2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar bugün tetanoz aşısı için sağlık ocağı na giittm hemşire kan da alçaktı sol kolumdan kan çıkmadı sağ kolumdan aldı sol taraftan da aşı yaptı gazi oldm resmen ama sunu anladım kan hapımı içmezsem olacağı bu..neyseki bebeğimin kalp atışını duymak hepsini dindirdi.

Günaydın guzellerrrrr......
Gecıcı telefon degıstım ıgrenç bıraeymıs bu :-( pc formatlı telim kaybımda pufffff :-( dünkü gezmemden dolayı amca toparlanabıldım desem yeridir :-(
Gunaydin guzel anneler ve guzel/ yakisikli bebisleri....Biz sabahin korunde kalktik, heyecandan uyuyamadik. Bugun 4 boyutlu gorecegiz kizimizi...Dua edin kizlar hersey yolunda gitsin diye...oglen randevu...

Ne tatlı heyecanlar bunlar :KK16:
Güzel haberlerle gelırsın ıns . :nazar:

kızlar günaydınncuma günü ayrıntılı ultrasona girdim. doktor bebeğin bütün organlarını tek tek inceledi.çok heyecanlı ve güzeldi. RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN BEBEĞİM İYİ AMA PLASENTAM AŞAĞIDAYMIŞ PLASENTA PREVİA PARSİYALİS DEDİ.YANİ BEBEĞİN EŞİ RAHİM AĞZINI KISMEN KAPATMIŞ. İNŞALLAH YUKARI ÇIKAR 25. HAFTAYA KADAR ÇIKABİLİR DE ÇIMAYABİLİR DE DEDİ. HAYIRLISI BAKALIM ÇOK MUTLUYUMM BEBEĞİM İYİYDİ BENİMLEYDİ ÇOK ŞÜKÜR

Çok şükür bebesin saglıklıymıs canım :KK16:
Plasentanda olması gerektıgı yerde olur ıns. Ilerleyen haftalarında :-)
kızlar nasılsınız ben çok hastayımmm :KK5: dün gece 2 torba serum yedim ateşim 39 a cıktı şimdide işteyim ama zor duruyorum diğer personelinde babası yogun bakımda ofisi bos bırakamazdım off rabbim hasta olan herkeze şifa versinnn :KK25:

Çok gecmıs olsun canım benım ya....
O halde bürde çalışıyorsun Rabb'ım kolaylık ve sabır versın :KK16:
herkese günaydııınnn canlarımmm:KK16::KK16: nasılsınız hastalara çook geçmiş olsun diyorum eşiyle kavga eenlerede bian önnce barışsınlar diliyorum huzeyfee sende barışmışsın ohhh çok iyi olmuş diyorum çok yoğun bi hafta sonu geçirdim bide sanırım grip oluyorum:KK5: cumartesidn beri sarsıyor e dünde dinlemedim bugün burnumu silmekten yara yaptım bile boğazlaerımda kötü offf olmak istemiyorum yaaa:84: hafta sonu geçmiş olsun ziyeretlerimiz vardı gelen giden hiç oturmadım valla yorucu geçti bu sabahta işe gelmek yine zordu bide eşim yatıyodu yaa onu bırakıp kalktım :KK19: k.v var yanındaa içim rahat
Salgın bu aralar herkesı vurdu sanırım :-(
Büyük gecmıs olsun canım....
Sende eşsinde hemencecık toparlanın sağlıklı gunlerınıze gerı donersınız ıns. :KK16:

canım gece hasta oldum ateşim falan cıktı mecbur acile gittk.orda bi serum taktılar .basımda öyle oturuyodu birdenbire söyledim gitti.sıkılmıştım zaten yenisini alırsın dedi,espri yaptı.....cok beklersin dedim kısık bi sesle.sonra uyumuş kalmışım.

Heheheheeee... iyi demissin

bayıldım çözüm yoluna :KK52::KK52:ama hasta olunca gerçekleri söyledim acilde.sakayla karışık yenisini alırsın dedi zaten.belki 1 tane spor ayakkabı alabilirim,bana iyi davranırsa....bu arada dualarımız seninle hayırlı haberler,bende rüyamda hep erkek görüyodum,gerçekten erkekmiş benimki

bende çözümler hep böyle :KK52:
sağol canım inşaallah herkes iyi haberlerle gelir....

Günaydın guzellerrrrr......
Gecıcı telefon degıstım ıgrenç bıraeymıs bu :-( pc formatlı telim kaybımda pufffff :-( dünkü gezmemden dolayı amca toparlanabıldım desem yeridir :-(

Ne tatlı heyecanlar bunlar :KK16:
Güzel haberlerle gelırsın ıns . :nazar:

İnşaallah canım, kısmetse hemen yazarım buraya.

Pufpuf:)
Canım mesj hakkım yok buradan yazıyorm.yaş 29, ilk bebegm, muhtemel dog.24 haziran,kızım oluyor isim belli deil.yer ank

merhaba kızlar nasılsınız herkese iyi haftalar diliyorum ya kızlar şaka gibi bir sürü yazı yazdım hepsi silindi gitti

merhaba kızlar

yoğunluktan giremiyorum maalesef cepde şirket teli olduğu için net yok
evde arızalı kısacası ancak işyerinde girebiliyorum ara ara sadece yazılanları okuyorum ki çoğunuda kaçırıyorum
umarım herkes iyidir
bnde cmts sabahtan sol tarafıımda batmalar vardı gazdır diye umursamadım ama öğlene kadar işyerinde devam etti eşimi aradım saat 14,30 ancak gelebiliim dedi bende zaten 14.00 işten çıkyodum ben eve geçene kadar o da geldi hastaneye gittik kadın doğumcuların 4 üde çıkmıştı
tanımadığım bir nöbetçi dr varmış bende tamam olsun dedim o da gencecik bi dr baktı etti ordaki ağrının bebekle ilgili olmayacağını f,ilan söyledi bebeğe baktı iyi dedi 250 gr olmuş boyunu söylemedi sadece erkek olduğunu söyledi 1 tane resim verdi zor bela oda sgk nınkinden bile kötü hastane aynı ama dr çok önemli kesinlikle benim dr 12+0 ken verdiği resimde resmen yüzünün şekli belli ki cinsiyetini bile o hafta tahmin etmişti ki doğru çıktı çok fazla ultrasona maruz kalmasın diye gitmiyordum ama rahatsızlanınca birde bi önceki gün ESra EROLUN olayı olunca korktum açıkçası

Bacılarımmm moralim çok bozuk....
Bugün ablamla evlenmek ısteyen bırı tanışmak ıcın annemlere gelecek...
Annemler bana 5 dk. Uzaklıkta....
Velhasl ablam aradı işte aksama gelecek ıstersen gel ama gelmesende olur falan dedı....
Aile apartmanı bızımkı amcamlara falan kımseye soylemedık haberlerı yok ona gore dedi.....
Bende daha ne dıyeyım esımı falan çağırmasınlar hem bu lafları üzerine bende doğal olarak soz kendı aranızda tanısın abla ne ısım var dedım....
Küçük kardesım bir hafta onceden söylemişti ama bızımkıler daha yenı haber verdı...
Kızlar benı gözden çıkarmışlar ben bunu anladım ve çok alındım.... Sımdı detaylıda yazmamıyorum ama moralim gercekten sıfır :-(

Son düzenleme:
Selamlar bende aşımı oldum bugün solagim sağa yap dedim dinlemedi hemsire
ins çok agri yapmaz

Bacılarımmm moralim çok bozuk....
Velhasl ablam aradı işte aksama gelecek ıstersen gel ama gelmesende olur falan dedı....
Aile apartmanı bızımkı amcamlara falan kımseye soylemedık haberlerı yok ona gore dedi.....
Bende daha ne dıyeyım esımı falan çağırmasınlar hem bu lafları üzerine bende doğal olarak soz kendı aranızda tanısın abla ne ısım var dedım....
Küçük kardesım bir hafta onceden söylemişti ama bızımkıler daha yenı haber verdı...
Kızlar benı gözden çıkarmışlar ben bunu anladım ve çok alındım.... Sımdı detaylıda yazmamıyorum ama moralim gercekten sıfır :-(

canım benim olur mu öyle şey ne demek beni gözden çıkarmışlar belki bilmediğin başka durumlar vardır anlıyorum seni çok hassassız bugünlerde benim de böyle bişey yüzünden canım sıkıldı az önce babamlar gelsin istiyorum yanıma diğer ablamın yanına gidebilirlermiş bunu duydum moralim bozuldu ama sonra toparladım kendimi tabi.. ablan gelmesen de olur derken belki sen yorulma diye demiştir emin ol ablalar her zaman kardeşleri düşünürler hiç süphen olmasın.. üzme tatlı canını..

Buraya sanırım iki üç kez yazdım ama ne hikmetse aranızdan biri çıkıp da hoş geldin vs demedi:KK43:

bacılarımmm moralim çok bozuk....

canım öncelikle sıkma canını peki olaydan önce ailenle iletişimin nasıldı bi problem var mıydı sence neden bu şekilde davranmış olabilirler

kızlar feci haldeyim resmen çift görüyorum tek tek alıntı yapamadım okuyabildiğim kadarıyla doktora gidecekler var detaylıya girecekler var rabbim yardımcınız olsun iyi haberlerle gelin inş.aysenazım herşey düzelmiş çok sevindim.halimi hatrımı soranlara çok teşekkür ederim.grip beni yıktı.bebeğimide hissetmiyorum inşallah iyidir.:18:
pufpufum bizimde aklımızda bir isim var netleşmiş değil ama %70 diyebilirim AHMET FARUK ekleyebilrsin değişirse tekrar yazarım.
azerikızı canım ablandan daha güzelsen eğer senin gelmeni istemeyebilirler bu normal ,hamilelikten sen alınganlık yapıyosun bence.öyle değilse bile seni düşünmüşlerdir et tırnaktan ayrılırmı hiç üzme kendini.
herkese mutlu günler kızlar namazı kılıp cup yatacağım.kociş izin alıp gelmiş onada bulaştı grip.asm ye gittik beraber bi torba ilaç verdi kullanmadan önce doktorumu arayıp sorucam.hasta olan herkese rabbimden acil şifalar diliyorum ve bebişlere sağlık sıhhat.bol tekmeli günler hepinize:KK16::KK16:

KIZLAR bebişlerinize aldığınız cicileri eklemiyormusunuz
bana çok fazla bişey alma dyorlar k.validen dün aldıklarımı görünce dedi niye aldın bu kadar hediyede gelir diye
bende dedım yavrum mılletın getıreceklerınımı beklıcek onlar getırene kadar donsuz mu dolaşsın diye şaka yaptım
ama tutamıyorum kendimi sürekli bişeyler almak istiyorum

ekliyoruz canım şu topiğe http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...erinin-kiymetlilerine-aldiklari-ciciler.html

Son düzenleme:
Buraya sanırım iki üç kez yazdım ama ne hikmetse aranızdan biri çıkıp da hoş geldin vs demedi:KK43:

kesinlikle gözden kaçmıştır..sonuçta aynı amaç uğruna burdayız hepimiz ve aramıza yeniler katıldıkça çoğalıyor büyüyor geniş bi aile oluyoruz :KK34:
hoşgeldin
:KK19:

X