2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım yarın sabah ayrıntıları yazarım inş :)

Çin takviminde erkek görünüyor Benim hislerimde erkek diyor ama 4 hafta önce doktorum kız gibi ama net değil hiç söylememiş kabul et dedi. Annelerin hislerine ultrasondan daha fazla güveniyorum dedi Daha önce hiç düşünmüyordum cinsiyetini ama 3-4 gündür heyecan yaptım. Öbce hayırlı haberlerini alalımda inş :)

KIZLAR bebişlerinize aldığınız cicileri eklemiyormusunuz
bana çok fazla bişey alma dyorlar k.validen dün aldıklarımı görünce dedi niye aldın bu kadar hediyede gelir diye
bende dedım yavrum mılletın getıreceklerınımı beklıcek onlar getırene kadar donsuz mu dolaşsın diye şaka yaptım
ama tutamıyorum kendimi sürekli bişeyler almak istiyorum

cok geçmiş olsun canım.seni iyi anlarım aksam bende ateşlendim çok.1 serum yedim iyiyim biraz daha ben evde dinleniyorum.Allh yardımcın olsun

Aysenazim naptin canim soyledin mi esine ayakkabilari attigini

canım gece hasta oldum ateşim falan cıktı mecbur acile gittk.orda bi serum taktılar .basımda öyle oturuyodu birdenbire söyledim gitti.sıkılmıştım zaten yenisini alırsın dedi,espri yaptı.....cok beklersin dedim kısık bi sesle.sonra uyumuş kalmışım.

Merhaba 2014 haziran anneleri,

Ben 2013 haziran annesiyim.geçen sene şu zamanlar sizlerle aynı heyecanı paylaşıyordum.ne mutlu bana ki sağ salim bebeğimi kucağıma aldım.Dünyadaki en büyük mutlulukmuş bebeğini kucağına almak.böyle bi sevgi, böyle bir aşk yok.Darısı sizlerin başına.Umarım sağ salim bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız.Herhangi bir sorunuz olursa seve seve yardım ederim.Mutlulukla ve sevgiyle kalın.....

Son düzenleme:

teşekkür ederiz,sağolasın
inş bizlerde görürüz o günleri de,belki gelir 2015 haziran annelerine yazarız

Canım Allah mutluuğunu daim etsin.Plasenta yukarı çıkmazsa ne oluyormuş peki?

Canım çok geçmiş olsun.Dikkat et kendine.Rabbim acil şifalar versin sana.

Çin takviminde erkek diyordu bana bende rüyamda erkek görmüştüm ama kızım oluyor.cinsiyet önemli değil allah hayırlı evlatlar versin hepimize.İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım.Dualarımız seninle.

pazartesi sendromuna mı girdi herkes..
yok ortalıkta kimseler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…