2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ŞİİİŞŞŞŞŞTTTT KAYNANALAR PLATFORMU.. Bizde pipili köftemle aranıza katılıyoruuuuzzzzz.. Resmimizi ekliyorum,pipisini görün 😁😀😊 127 gr olmuşuz,boyumuzda baştan ayağa 12 cm..Ve 4 ayda 4.5 kilo almışım doktor iyi gidiyorsun dedi 😉☺️ aaaay bende yine bi rahatlama,yine bi ohhh çekme 😃 nasıl bi hisse bu 😌 diğer kontrol 3 hafta sonraya..

Eki Görüntüle 918931

günaydın eti pufum
tebrik ederim cumartesi öğleden beri giremedim nete o yüzden ancak şimdi bakabildim hayırlı olsun pipilin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
ben demiştim sana erkek diye!sende kayananasın!oh canıma değsin:)))))))

Günaydın

çileksurat,pufpuf,lahesis,oetsgrl,cann2014,huzeyfee,pembeseboy,azerikızı,neslihanbursa,juliette,
emleb,rapunzel,esmerşirine,
eskudo ,babygel,ttet

ve şu an aklıma gelmeyen tüm anneler.Bugün erken kalktım genelde hafta sonları 11 i buluyor kalkışım. Acıkmışım eşim kalkana kadar süt içeyim bari dedim.Acıkınca özellikle sabahları midem bulanıyor.Biliyor musunuz ben hamile olmayı da çok seviyorum yani haziran olsun hemen bebeğimi kucağıma alayım günler geçmiyor düşüncesi yok bende.Ben hamileliği bir bütün olarak görüyorum yaşadığım ve yaşattıklarıyla .siz de benim gibi düşünüyor musunuz?Bu öyle muhteşem bir deneyim ki belki bir daha hamile kalamayacağım, belki çocuğum olmayacak ama en azından bu deneyimi yaşamış oluyorum. Evet zor günlerimiz oluyor ama yaşattığı hisler hep en tepede. Üzgünsem göz yaşlarıma hakim olamıyorum.Gülüyorsam nerdeyse kriz geçirecek kadar, sinirliysem ki geçen gün bir ara çok sinirlendim sanki parçalıyıvercekmişim gibi.Tüm duyguları had safhada yaşıyorum bu da bana çok ilginç geliyor. Yüzümde göz çukurumda kocaman bir sivilce oldu mesela ama o çıkmadan önce yüzüm parlıyordu.Ve sanki bebeğimi artık hissediyorum bu internette bahsedilenlerden farklı sanki bağırsaklarımın ardında çok derinde bir telefon yutmuşumda titrşimlerini zor hissediyormuşum gibi ya da denizin dalgası gibi. bebeklerinizle konuşuyor musunuz ben konuşuyorum prenatal psikolojiye göre bebek belli bir seviyeye kadar duyuyor hatta hatırlıyormuş anne karnında olanları . Elinizi karnınıza koyduğunda hissediyormuş zaten bir süreden beri de duymaya başladılar bu muhteşem değil mi. Dün doktorda yüzünü karnıma gömdüğü için döndüremediğimizi söylemiştim ya uğraş uğraş tık yok hanımefendide sonra onunla konuşayım . Bebeğim hadi bize yüzünü dön dön annecim dedim belki bir tesadüf ama döndü. döndü kısa bir süre gördük ve eski halini aldı. Tüm bunlar gerçek olmasa benim uydurmam tesadüfler zinciri bile olsa bana hissettirdiği hisler yeter bile. Ne zamandır hislerimi paylaşmak istiyordum.Allah bize yada bebeğimize büyük bir sağlık sorunu ya da acı vermesin inşallah.Vermesin ki bu hisleri gönül rahatlığıyla yaşayabilelim.Bu duyguyu yaşamak için servetler ödeyen tüm ömrünü ya da evliliğini bebek sahibi olmaya adayan bir sürü insan var.O sayfaları umutsuzca hamile kalmayı bekleyen bayanlar var.Şanslı olduğumu unutmuyorum. Sizleri de çok seviyorum:KK49::emir_bebek:

canım benim ne güzel anlatmışın diğer arkadaşların dediği gibi hepimizin içinden geçenler aynı bazen kötü anlar yaşasakta bebeğimiz olduğu için umursamıyorum herzamanki gibi Rabbim e şükrediyoruz bende bebeğimle konuşanlardanım mesele çok tuvaletimi tuttuğumda özür dilerim kızım seni orda belki rahatsız ettim:KK9: özür dilerim kıızm fazla aç bıraktım seni bide eşimle tartıştığımızda kızımla dertleşiyorum.... çok güzel hisler gerçektende bunları yaşamak isteyen belki binlerce kadın var Rabbim isteyen herkese versin...

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri...
Kızlar çok heyecanlıyım bugün doktora randevumuz var.Sağlığı yerinde mi diye endişelerim var.Biliyorsunuz 12 gün önce annemi kaybettim umarım bebişimin sağlığı etkilenmemiştir.(Rabbim korumuştur diye teselli verdim hep kendime)
İnsanoğlu hep fazlasını ister. Belki cinsiyetini gösterir bize diyede umudum var.Hayırlısı olsun bakalım lütfen dualarınızı eksik etmeyin hayırlı ve güzel haberlerle döneriz inşallah.:KK16:

günaydın canım.allah sabır versin annenin mekanını cennet eylesin.hayırlı haberlerle bekliyoruz seni....

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri...
Kızlar çok heyecanlıyım bugün doktora randevumuz var.Sağlığı yerinde mi diye endişelerim var.Biliyorsunuz 12 gün önce annemi kaybettim umarım bebişimin sağlığı etkilenmemiştir.(Rabbim korumuştur diye teselli verdim hep kendime)
İnsanoğlu hep fazlasını ister. Belki cinsiyetini gösterir bize diyede umudum var.Hayırlısı olsun bakalım lütfen dualarınızı eksik etmeyin hayırlı ve güzel haberlerle döneriz inşallah.:KK16:

canım hayırlı haberlerini bekliyoruz bi sorun yoktur daha fazla tutunmuştur bence seni yanlız bırakmamk için ,sana destek olmak için merak etme

Kizim 3 yasini yeni bitirdi. Benimki de simdiden kucagimda yatiracagim ben sallayacagim vs diyo. Cekecegimiz var. Senin bebis oglan miydi

tekrar günaydın.canım benimki oğlan evet.kız kıyamet koparıyor hep kız istiyodu.evim ufak olduğu için kızımın odasına karyola beşik falan kurmayı düşünüyorum ama kızım kabul etmiyor.senin bebişin cinsiyet ne?

günaydın güzel haftalar hamişler bu aralar çok takip edemiyorum siteyi işler yogun ev işleri yogun hepimize sağlıklı güzel haftalar olsun yavrum üzmüyor bi kaç gündür beni lakin sabah bulantım bugün yine oldu tırstım cinsiyet için doktorumuzu bekliyoruz hayırlısı :KK49:

isim ne oldu neden hem böyle:KK47:hem de böyle :KK1:

biz hep erkekte EFE kızda ECE isterdik başından beri.. Şimdi erkek kesinleşti yaa neymiş Ahmet olcakmış birincisi, ikinci isim kabul ediyosam EFE etmiyosam ben istediğimi seçicekmişim.. (ahmet babasının ismi) yaaa gerçekten anlamıyorum nedir bu baba ismi koyma takıntısı? O değil abisininde oğlu var onunda ilk ismi Ahmet!! Neymiş "erkeklerde takıntıymış koymazsa içinde uhde kalırmış" !!! Yavvv ben babama aşık biriyim mesela ama bi an bile aklımdan geçmedi babamın ismini koymak falan çok saçma geliyo bana arkadaş! Biyandan hakkını yemiyim "Ahmet sadece nüfusta yazcak o isimle çağırılmıcak,2. ismide sen seç" diyo ama uuufffff yinede sinir oldum işte
:KK47:

oğluşun ismi konusunda ben de aynen öyleyim:KK1: sanırım gerekçelerimiz de aynı:KK76:

:KK19:

aaaaay tatlım yaaaa sizde de mi babasının ismi muhabbeti?

günaydın eti pufum
tebrik ederim cumartesi öğleden beri giremedim nete o yüzden ancak şimdi bakabildim hayırlı olsun pipilin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
ben demiştim sana erkek diye!sende kayananasın!oh canıma değsin:)))))))

o gelin buraya gelecek o kadar hahahahaha :KK1: aaay bide askere gidecek pipilim ühüüüüüü :KK43:

Anne Adayımız :21:Yaş :26: Kaçıncı Bebiş :KK49: Şehir En Büyük TÜRKİYE BDT :emir_bebek: Bebiş Cinsiyeti :KK73: Bebiş İsimlerimiz :KK52:
pufpuff 27 İlk İstanbul 24 Haziran ERKEK :KK55: Ahmet Efe
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 HaziranERKEK :KK55:
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran KIZ :KK12: Ada
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran ERKEK :KK55:
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran ERKEK :KK55:
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran ERKEK :KK55:Hasan Kerem
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran ERKEK :KK55: Ali Yasin
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran ERKEK :KK55:
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran KIZ :KK12:Zeynep
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Kahramanmaraş 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran ERKEK :KK55:
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran KIZ :KK12:Elif
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran ERKEK :KK55:Muhammed Ayaz
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran KIZ :KK12:
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran ERKEK :KK55:Arın
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci 9 Haziran
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran KIZ :KK12:Asya Melek
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran KIZ :KK12:
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran
belinda31 25 İlk 20 Haziran
tubakara 29 2. Gaziantep 9 Haziran
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran ERKEK :KK55: Yiğit
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran ERKEK :KK55:
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran KIZ :KK12:
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran ERKEK :KK55:Mustafa
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 HaziranERKEK :KK55:
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran ERKEK :KK55:
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran KIZ :KK12:
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran ERKEK :KK55:
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran
Lahesis 31 İlk Denizli 16 HaziranERKEK :KK55:
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran ERKEK :KK55:
bkti2 26 İlk Manisa 3 Haziran KIZ :KK12:Alya
burchecan 26 İlk İstanbul 14 Haziran
alangu 34 İlk Mersin 14 Haziran
Ayaz12 25 İlk Çanakkale 26 Haziran ERKEK :KK55:
cips 23 İlk İstanbul 15 Haziran KIZ :KK12: Zeynep
Julietta 30 İlk İstanbul 27 Haziran
esmeraldaszone 31 İlk İstanbul 19 Haziran
deterjan 32 İlk Ankara 28 Haziran
1melodi 28 İlk İstanbul 26 Haziran
ist3434 27 İlk İstanbul 23 Haziran KIZ :KK12:
cedi85 28 2. Ankara 12 Haziran
tubaceyln 28 İlk Bursa 16 Haziran
almisim 24 2. Ankara 13 Haziran
rapunzel_ysr28İlkAntalya27 Haziran
leylvea34İlkİstanbul15 Haziran
huzursokagi0127İlkSivas18 HaziranKIZ :KK12:
beyazzzzzz28İlkİzmir2 HaziranERKEK :KK55:
kulvan212.Bursa2 Haziran
esmeradr27Ankara16 Haziran
elpim29İlkİzmir18 HaziranKIZ :KK12:Su
neslihanbursa24Bursa18 HaziranKIZ :KK12:
organiksekerr282.25 Haziran
aysenazim272.Sakarya15 HaziranERKEK :KK55:
karadenizki31İlkİstanbul12 HaziranERKEK :KK55:
tugbaglc25İlkİstanbul9 Haziran
GOLD_WOMEN24İlkBayburt9 HaziranKIZ :KK12:
YalnizMelek312.İstanbul29 HaziranERKEK :KK55:Eymen Efe
pearly1905232.Bolu27 HaziranKIZ :KK12:
babygel8 HaziranKIZ :KK12:
yesso1978352.15 HaziranERKEK :KK55:
juliette0928İlkKuşadası11 HaziranKIZ :KK12:
yesilerikk28İlkBartın23 HaziranERKEK :KK55:
Delilah25İlkSiirt10 HaziranKIZ :KK12:
elif13527İlkManisa7 HaziranİKİZ :13:
akmelek30İlkManisa2 HaziranKIZ :KK12:Derin
brcnkb25İlkİstanbul4 HaziranKIZ :KK12:Melek
bergennnİlkEskişehir21 HaziranERKEK :KK55:
nurmur8727İlkİstanbul21 HaziranERKEK :KK55:
ucakKIZ :KK12:Elif Hayal

günaydın güzel haftalar hamişler bu aralar çok takip edemiyorum siteyi işler yogun ev işleri yogun hepimize sağlıklı güzel haftalar olsun yavrum üzmüyor bi kaç gündür beni lakin sabah bulantım bugün yine oldu tırstım cinsiyet için doktorumuzu bekliyoruz hayırlısı :KK49:

sbahları bendede oluyo kan hapından diye düşünüyorum.gerçi allaha sükür iyıyım ilk üç ay kabus gibiydi.sanada güzel haftalar.işler güçler yolunda gider umarım...

biz hep erkekte EFE kızda ECE isterdik başından beri.. Şimdi erkek kesinleşti yaa neymiş Ahmet olcakmış birincisi, ikinci isim kabul ediyosam EFE etmiyosam ben istediğimi seçicekmişim.. (ahmet babasının ismi) yaaa gerçekten anlamıyorum nedir bu baba ismi koyma takıntısı? O değil abisininde oğlu var onunda ilk ismi Ahmet!! Neymiş "erkeklerde takıntıymış koymazsa içinde uhde kalırmış" !!! Yavvv ben babama aşık biriyim mesela ama bi an bile aklımdan geçmedi babamın ismini koymak falan çok saçma geliyo bana arkadaş! Biyandan hakkını yemiyim "Ahmet sadece nüfusta yazcak o isimle çağırılmıcak,2. ismide sen seç" diyo ama uuufffff yinede sinir oldum işte

o gelin buraya gelecek o kadar hahahahaha :KK1: aaay bide askere gidecek pipilim ühüüüüüü :KK43:

inş. allah o günlerinide gösterir bize.ben de isim konusunda çok öfkeliyim:KK47::KK47:.bizde baba ismi falan deil ama eşim tutturdu akif diye.istemiyorum banane ya.biraz düşünelim bulamazsak koyarız diyorum.düşünülcek bişe yok diyo.yani akifi eklersin canım:KK50::KK50::KK50:

günaydın tatlı annişler :KK16:
haftasonu giremedim nete bayağı sayfa birikmiş şöyle bir göz gezdirdim maşallah herkesin rahatı yerinde cinsiyetlerini öğrenemeyenler öğrenmiş çok mutlu oldum onlar adına ve hepimiz bebişlerimizle beraber güzel bir hafta daha geçirmek dileğiyle :KK9:

ay kızlar yaa, ben işten çıkacağım zamanı 4 gözle beklerken patronum nerdeyse doğur ben bakayım sen çalış dicek!
az önce geldi, rezervasyona başkasını alırım ama muhasebede kimseye güvenemem doğumdan sonra ekstraya gelsen diyor. tamam güzel birşey ama çocuğu kime bırakıcam, getirsem nasıl olcak? başıma ne gelicek bilmiyorum kii daha.. bi iki saat bakar bırakırsın birine diyorrr! yada getirirsin bişi olmaz diyor. annem burda değil kayınvalidem yok. ve haziran doğum ama haziranda fatura olucak lohusa lohusa çağırmasın beni.. off aklımı karıştırdı, bi tarafım haftada 1-2 gün 1-2 saatten birşey olmaz hem paslanmam hem para geçer elime diyor diğer tarafımda patron kısmı sonuçta güvenemiyorum, strese sokarsa beni olmadık zamanda arayıp çağırırsa diye düşünüyorum. böyle olursa eşimlede tartışırım zaten ne dicek bilmiyorumda bakalımm.

ve devam edersem bi yıl sonra kesin geri çağırır beni bebeğe biri baksın rezervasyonlarada sen bak der :18::KK14:

ben aynı şeyleri yaşamıştım çok zor
oğlum kasım 2010 da doğum yaptım son ana kadar çalıştım rapora 32 haftada çıktım ama ben doğuma kadar çalıştım hem iyiydim hemde elemann acemiydi patron bırakmadı 38 inci hafatnın ortasıydı aynı zamanda kurban bayramıydı 4 günü cuma kontrölüm vardı dr o gün hastanede olduğu için cuma gelin demişti çünkü doğuma yakın kontröller sıklaştığı için (haftada bir)eşim dr benden habersiz görüşmüş dr isterseniz bugün alabiliriz dedi (ben normalden korktuğum için )apar topar 45 dakikada olay bitti
bende pazartesi işe gidicem diye kıyafet ütü derdindeyken böyle
tabi asıl sorun ondan sonra!
ben doğurdum 1 hafta geçti eleman işten çıktı eşi rahatsızlanmışyıl sonu devirler var cep hiç susmuyor benim 20 gündü cumartesi işyerine gittim ama 1 günde napabilirsin ki
olmadı pc yi eve kurdular evden biraz bişeyler yaptım ama o da çok zor kv 20 gün kadar kaldı bende ondan sonra yalnız bebek uyumuyor sürekli telefon!telde fatura ,cari,çek v.s yönlendirerek (programı ezbere bilince)işlemler birde satış ,muhasebe ,v.s herşeye bakınca çok zor

vesselam 40 gün geçmedi ki ben işyerinde bu arada stresten mi ne süt olmadı çocuk hep aç kalmış dr götürdük geri gitmiş bu çocuk dedi hemen mama +emzir dedi bakıcak kimsede yok sağolsun erkek kardeşimin eşi ben bakarım dedi parada talep etmedi sabah arabanın arkasına koyuyordum bazende yanımdaki koltuğu yatırıyordum 15 dk filan aramız akşam alıyordum
ama çok zordu!

o sorun bizde de var. muhtemelen annesinin ismini koyacak da bana ikinci ismi bile koydurmaz gibi geliyor.keşke ikinci isme müsaade etse.anlamıyorum bütün sıkıntıları çeken anne ismi koymak da anneye düşse.

tekrar günaydın.canım benimki oğlan evet.kız kıyamet koparıyor hep kız istiyodu.evim ufak olduğu için kızımın odasına karyola beşik falan kurmayı düşünüyorum ama kızım kabul etmiyor.senin bebişin cinsiyet ne?

Benim bebise de bi dr 2 kez buyuk ihtimalle oglan dedi diger dr bi kere oglana benziyo dedi en son gittigimde goremiyorum dedi. Buyuk ihtimalle oglan benimki de

mrb kızlar bayadır giremiyorum bikaç sıkıntım vardı buarada artık kızımın sağlama tekmeleriyle uyanıyorm çok tuhaf her hareketini hissetmek bide size şunu sorcam cevaplarsanız çok sevinicem kızımın adını nefes mi yoksa mira mı koysam yoksa her ikisinidemi karar verememek çok zor:44::44::44:

inş. allah o günlerinide gösterir bize.ben de isim konusunda çok öfkeliyim:KK47::KK47:.bizde baba ismi falan deil ama eşim tutturdu akif diye.istemiyorum banane ya.biraz düşünelim bulamazsak koyarız diyorum.düşünülcek bişe yok diyo.yani akifi eklersin canım:KK50::KK50::KK50:

o sorun bizde de var. muhtemelen annesinin ismini koyacak da bana ikinci ismi bile koydurmaz gibi geliyor.keşke ikinci isme müsaade etse.anlamıyorum bütün sıkıntıları çeken anne ismi koymak da anneye düşse.

üüüfffff sizlerde de mi öyle? :KK50: ama canımcım o kadarıda insafsızca,olmaz ki..en azından bir sizin bir babanın isim koyma hakkı olmalı..anlatın ona,eşinize yani..benimde hakkım olmalı,sonuçta benimde yavrum de..detaylı ama güzelce anlatın bence..

Benim bebise de bi dr 2 kez buyuk ihtimalle oglan dedi diger dr bi kere oglana benziyo dedi en son gitt
igimde goremiyorum dedi. Buyuk ihtimalle oglan benimki de

hadi bakalım hayırlısı.önce sağlık sonra gönlünüze göredir umarım.benimde hep erkeğe benzettiler.baska bi doktorada gittim o kesin erkek demişti.erkektir o bence :KK55::KK55::KK55::KK55::nazar::nazar::nazar::nazar:

üüüfffff sizlerde de mi öyle? :KK50: ama canımcım o kadarıda insafsızca,olmaz ki..en azından bir sizin bir babanın isim koyma hakkı olmalı..anlatın ona,eşinize yani..benimde hakkım olmalı,sonuçta benimde yavrum de..detaylı ama güzelce anlatın bence..

canım pufcum kızım dogdugunda esim askerdeydi ve isim konusunu bana bıraktı ama ben onada danıştım,ikinciyide kendisi koymak istedi olay böyle yani,kızımın adını ayşenaz koymuştum erkeğide o koyacakmış napalım.ama akifin anlamını beğendim en azından:44::44:

mrb kızlar bayadır giremiyorum bikaç sıkıntım vardı buarada artık kızımın sağlama tekmeleriyle uyanıyorm çok tuhaf her hareketini hissetmek bide size şunu sorcam cevaplarsanız çok sevinicem kızımın adını nefes mi yoksa mira mı koysam yoksa her ikisinidemi karar verememek çok zor:44::44::44:

bence sen kararsızsın oyüzden biraz daha zamana ihtiyacınız var,mira dile güzel geliyor........

X