2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

yok canım ilk bebeğim benimde ilk haftalarda yaşamıştım o problemi ama dediğim gibi progestan kullandım geçti
korkulacak bişey değil ama çok dikkat et ağır kaldırma kesinlikle

canım ama o derece kötüysen,git bence eve.. iş işte bi yere kadar,kimse yok burda fln diyosun ama sende önemlisin sonuçta.. bi yolu vardır illa ki..

ya cnm aslında bugün sgk gidicekler falan o yüzden de geldim ama öğleden sonra erken çıkmayı teklif edicem 1 kişi var oda müdür telefonlara falan ben bakıorum diğer eleman olsaydı idare edioduk işte oda olmayınca bu müdür zaten uyuz cıkarır valla

geçmiş olsun canım bende bugün kötüyüm malesef dayanamayıp izin alıcam gibi duruyo sana nasıl serum verdiler hamileyken yasak değil mi normalde

geçmiş olsun canım bende bugün kötüyüm malesef dayanamayıp izin alıcam gibi duruyo sana nasıl serum verdiler hamileyken yasak değil mi normalde

veriyolar cnm hamıleyken 2. serum yiyişim bu malesef ama bana fayda etmedııı :26: 2 kılo serum

Gunaydin guzel anneler ve guzel/ yakisikli bebisleri....Biz sabahin korunde kalktik, heyecandan uyuyamadik. Bugun 4 boyutlu gorecegiz kizimizi...Dua edin kizlar hersey yolunda gitsin diye...oglen randevu...

günaydın canım hayırlı haberlerle bekliyoruz ......

herkese günaydııınnn canlarımmm nasılsınız hastalara çook geçmiş olsun diyorum eşiyle kavga eenlerede bian önnce barışsınlar diliyorum huzeyfee sende barışmışsın ohhh çok iyi olmuş diyorum çok yoğun bi hafta sonu geçirdim bide sanırım grip oluyorum cumartesidn beri sarsıyor e dünde dinlemedim bugün burnumu silmekten yara yaptım bile boğazlaerımda kötü offf olmak istemiyorum yaaa:84: hafta sonu geçmiş olsun ziyeretlerimiz vardı gelen giden hiç oturmadım valla yorucu geçti bu sabahta işe gelmek yine zordu bide eşim yatıyodu yaa onu bırakıp kalktım k.v var yanındaa içim rahat

veriyolar cnm hamıleyken 2. serum yiyişim bu malesef ama bana fayda etmedııı :26: 2 kılo serum

anladım canım bende gidicem heralde öğleden sonra ama özelde çok para istiyor ya valla bu ay kartlara çok yüklendik hep hastahane masrafı sağlık ocağına mı gitsem napsam

Gunaydin guzel anneler ve guzel/ yakisikli bebisleri....Biz sabahin korunde kalktik, heyecandan uyuyamadik. Bugun 4 boyutlu gorecegiz kizimizi...Dua edin kizlar hersey yolunda gitsin diye...oglen randevu...

hadi bakalım canım güzel haberlerini bakliyoruzzz benimde 24 ocakta ama düşününce bile heyecan verici açmı gidiyosun tokmu

Ayyy tatlım geçmiş olsun dikkat et kendine aman ha.

ay ne güzel rüya, bende istiyorum böyle rüya görmek

bizim gittiğimiz hastanede ayrıntılı bakan dr. un 4 boyutlu probuda var, ayrıntılı 2 boyutlu baktıktan sonra, 4 boyutlu proba geçerek güzel pozisyon bulunca foto çekip veriyormuş. bakalım görecez.

Bende hic sevmedim pufpufum

evet bu beğeni butonunu kimse sevmedi.

geçmiş olsun canım, acil şifalar versin allahım herkese,

günaydın canım hayırlı haberlerle bekliyoruz ......

teşekkür ederim tatlım

Günaydın anneler :) Nasılsınız ? İnş.herşey yolundadır.

Kızlar bugün dualarınıza ihtiyacım var. 4 haftadan sonra kontrole gidiyorum. Korku-heyecan ne ararsanız var. İnş. cinsiyetimizi de öğrenicez bugün. İki gündür rüyamda erkek çocuğu görüyorum sanırım kızım olucak :)

C.tesi günü kendimi biraz yordum. Evde azcıkın temizlik yaptım. Bugün heryerim ağrıyor.

hadi bakalım canım güzel haberlerini bakliyoruzzz benimde 24 ocakta ama düşününce bile heyecan verici açmı gidiyosun tokmu

ay evet heyecanlıyım dün gece hiç uyumadık nerdeyse, bugün manyak gibiyim yok aç gitmiyorum canım, hatta hareketlensin diye sürekli yiyorum:18:, mide spazmı geçirmezsem iyi

anladım canım bende gidicem heralde öğleden sonra ama özelde çok para istiyor ya valla bu ay kartlara çok yüklendik hep hastahane masrafı sağlık ocağına mı gitsem napsam
bızde dun 2 serume ozelden 75 tl odedık cnm sorma ya sgk saatlerce ordan oraya ınsanı delı edıolar
Ayyy tatlım geçmiş olsun dikkat et kendine aman ha.

teskkur ederim :2:

Tatlım Rabbim hayırlı haberlerle dönmeni nasip etsin. Dönünce hemen yaz neler olduğunu. Ben erkek görüyordum hep rüyamda senin gibi kız bekliyordum ve erkek oldu :) Çin takvimine baktın mı? Ne gözüküyor orda?

Günaydın canlar hepinize ve bebişlerinize hayırlı,sağlıklı ve huzurlu bir hafta diliyorum.

günaydın canım hepimize hayırlı haftalar inşallah...bu hafta hepimiz için iyi geçer umarım....rabbim bebeklerimizi korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…