2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
38. sayfada canım.pahalı gibi ama aslında değil..ben bi dolabı 2600 e sordugum yerlerde var.önemli olan malı.sakın sunta almayın benden tavsiye...

bakıyorum hemen

Pufpufum bende bunu hic duymadim ya. Hatta cevremde sezaryeninden en cok memnun kalanlar arasindayim. Sifir agriyla sezaryani ilk senden duydum. Belki arkadasinin agri esigi yuksektir:44:

yok güzelim arkadaşım ben=o birebir aynıyız.. ben o yüzden onu örnek alıyor cesaretleniyorum şu anda.. ve kendi hastanemde yapamazsam muhtemelen onun gittiği hastaneye gidicem doğum için..

taçlar çok hoşuma gitti bende istiyorum halam keçe kursuna gidiyodu onda vardır malzeme yaptırayım :)
hoş eşimin kuzeni doğum yaptı erkek diye mavi gecelik sabahlık takım almış kendine mavi taç kayınvalidem kınadı olmazmış öyle kırmızı olurmuş diye bunada bi bahane bulur kesin

işte bu yaaaaa..
harikasınnnnnnn poly

yaşasın sezeryancılar

Ben de ilk aşımı oldum bu gün kızlar cıssssssssss baya acıdı yaparken ebe bağırmak serbest dedi ama bağırmadım o kadar atraksiyona gerek yok dedim ama inşallah şişme kızarma falan olmaz önümüz hafta sonu bide...2.aşı için bir ay sonrayı yazdı aşı kartına.toplamda 5 kere aşı olacakmışız 50 yaşına kadar bi daha olmana gerek kalmaz dedi

:) çok güzel bir bebek odası takımı evet. bende görmüştüm çilek mağazasında. ama büyüyen yatak olduğu için yatak sallanmıyordu diye hatırlıyorum. bizim bebiş sallanmak isterse, ne olur ne olmaz diye hem sallanan hemde sabitlenen versiyonlarını gördüm başka mağazalarda. belki onu düşünebilirim. gerçi eşim oda yapmak istemiyo. sadece beşik alalım diye düşünüyor. bakalım ne alcaz :) aman hayırlısı olsun, sağlıkla doğsunda önemli değil :)

bu arada tacını da çok beğendim. bende keçeden şeker ve taç yapmayı düşünüyorum kendime inşallah...

oda şart yaaa öyle deme..
insan herşeyden önce heves ediyo yahu.. bide bebeğin bisürü kıyafeti falan olcak nereye koycan onları?

Bende aralik 2010da oldum sezaryen senin gibi epidurale karsiydim ve aynen anlattigin gibi gecti bizimde iki gunumuz. Yalnız biseyi merak ettim anesteziden ayildiktan sonra sezaryen yerinde agrin oldumu yok hic agrin olmadimi

oda şart yaaa öyle deme..
insan herşeyden önce heves ediyo yahu.. bide bebeğin bisürü kıyafeti falan olcak nereye koycan onları?

bencede nereye koycam onları :) valla şimdiden o kadar çok kıyafeti var ki... kız olduğunu öğrenen herkes kendini kaybetti. bi sürü şey alındı yaw
ben buradan yürürsem kocamı ikna ederim heralde

evet canım,aynen..
beyaz mobilya tercihim.. beyaz ve şık..
renklendirmeyi objelerle,perde halı falan onlarla yapıcam inş..

aynen cnm hatta ben şimdiden lohuşa şerbetim için küçük bardaklarımı süslemeye başladım bi ara resim çeker atarım sizede

bencede nereye koycam onları :) valla şimdiden o kadar çok kıyafeti var ki... kız olduğunu öğrenen herkes kendini kaybetti. bi sürü şey alındı yaw
ben buradan yürürsem kocamı ikna ederim heralde

tabi cnm eşyası bi dünya olur zaten, siz alıcaksınız hediye gelicek ohoooo oyuncaklarıda cabası.. ikna etmelisin bence

Sen kime dil cikariyon bakeeemm

hahahahaha Allah iyiliğini versin, deli yaaa güldüm kendi kendime burda
şekerim herkesin kendi tercihi napalım
yakında sezeryancılar normal doğumcular olarak burda kapışcaz

bencede bi daha sor bana iki doz yapılcak aşı dedi hatta aşı kartı verdi 15inde yaptı ilkini ikincide 15 şubatta yapılcak hatta karta iki tarihi de not etti

yok cnm bnce doğrudur senın ılk gebelıgın mı bn ıkı tane olmustum oğluma hamıleyken şimdi 3. asımı oldum asım yok bnce baska

Kızlar itiraf ediyorum ben sezeryandan korkuyorum asıl sonuçta kesilip biçilme var ya ucunda işte bu beni çok korkutuyor. Allah en kolay şekilde hepimizi birer avazda kurtarır sağlıkla inşallah doğum zor iş zor gözüme büyüyo

isim ucunda para var, hangi dr. Istemezki sezeryani. Zaten normal dogumda birsey yok ki ben arabada dogmusum, annemi dogumhaneye bile yetistirememisler acilin mudehale odasinda kordonlarimizi kesmisler...vallaha benim o kadar cok arkadasim varki bir daha olsa sezeryan olurum diyen. 2 tane normal dogum var ikiside pisman, birinin 10 tane birinin 8 tane dikisi varmis.oturamamislar 1 ay :18: Eger cocuk son kontrollerinde 3 kulluk gecerse derhal sezeryan iste diyorlar. Cunki herhalukarda kesileceksen vajinan degil gobegin kesilsin...

Bende bundan almayi dusunuyorum canim. Bi akrabamizda vardi gercekten cok kullanisli ama bunun biraz derin olani google da anadizi diya aratinca gorsellerde cikiyo canim bi bak istersen

bnce de çok kullanıslı cunku ılk aylarda yatırıp kaldırırken hem tasımasıda kolay yattıgın yatagın ustune koy sende yanında yat mesela 2,5 /3 aylık olana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…