2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hahahahaha Allah iyiliğini versin, deli yaaa güldüm kendi kendime burda :KK1:
şekerim herkesin kendi tercihi napalım :KK19:
yakında sezeryancılar normal doğumcular olarak burda kapışcaz :KK33:
Valla aynen:KK1: benimde aklima geldi sezaryenciler normal dogumcular birbirine girecek diye:KK52::KK52::KK52:

isim ucunda para var, hangi dr. Istemezki sezeryani. Zaten normal dogumda birsey yok ki ben arabada dogmusum, annemi dogumhaneye bile yetistirememisler acilin mudehale odasinda kordonlarimizi kesmisler...vallaha benim o kadar cok arkadasim varki bir daha olsa sezeryan olurum diyen. 2 tane normal dogum var ikiside pisman, birinin 10 tane birinin 8 tane dikisi varmis.oturamamislar 1 ay :18: Eger cocuk son kontrollerinde 3 kulluk gecerse derhal sezeryan iste diyorlar. Cunki herhalukarda kesileceksen vajinan degil gobegin kesilsin...:KK17:

he yaaa aynen öyle arkadaşım yaaa :KK9:
aaay vajinanın kesilmesi, sonra dikilmesi.. çekilen acılar.. ve tüm bunlar sen görürken uyanıkken hissediyoken oluyo.. allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK14:

Kızlar itiraf ediyorum ben sezeryandan korkuyorum asıl sonuçta kesilip biçilme var ya ucunda işte bu beni çok korkutuyor.:KK52: Allah en kolay şekilde hepimizi birer avazda kurtarır sağlıkla inşallah doğum zor iş zor gözüme büyüyo :KK52::KK52:

amaaaan korktuğun şeye bak..
ne duycan görcen, ne hissetcen.. hooop bayıl hooop ayıl oldu bitti..
sonrada göbişte ufak bi çizgi, o kadar..

sen hangisini istiyosan ona diret cnm, yoksa bidaha o doktora gelmeyeceğini de söyle.. blöf yap :KK34: işe yarıyo.. bu arada güzel haberlerin var, maşallah size :nazar: bide 4'lüye gerek duydu mu doktorun?konuştunuz mu?bazı arkadaşlarda gerek duyulmamışta ondan :26: 19.haftandasın,benimde kontrol 1 hafta sonra yani senle aynıya denk geliyor..bakalım benim neler olcak..
.

teşekkür ederizzzz bizz:KK16:
iyi fikir ben açayım doğum konusunu şubatta bakalım ne diyecek... 4 lü biraz para tuzağı canım onu hissettim ben, hastane ortağı doktorum zaten...en baştan tüm testleri uygularım ben prensip olarak falan demişti... başka bir özel hastanedeki doktor da 4 lüye gerek yok demişti... birinin dediği diğerini tutmuyor ki:KK19:

Bende aralik 2010da oldum sezaryen senin gibi epidurale karsiydim ve aynen anlattigin gibi gecti bizimde iki gunumuz. Yalnız biseyi merak ettim anesteziden ayildiktan sonra sezaryen yerinde agrin oldumu yok hic agrin olmadimi

yani hafif bi ağrı oluyo tabiki! ama zaten sende biliyosundur sık sık iğne ilaç verdikleri için pek hissetmedim ben!sadece kötü tarafı bikaçgün kambur yürüyosun:KK1: hepsi o kadar,inşallah bundada aynı olur !

aaay vajinanın kesilmesi, sonra dikilmesi.. çekilen acılar.. ve tüm bunlar sen görürken uyanıkken hissediyoken oluyo.. allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK14:
Allah iyiligini versin ya su msja bak allahimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52::KK52:
Az kaldi beni normalcilikten koparacaaksiniz haa:KK53::KK53:

he birde sezeryanın en kötü tarafı ne biliyormusunuz?doğduğunda bebeğin ağlama sesini duyuyor olmamak !işte ben tek ona üzülürüm hala!

çünkü benim garip bi durumum olduda o konuda bi gün anlatırım size hem çok komik hemde çok kötü bi tecrübeydi benim için!

amaaaan korktuğun şeye bak..
ne duycan görcen, ne hissetcen.. hooop bayıl hooop ayıl oldu bitti..
sonrada göbişte ufak bi çizgi, o kadar..

bnıde hop ayıl hop bayıl kısmı korkutuyor işte ama otekınde en azından kendındesın ve olduktan sonrakı rahatlık hıcbsıseyde yok kus gıbı sankı gokyuzunde ucuyor gıbı oluyorsun ıstedgın gıbı hareket edıyorsun bnde sezeryanda bundan korkuyorum hareket edememe ve eğilip doğrulamama var sonucta yıne agır kaldıramayacasın hadı kızlar normal olsun bnce:KK1:

$Genç Odasý Takýmý Dore_YEX.jpg $Genç Odasý Takýmý Dore_81K.jpg Eki Görüntüle 937957
buraya yükledim canım :) bunları almayı düşünüyorum.yataga korkulukta takılıcak.ilk başlarda düğer sepet beşikte yatırırım 6-7 aydan sonra yataga geçer:KK34:

kızım dur söylerken bayılcan şimdi ahaha
tamam kabul ediyoruz sezeryan candır sezeryan kandır sen sezeryan ol :KK53::KK53:
güldürttün beni yani ay ayyy :KK51:

bnıde hop ayıl hop bayıl kısmı korkutuyor işte ama otekınde en azından kendındesın ve olduktan sonrakı rahatlık hıcbsıseyde yok kus gıbı sankı gokyuzunde ucuyor gıbı oluyorsun ıstedgın gıbı hareket edıyorsun bnde sezeryanda bundan korkuyorum hareket edememe ve eğilip doğrulamama var sonucta yıne agır kaldıramayacasın hadı kızlar normal olsun bnce:KK1:

Aferin kiz bendensin:KK52::KK52:

Eki Görüntüle 937955 Eki Görüntüle 937956 Eki Görüntüle 937957
buraya yükledim canım :) bunları almayı düşünüyorum.yataga korkulukta takılıcak.ilk başlarda düğer sepet beşikte yatırırım 6-7 aydan sonra yataga geçer:KK34:

heeeee bitek şu son resmi gördüm topikte,çatlıcaktım ayol :KK1:
dolap harikaymış baya beğendim deeee, şu 2.si ne ?? :26: koltuk gibi..
beşiği, şifonyeri falan yok mu bu takım değilmi? ayrı ayrı mı?

kızım dur söylerken bayılcan şimdi ahaha
tamam kabul ediyoruz sezeryan candır sezeryan kandır sen sezeryan ol :KK53::KK53:
güldürttün beni yani ay ayyy :KK51:

adamı hasta etmeyin uleeeeen
gidin sezeryan olmayın siz, normal olun :KK22:

Şşşşş girmeyin birbirinize öyle veya böyle doğacak o çocuklar :KK1: Normal doğumu bilmem ama sezeryan hakkında fikrim var çünkü 10 ay önce miyom ameliyatı oldum sezeryan gibi ve pek sıkıntı yaşamadım,dolayısıyla benim doğumum mecburi sezeryan olacak ve bu konuda yırttığımı düşünüyorum :KK1: yalnız tek sorun göbeksizken ameliyattan sonra şiştim ve göbek kaldı tek sıkıntı o inşallah göbek kalmaz :KK50:

Son düzenleme:
yav arkadaş alıntı mesajlarını silmekten gına geldi yaaa :KK47:
ne saçma sistem oldu :KK47:

X