2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende senin durumundayım canım :) yarın gidicem bakalım öğrenrim inşaallah bi değişiklik olmamıştır.genelde erkkete değişiklik oluyo ama...

bende senin durumundayım canım :) yarın gidicem bakalım öğrenrim inşaallah bi değişiklik olmamıştır.genelde erkkete değişiklik oluyo ama...

Valla kizlar 11 haftalikti bebisim dr buyuk ihtimalle erkek dedi. Gecen gittigimizde de pipisinin resmini verdi :)

kızlar iki üç gündür yürürken ilk başta birşey olmuyor ama sonra göbek kısmıma tam ağrı geliyor,iyice yavaşlayınca rahatlıyor nispeten. sizde hiç oluyor mu? büyüdüğünden mi yoksa başka bi sebep olabilir mi sizce?

olabilir canım fazla ayakta kalmamaya çalış.
benimde karnımda bi sertleşme oluyo.
rahimde artık tam göbek deliğine geldi ya ondan olabilir.

olabilir canım fazla ayakta kalmamaya çalış.
benimde karnımda bi sertleşme oluyo.
rahimde artık tam göbek deliğine geldi ya ondan olabilir.

aynen cnm ağrıdığı zaman sertleşiyor orası. bazen uzandığımda da sertleşiyor, dediğin gibi rahim yukarı çıktığı için sanırım. ve eskiden göbeğim altı kasılırken şimdi göbeğim kasılıyor herhalde.. :44:

orası öylede canım bende bebeğin tekmiklerini kasıklarda göbek deliğinin altında hissediyorum.ama uzandığımda yada yürürken falan göbekte sertleşme oluyo.

Hosgeldin canimmmmmm
Rabb'im ne buyuk kalbime gore vermis cok sukur
Omerhan in hayirli olsun canim

Ahanda yakaladim seni. Gece yazdigini alintilayamadim cok geride kaldi. Sezaryen yapmak zorunda kalirsan demissin ya ben zaten sezaryan olacagim tatli pufpufum benim

oooooo bak bak seeeeen bombaaaaaaa!!! Bide normal olcam diye beni yiyo vay vay vaaaay gel anacım sezeryancı kısma ahahahha zorunlu yada isteyerek sonuçta sezeryancısın işte ohhhhh

Ya bende artık sabaha tekmelerle başlamak , hareketler , kıpırtılar istiyorummmm :122:
Annecim canım oğlumm lütfennnn

Ayaz'ın aynen yaaaa üüfffff

ama kilodan oluyo bu işte bana doktorum dediydi ama,bebek 400 ge olmadan zor hissedersin dedi..

maşallah size arkadaşım

canımmmm bak ne güzel bebişinle geçiriyosun özel günü ve ilk kez..canını sıkmamaya çalış Nice sağlıklı huzurlu mutlu yıllar dilerim doğum günün kutlu olsun.. Ve inş barışmışsınızdır
:26:

Bizim kacaklar nerede yaw pufpuf huzeyfe cilek azeri deterjan aysenaz oetgsl ve diger fistiklar... icimden bi ses buralarda oldugunuzu soyluyor

şekerim ben h.sonu pek girip burayla ilgilenemiyorum ancak arada böyle gelip bakıp bazen yazıp çıkıyorum..şu anda o bakıp çıkma dönemindeyüm hahahhaha yarın görüşürük artık detaylı

istanbulda olup tahlillerini detaylısını şeker yüklemesini fln filan :) devlette yaptıran arkadaşlar hangi hastanelere gidiyorsunuz??? tavsiye ettiğiniz doktorlar var mı???

canım devlet hastanesi olarak ben bitek Zeynep Kamil'e gittim..bence oraya git

aneeeey cidden amma tatlılar öyleeeee

hayırlısı olsun canım, işallah hayırlı evlatlar verir Allah, öncelik bu tabiki ..
benimkinde 12-13 de gittitğimizde gözükmüyor dedi, gözüksede doğru olmayabilir dedi, 17-18 de gittiğimizde hemen ultrasonu koyar koymaz söyledii kız die, bu önümüzdeki hafta bende detaylı ultrasona gircem. bakalım orda kesinleşir yanii ...
seninki bakalım ne olcak iyki yarın seninkii, ben malesef çalıştığımdan hafta sonları gidebiliyorum

Bizim kacaklar nerede yaw pufpuf huzeyfe cilek azeri deterjan aysenaz oetgsl ve diger fistiklar... icimden bi ses buralarda oldugunuzu soyluyor

canım bende annemlerdeydim dün.biraz giriyorum biraz çıkıyorum
bugünde temizlik yapıyorum,bi bakıyım ne var ne yok dedim.şimdide sen yoksun
neyse hafta içi görüşürüz heralde ...

benim 4 gün önde gidiyo.. farklı doktorlara mı gittin yoksa aynı doktorda mı böyle çıkoyo? ultrason cihazına göre değişebiliyo cnm çünkü..

yok canım aynı doktora gittim hep her gittiğimde 4 5 gün önde oluyo öle çıkıyo ulturasonda canım hep böle devam edermi acaba

bende yeni doktora gittim önce erkek demişti şimdi kız dedi iyice kafam karıştı

aynen benimde dün yazdım kimse cevap vermedi (( benimde kız demişti dr um bu gidişimizdede erkek dedi ikisindede %90 demiişti bebeişimi nasıl seveceğimizi bilemiyoruz kız diye çok hazırlamıştık kendimizi ayrıntılı usg giricem 10 gün sonra orda kesin çıkar bekliyorum bakalım

Canım bence ihmal etmeyin ve dr a gidin derim. Ben de ağrıyla gittim dr hemen NST ye bağladı ve ağrının mahiyetine baktı. Bazen bu ağrılar erken doğum tehlikesini de gösteriyormuş, bazen de normal genişleme ağrısı oluyormuş. Ben yine de ihmal etmeyin ya telefonla bir danışın dr unuza ya da dr a gidin derim.

Bence bişey yoktur ama ihmal de etmeyin..

Sağlıklı hamilelik ve doğumlar diliyorum, inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alır ve yine sağlıkla büyütürüz hayırlısıyla

bebek yukarı çıkmıştır büyük ihtimal. ama çoğu hamile kadında göbek fıtığıda olabiiyormuş belki böyle bişeydir. doktorunabi danış istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…