2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar kaçıncı haftanızdasınız ve kaç kilo aldınız??

20. Haftadayım, 3 kilo aldım, ama asıl 6. Aydan sonra dikkat et diyorlar, hızlı alınıyormuş.

Kizlr kc gunde bi ultrosona giriyorsunuz

Doktorumuz ayda bir çağırıyor ama bazen 3 hafta oluyor.

İki isim koyarak çözüme ulaştırabilisiniz. O istediğini koyar sen istediğini koyarsın.

Hava süper evde temizlik var ohhhhhh misssssssss

Ooohhhh iyi günlerde kirlen canım....bizde hava güzel diye gezdik vallaha bütün gün, bebek arabalarına baktık, Kıyafet ve oda takımı baktık, nerdeyse 3-4 km yürümüşümdür. Artık havalar böyle giderse iş yerinde öğlen araları da yürürüm. Çok kilo almam umarım :)

Birde bazı arkadaşlar ayrıntılıyı kime yaptırayım diye sormuşlar. Kendi doktorumuz kadın doğumcu, eğer radyolog değilse onun yaptığı ölçüm ayrıntılı olmuyor resmiyette. Bu bazı hastanelerce suistimal ediliyor. Kadın doğumcu normal ölçümlerini yapar, radyaloglar daha detaylı inceleyebiliyor. Hatta o kadar tecrübelileri varki çocuğun tiroidi var diye teşhis bile koyabiliyormuş. Benim kendi kadın doğumcum istersen yaptır istersen yaptırma dedi senin bileceğin iş dedi. Ama yaptıracağın dr. Radyolog olsun dedi. Ankarada Eyüp hoca var bir de Kemal hoca ikiside çok iyi radyolog. Tavsiye ederim. Merak eden olursa özelden mesaj atsın, soyadlarını ve telefonlarını veririm.

Bizim kacaklar nerede yaw pufpuf huzeyfe cilek azeri deterjan aysenaz oetgsl ve diger fistiklar... icimden bi ses buralarda oldugunuzu soyluyor

Kızlar size bir soru; siz bebeginizin haftasında, ultrasonda çıkan haftayı mı takip ediyorsunuz yoksa son adet tarihinize göre olan haftayı mı?Benim bebiş 4 gün önde gidiyor tabiki haftası da degisiyor.Kafam çok karısıyor.Hangi haftadayım bilemiyorum:-(

özelde ücretli canım.açıkcası ben uyanıklık edp bütün bu tahlillleri falan devlette yapıyorum şeker yüklemesini de öyle yapıcam inşaallah Bu arada güzel haberlerine çok sevindim pazartesi de benim güzel haberlerim olur inşaallah

ben doktorun her istediğini yaptırmadım guatr sarılık ttesti istedigereksiz yere.sırf hastane para kazansın diye bunlar.saglık ocagında detaylı kan testi yaptırdım onda gutr da bakıyolar sarılıga da herşeyede.ayrıca bedava yaptırdım.doktor ikinci gittiğimde önceki istediği tesleri sormadı ble..:) maalesef özeller böyle bende uyanıklık ediyorum tahlillere masraf etmiyorum... Benim aamcım özel hastane de dogum yapmak yoksa devletteki deneyimli doktorların ebelerin yerini özel tutmaz.ama işte daha temiz ve rahat oluyor özel hastaneler

Sonuçların iyi çıkmış sevindim canım, diğer sayfada baktım ama yoktun, dedim daha dönmedi heralde eve, ben buradaki takvimi sat a göre işledim, ona göre takip ediyorum. Ultrason sonuçları belli haftalardan sonra sat la eşitleniyormuş. Yani son aylara doğru daha sık her hafta kontrollerle takip ediliyormuş. 3-4 gün önden gitmesi veya geriden gelmesi çok fark etmez dedi doktor. 1 hafta önde veya geride gitmesi biraz önemli, onları zaten 15 de takip ediyoruz dedi.

İste bu 3 bilnmnli denklm gibi bnde cozmdm

Masaallah canim ne guzel haberlerle gelmissiniz.....
A.s. bakalim bebisin selamini almamak olmaz
Cicileride hayirli olsun.....
Guzel gunlerde giyindirmeyi nasip etsin Rabb'im

Sagol canım.Hepimizin bebisleri güzel güzel büyüsün, annişlerinin aldıgı güzel kıyafetlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…