2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
enaz 1 yaşına kadar bakmak istiyorum canım..tabii ondan sonra şartlar ne olur bilemem..şimdi canım hep evde olmak istiyor dinlenmek istiyor yatmak uyumak istiyor ama acaba ozamanda istermi bilmiyorum..birde istiyorum 10 sene sigortam var..heba olmasın diyorum..hem benim sigortamı dışarıdan yatırmak hemde bebeğin masrafları nasıl olur bilmiyorum..istiorumda yaşlandığımda bir emekli maaşım olsun.. bilmiyorum ki canım arkadaşım....hani benim çalışma şartlarım zor..saatleri uzun...eşimin babasının yanında çalışıyorum..zaten çocuk olunca bu şartlarda çalışamam burada.ancak saatlerimin değişmesi lazım ama oda zor dershane ortamı...kararsızım canım ama bildiğim tekşey enaz 1 yaşına kadar çalışmam..

Hayirlisiyla gecsin su aylar carcabuk. Bebegine kavusta 1 yasindan sonra Allah kerim. O zamana kadar fikirlerin degisebilir. Benim gorumcem memur ikizleri oldu 2 yil bakabilirdi cocuklarina ama ancak 1 yil dayandi. Cok sikildim bunaldim dedi e ikizlerle basetmekte zor tabi.

Yakinim bacim zaten haftaici surekli oradayim haftasonlari rahat birakayim dedim :KK9:
Aradi benim koca mesaj atti.....
Bende siz kimsiniz dedim.....
Bebegin babasi dedi camis :KK9:
Hazurlan cikalim dedi gelecekmis 5 dk ya .....
Bende sen gezdin iste bosver beni dedim....
Beni dusunuyormus gibi gorunme dedim :KK4:

Benimki geldi kizi aldi parka gittiler. Yarim saat oldu sesleri de yok. Ben yanlizim suan sinirlerim de iyice gerildi

Ahanda mesaj geldi. Canim ne yemek istiyormus siparis ettirecekmis. Puuffff gonul alma metoduna bak. Yedim bende. Allahim basimi nerelere vurayim beeenn ne yapayim bu kocisiiii :)

Ahanda mesaj geldi. Canim ne yemek istiyormus siparis ettirecekmis. Puuffff gonul alma metoduna bak. Yedim bende. Allahim basimi nerelere vurayim beeenn ne yapayim bu kocisiiii :)

Valla bayilazam simdi ha. Iyi bi tripi hakketti artik. Eve gelsin sut dokmus kedi gibi olacak aaa is isten gecti

bende çıkacaktım dışarı vazgeçtim şimdi elele çiftleri görürüm sinirim bozulur.
ben kendimi avutuyorum çalışıyor die seninki hakkaten gıcık bi durum :KK4:sen evde oturuyon onlar parkta,hava soğukmu o yuzdenmi çıkarmadı seni.

Kiz agladi sokaga cikmak icin o da aldi mahalledeki parka goturdu. Ben oraya gitmem de. Inada bindi galiba beyefendi normalde dayanamaz hadi cikalim derdi ama bekliyorum hala.

Valla bayilazam simdi ha. Iyi bi tripi hakketti artik. Eve gelsin sut dokmus kedi gibi olacak aaa is isten gecti

Canim benim dedigim gibi oldu gecti karsima saklabanlik yapti ....
Bakti baya uzgunum hwmwn gulmedim gozleri dolmaya basladi beni sinirlendirdi diye.....
Kiyamadim tabi :KK16:
Bi tanem o benim :KK23:
Darisi basina :KK52:

Canım bak yine seni düşünmüş kocişin.Bence öp başına koy.Benim koca çok çabuk yoruluyorum ve lavoba ihtiyacım bitmiyor diye dışarı pek çıkarmıyor.Haksızda sayılmaz bulunduğum yerde gezilecek park bile yok.1.5 saat yol çekip Kızılaya vs. gidebiliyoruz.Yollarda sünüyorum iyice.Bizde kuzu kuzu oturuyoruz evimizde napalım.Böyle böyle 4 kilo aldım evde.

Canim benim dedigim gibi oldu gecti karsima saklabanlik yapti ....
Bakti baya uzgunum hwmwn gulmedim gozleri dolmaya basladi beni sinirlendirdi diye.....
Kiyamadim tabi :KK16:
Bi tanem o benim :KK23:
Darisi basina :KK52:

Darisi basina he
Allah iyiligini versin emi. Guldurdun beni. Benimkinin oyle gozleri dolmaz kolay kolay

kızlar başı ağrıyan günlerce geçmeyenler etkili bir yöntemim var benim başım da bir tuttu mu sabaha kadar geçmez.ilaç içmeyin bence. ben başım ağrıyınca hemen sıcak bir banyoya giriyorum ama su çok sıcak olacak yani yanacak kadar değil de dayanabildiğimiz en sıcakta. duş olarak değil de suyu kovaya doldurun sürekli dökün suyun altında zaten biraz hafifleyecek.sonra çıkınca ama hemen saç kurutma makinesi ile kurutacağız.daha sonra 10-15 dk bekleyip yine 2 kez daha kurutun sonra ben başıma kışlık beremi takıyorum.siz de yazma,tülbent vb.şeyler takıp yatın.geçtiğini göreceksiniz

teşekkür ederim hemen deniycem yoksa bu ağrı beni öldürüyor :KK50:

Canım bak yine seni düşünmüş kocişin.Bence öp başına koy.Benim koca çok çabuk yoruluyorum ve lavoba ihtiyacım bitmiyor diye dışarı pek çıkarmıyor.Haksızda sayılmaz bulunduğum yerde gezilecek park bile yok.1.5 saat yol çekip Kızılaya vs. gidebiliyoruz.Yollarda sünüyorum iyice.Bizde kuzu kuzu oturuyoruz evimizde napalım.Böyle böyle 4 kilo aldım evde.

Opup basima koyacam da simdi degil :KK70:

seninkinin de gıcık olup ama kızmayacağı bir şey bulmalıyız.İçten içe bir şey olmalı:21:

Ama kusluğe sebep olmayacak bir şey olmalı var mı böyle bir şey:44:

Benimkinin en gicik oldugu sey surat asmamdir onuda yapiyorum suan. Bende sinirim gectimi dayanamam gulmeye baslarim falan ama en azindan su an sinirliyken yapayim tribimi de anlasin hatasini

Günaydın

çileksurat,pufpuf,lahesis,oetsgrl,cann2014,huzeyfee,pembeseboy,azerikızı,neslihanbursa,juliette,
emleb,rapunzel,esmerşirine,
eskudo ,babygel,ttet

ve şu an aklıma gelmeyen tüm anneler.Bugün erken kalktım genelde hafta sonları 11 i buluyor kalkışım. Acıkmışım eşim kalkana kadar süt içeyim bari dedim.Acıkınca özellikle sabahları midem bulanıyor.Biliyor musunuz ben hamile olmayı da çok seviyorum yani haziran olsun hemen bebeğimi kucağıma alayım günler geçmiyor düşüncesi yok bende.Ben hamileliği bir bütün olarak görüyorum yaşadığım ve yaşattıklarıyla .siz de benim gibi düşünüyor musunuz?Bu öyle muhteşem bir deneyim ki belki bir daha hamile kalamayacağım, belki çocuğum olmayacak ama en azından bu deneyimi yaşamış oluyorum. Evet zor günlerimiz oluyor ama yaşattığı hisler hep en tepede. Üzgünsem göz yaşlarıma hakim olamıyorum.Gülüyorsam nerdeyse kriz geçirecek kadar, sinirliysem ki geçen gün bir ara çok sinirlendim sanki parçalıyıvercekmişim gibi.Tüm duyguları had safhada yaşıyorum bu da bana çok ilginç geliyor. Yüzümde göz çukurumda kocaman bir sivilce oldu mesela ama o çıkmadan önce yüzüm parlıyordu.Ve sanki bebeğimi artık hissediyorum bu internette bahsedilenlerden farklı sanki bağırsaklarımın ardında çok derinde bir telefon yutmuşumda titrşimlerini zor hissediyormuşum gibi ya da denizin dalgası gibi. bebeklerinizle konuşuyor musunuz ben konuşuyorum prenatal psikolojiye göre bebek belli bir seviyeye kadar duyuyor hatta hatırlıyormuş anne karnında olanları . Elinizi karnınıza koyduğunda hissediyormuş zaten bir süreden beri de duymaya başladılar bu muhteşem değil mi. Dün doktorda yüzünü karnıma gömdüğü için döndüremediğimizi söylemiştim ya uğraş uğraş tık yok hanımefendide sonra onunla konuşayım . Bebeğim hadi bize yüzünü dön dön annecim dedim belki bir tesadüf ama döndü. döndü kısa bir süre gördük ve eski halini aldı. Tüm bunlar gerçek olmasa benim uydurmam tesadüfler zinciri bile olsa bana hissettirdiği hisler yeter bile. Ne zamandır hislerimi paylaşmak istiyordum.Allah bize yada bebeğimize büyük bir sağlık sorunu ya da acı vermesin inşallah.Vermesin ki bu hisleri gönül rahatlığıyla yaşayabilelim.Bu duyguyu yaşamak için servetler ödeyen tüm ömrünü ya da evliliğini bebek sahibi olmaya adayan bir sürü insan var.O sayfaları umutsuzca hamile kalmayı bekleyen bayanlar var.Şanslı olduğumu unutmuyorum. Sizleri de çok seviyorum:KK49::emir_bebek:

canım ne güzel anlatmışsın duygulandırdın beni ben kk da ne topiklere girdim bebek bebek diye ne yazılar okudum iki kere kimyasal gebelik geçirdim incir küründen tut da ateş ölçmeye yumurta çatlatmadan sperm çoğaltmaya....ne dualar ettim Rabbime hayırlısından sağlıklı bir evlat ver diye uzun gecelerde ağladım..şimdi burdayım hayalini kurduğum gibi, tanımadığım hamile dostlar edindim çok şükür karnımdaki meleği bana veren Allahıma..

X