2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın hamişler meleğimin cicilerini ekledim ciciler sayfamıza bayıldım ya aldıklarıma
bide bütün gece rüyamda onları bebeğime giydirdim çıkarttım Allah ım nasıl bir duygu bu böyle şükürler olsun rabbim bana
bu heyecanları yaşattığın için

günaydın arkadaşım ne güzel tatlı bir heyecan hadi bakalım gözün aydın şimdiden.. her şey yolundadır inşallah canım..

teşekkür ederim arkadaşım, inşaallah hepimiz için öyle olsun.

ay süper... bizde merak ediyoruz, detayları yaz lütfen... herşey hayırlısıyla kolaylıkla geçer inşallah.
teşekkür ederim arkadaşım, inşaallah hepimiz için öyle olsun. detaylı anlatırım. sen de 20. haftadasın. düşünüyormusun hem ayrıntılı hem 4 boyutlu?

:) teşekkür ederim canım.. evet dediğin gibi sanırım sadece önlem olsun diye söyledi ve daha detaylı inceledi bizi..tadını çıkarmaya devam etmeye çalışcam bende en iyisi bu olacak bebişim için..

evet en iyisi her zaman olumlu düşünmek, bende başlarda kendimi çok sıkmıştım, ah şöyle vah şöyle sonra baktım bebeğim üzülüyor, vazgeçtim atık herşeye pozitif bakmaya çalışıyorum. :KK34:

kızlar günaydınncuma günü ayrıntılı ultrasona girdim. doktor bebeğin bütün organlarını tek tek inceledi.çok heyecanlı ve güzeldi. RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN BEBEĞİM İYİ AMA PLASENTAM AŞAĞIDAYMIŞ PLASENTA PREVİA PARSİYALİS DEDİ.YANİ BEBEĞİN EŞİ RAHİM AĞZINI KISMEN KAPATMIŞ. İNŞALLAH YUKARI ÇIKAR 25. HAFTAYA KADAR ÇIKABİLİR DE ÇIMAYABİLİR DE DEDİ. HAYIRLISI BAKALIM ÇOK MUTLUYUMM BEBEĞİM İYİYDİ BENİMLEYDİ ÇOK ŞÜKÜR

günaydın annişler iyi haftalarımız olsun inşallah..evhamlı neslihanda yine endişeler başladı..bebeğiimin hareketlerini hala hissedemediğim için benimlemi değilmi iyimi kötümü soruları kafamda volta atıyo bide ben kendimi çok yoruyorum çok eğilip kalkıyorum çok uzanıyorum sonra pişman oluyorum ama iş işten geçiyo bi an önce cumartesi gelsin ve bebeğimin iyi olduğunu göreyim Allah'ım nolur

teşekkür ederim arkadaşım, inşaallah hepimiz için öyle olsun. detaylı anlatırım. sen de 20. haftadasın. düşünüyormusun hem ayrıntılı hem 4 boyutlu?

evet evet 21 ocakta detaylı için randevum var benimde ama detaylı ayrı - 4 boyutlu bişey mi bilmiyorum ? doktor öyle bişeyden bahsetmedi :KK43:

kızlar günaydınncuma günü ayrıntılı ultrasona girdim. doktor bebeğin bütün organlarını tek tek inceledi.çok heyecanlı ve güzeldi. RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN BEBEĞİM İYİ AMA PLASENTAM AŞAĞIDAYMIŞ PLASENTA PREVİA PARSİYALİS DEDİ.YANİ BEBEĞİN EŞİ RAHİM AĞZINI KISMEN KAPATMIŞ. İNŞALLAH YUKARI ÇIKAR 25. HAFTAYA KADAR ÇIKABİLİR DE ÇIMAYABİLİR DE DEDİ. HAYIRLISI BAKALIM ÇOK MUTLUYUMM BEBEĞİM İYİYDİ BENİMLEYDİ ÇOK ŞÜKÜR

Maşallah canım cok sevindim benim detaylı ultrasonum 14 şubatta kocisimle beraber gidicez inşallah bende güzel haberler alırım
senin dediğin plasentanın aşağıda olması durumu bendede olmuştu doktorum progestan vermişti bana ama bende kanama olmuştu 1 gün idrarla beraber sana ilaç vermediler mi ?

ama korkulacak bişey değilmiş korkma benimki düzeldi zaten 1 haftada ilacında etkisiyle rabbimin izniyle
düzelir yani takma kafana

maşallah canım cok sevindim benim detaylı ultrasonum 14 şubatta kocisimle beraber gidicez inşallah bende güzel haberler alırım
senin dediğin plasentanın aşağıda olması durumu bendede olmuştu doktorum progestan vermişti bana ama bende kanama olmuştu 1 gün idrarla beraber sana ilaç vermediler mi ?

Ama korkulacak bişey değilmiş korkma benimki düzeldi zaten 1 haftada ilacında etkisiyle rabbimin izniyle
düzelir yani takma kafana

aa öyle mi bu ikinci çocuğun o zaman.ben de iç kanama var demişti doktorum. şuan iç kanamam yokmuş plasenta rahim ağzını kısmen kapatmış.sen ilk doğumu nasıl yaptın sezaryenle mi yaptın.progestan verdi doktor

kızlar nasılsınız ben çok hastayımmm :KK5: dün gece 2 torba serum yedim ateşim 39 a cıktı şimdide işteyim ama zor duruyorum diğer personelinde babası yogun bakımda ofisi bos bırakamazdım off rabbim hasta olan herkeze şifa versinnn :KK25:

kızlar nasılsınız ben çok hastayımmm :KK5: dün gece 2 torba serum yedim ateşim 39 a cıktı şimdide işteyim ama zor duruyorum diğer personelinde babası yogun bakımda ofisi bos bırakamazdım off rabbim hasta olan herkeze şifa versinnn :KK25:

oooyyyyy canım çok geçmiş olsunnnn.. mecburi gitmişsin işe de,Allah kolaylık versin..

günaydın annişler iyi haftalarımız olsun inşallah..evhamlı neslihanda yine endişeler başladı..bebeğiimin hareketlerini hala hissedemediğim için benimlemi değilmi iyimi kötümü soruları kafamda volta atıyo bide ben kendimi çok yoruyorum çok eğilip kalkıyorum çok uzanıyorum sonra pişman oluyorum ama iş işten geçiyo bi an önce cumartesi gelsin ve bebeğimin iyi olduğunu göreyim Allah'ım nolur

CANIM HİÇ CANINI SIKMA İNŞALLAH aLLLAHIN İZNİYLE BİŞEY OLMAMIŞTIR. BEN DE CUMA GÜNÜ PROF A GTTİM AYRINTILI İÇİN İLK SORDUĞUM SORU KALBİ ATIYOR MU OLDU. O DA HİSSETMİYORSUN SANIRIM DEDİ.EVET DEDİM.- HAFTADA HİSSEDERSİN DEDİ.

geçmiş olsun canım mecburen gitmişsin ama kendini çok yorma ço acil olan şeyleri yap diğer işleri ertele bence

oooyyyyy canım çok geçmiş olsunnnn.. mecburi gitmişsin işe de,Allah kolaylık versin..
saol cnm yaaaa :26: ama öğleden sonra eve gitmek istiycem yaa bayılıcam gibi hisediorum :26:allah koruusun
geçmiş olsun canım mecburen gitmişsin ama kendini çok yorma ço acil olan şeyleri yap diğer işleri ertele bence

cnm hiç bir iş yapmayı düşünmüyorum valla bol bol internete takılıırım işlerde yarına kalsın :KK76:

Pufpuf günaydın seni rüyamda gördüm.hersey satan bi mağazasa çalişyomuşsun sen. Bide sevgilin varmış onunla konuşuyosun falan. Pantolon alıyorum oldu oldu diyodum bebeğe de aldığım şeyi gösteriyorum çok güzel diyosun . Hayr olsun☺️

saol cnm yaaaa :26: ama öğleden sonra eve gitmek istiycem yaa bayılıcam gibi hisediorum :26:allah koruusun

canım ama o derece kötüysen,git bence eve.. iş işte bi yere kadar,kimse yok burda fln diyosun ama sende önemlisin sonuçta.. bi yolu vardır illa ki..

Pufpuf günaydın seni rüyamda gördüm.hersey satan bi mağazasa çalişyomuşsun sen. Bide sevgilin varmış onunla konuşuyosun falan. Pantolon alıyorum oldu oldu diyodum bebeğe de aldığım şeyi gösteriyorum çok güzel diyosun . Hayr olsun☺️

aneeeeey rüyaya bak :KK1:
hayırlara vesile olsun inş :KK1:
rüya tabirlerinden bakalım dicem ama bakılcak bi nesne,özellikle vurgulanan bişeyde yok ki :KK9:

X