayıp hastaneye gittik hemen. İğne yapıldı, progestan kullandım, iki gün önce kontrole gittim. Dr herşey yolunda dedi çok şükür. Kızımız ellerini ensesine koymuş, bacak bacak üstüne atmış yatıyordu Rabbime şükürler olsun pamuğumuzu bize bağışladı...

Offf çok zor canım yaa. Allah bizi ve meleklerimizi korusun. Sağlıkla ve hayırlısıyla alacağız onları kucağımıza. Sen de endişelenme. Artık hiç canımızı sıkmak yok tamam mı?

Ders çalışmaktan çok takip edemedim bu ara, ama mujumm bir çok kişinin başına geldiğini söylemiş. Yediğimizden içtiğimizden mi oluyor anlamıyorumki... Allah yardımcımız olsun

Canım yaa, sana da çok çok geçmiş olsun. Çok korkmuşsundur

Ben giremeyeceğim bu korkunun üstüne ama sınava girecek tüm annişlere başarılar dilerim. Sizin için dua edicem. Allah yardımcınız olsun, zihin açıklığı versin

Canım peki doktorun ilişki konusunda bir şey dedi mi, yasak falan? Valla ben 15-20 gündür uzak duruyordum zaten bu durumdan Ama yine de kanama yaşadım baksana. Bir çok annecik de yaşamış. Herhalde bu haftalar biraz sıkıntılı geçecek

Doktorum olabilir böyle şeyler dedi, biraz dinlenelim dedi sadece. Yasak demedi ama biz çok korkuyoruz artık

Slm iyi geceler kizlar ilk tekmemizi yarim saat once yedik darisi bekleyenlerin basina...Babamiz dinleyince atmadi sana atmiyo dedim alindi "hı hı evet beni sevmiyor seni seviyor"dedi sevincimi kursagimda birakti yaaa hic keyfim yok bu aralar zaten tekme biraz moral oldu yani elhamdulillah...

Kızlar aranızda Medicalpark'a giden var mı?Ben Göztepe Medicelpark'a gidiyorum.Jale hn hastası olan var mı?Ya da bilgisi olan??

göztepeye değil ama bahçelievler şb ne gidiyorum malesef. sırf doktor için eskiden beri doktorum die. ( evimde üsküdarda )
ama adı jane . jale olduğuna eminmisiniz , belki isim benzerliğimi yada jane hn , oraya da mı gitmeye başladı acaba (gitmiyor ama )

bazı arkadaşlardanda okuyorum kızlar, şeker yüklemesini 21 -22. haftada yaptıranlar var, benim doktorumun bana yazdığı listede 24. haftadan sonra yapılması die yazmış , sizlere erken değilmi , yada sizin doktorunuzmu karar verdi yapalım diee:26:

slm annisler umarim siz ve bebisleriniz iyisinizdir.. benim bi sorum var..hamilelikte karides yemek zararlimi kocisim cupra da getirdi ama tiksindigim icin yiyemedim bi tek karides yiyebiliyorum aklima takildi bilgisi olan vardir diye sorayim dedim :26:

Evet aynen öyle plesentam rahım agzına cok yakınmış.Hayırlısı olsun bakalım bız bebeğimle mucadeleye devam edicez gerisi Allah ın takdiri...

Sağol canım teşekkürler iyim şimdilik kanamam yok doktorum zaten olur dedi bebeğin hareketlerini takip et dedi şimdilik sıkıntı yok gibi

Canım ben de aynı şeyi düşünüyorum. Okulda alaturka, evde alafranga kullanıyorum. Sanki çocuğu sıkıştırıyorum gibi geliyor. Ama herhalde bir sıkıntı yoktur.
Güzelmiş tatlim. Güle güle kullansın köften
Cok üzüldüm canım. Hiçbir şey bebişlerden önemli degil. Kendine dikkat et. Sonrasında dr iyi şeyler söylemiş ama üzme kendini.

Canim buyuk gecmis olsun
nasil endiselenmissinizdir kim bilir....
Cok sukur ki kizinin sagligi yerindeymis
Ama takdir ettim seni ben olsam bayilir kalirdim herhalde :44:

Gebeligimden bu yanada bizde iki yada ucu gecmemistir iliski....
bende babamizda biraz fazla evhamliyizda

Canım rengi sarı gibiyse biraz enfeksiyon olabilir. Benim de akıntımın rengi degisince doktora söyledim. Bana fitil yazdı. Sen de bi sor istersen.

Ayyyy geçmiş olsun tatlım. Gözümün önüne getirdim de cok korkardim ve senin gibi sakin olamazdim.Demek daha dikkatli olmak gerekiyor

O oooo oldukca yogun birgun gecirmissin Emleb im
Cok sukur guzel sonuclarla gelmissin
Acikcasi ben su seker yukleme testinden azicik korkuyorum :18:
Esimin tarafinda genetik kp de de var halada da halanin kizinin kizinda da offfff
ins. Bende guzel sonuclarla felirim
masaallah size

Allah (c.c.) zihin acikligi versin canim

inşallah sınavlarını geçersin Allah zihin açıklığı versin canımm benimde var iki gün dört oturum bizi ancak birbirimizin duaları kurtarır ben çalışamdım şahsen....

Allah(c.c.) e emanet gireceksin sinava yani
Rabb'im sana ve sinava girecek tum arkadaslarimiza zihin acikligi versin canim

Bacilar neler oluyor size boyle :18:
Buyuk gecmis olsun canim benim ya....
Neyse ki onemli birsey degilmis....
ins. Ufaklik bir daha boyle yaramazliklar yapmaz
Sinav icin guzel karar almissin canim....
Hicbirsey bebisinden ve senden onemli degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…