2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Pufpufum hadi hayırlı haberlerle gel inşallah... Benim de üçlü test randevum dündü ama pazartesiye ertelendi. Gidemeyince hayallerim yıkıldı resmen O kadar çok özledimki yavrumu... Neyse sağlık olsun, o iyi olsun yeterki... Ama cinsiyeti de merak etmiyor değilim. Her ne kadar 2 doktor kız dediyse de sonradan pipi mipi oluşmuş olabilir belki diye hazırlıklıyım yine de

Bu arada daha hareket falan hissetmedim ben. Sadece bir gece uykudan uyandıran gibi kıpırtım oldu ama o da seğirme miydi, bebiş midi bilmiyorum. Herkes bir sürü kilolar almış, göbüşleri sığmaz olmuş maşallah. Benim göbüşüm sadece şişkinlik gibi görünüyor ve kimse anlamıyor hamile olduğumu. Hamilelik başlangıcından bu yana 1,7 kg aldım sadece. Bu aydan sonra herhalde göbüşüm çıkmaya başlar benim de

günaydın kızlar..
canım aynı şey bende de var sadece ben deli gibi uykum varken yatıyorum ama uyuyamıyorum sabahta çok zor kalkıyorum gecede uyanıyorum.. bunlar bizi doğum sonrasına hazırlıyor diye okumuştum, malum bebişlerimiz pek uyutmayacaklar bizleri şimdiden alışıyoruz işte.
bu arada yarından sonra test sonucumu öğrenmeye gidiyorum, netten baktım ama bir şey anlamadım, inşallah iyi çıkar sonuç.. şu ara herkesin 3 lü test zamanı, yaptıran herkes umarım iyi sonuçlarla döner.

uzun zamandır aynı kilodaysan ve düz bir karnın varsa, hızlı olmuş olabilir canım çatlakların... ben bildiğiniz hamileyim artık, puf yelek giyersem gizliyorum ancak, onun dışında karnım baya belli...

Oo desene baya çıkmış benim de henüz çıkmadı çok az göbiş oldu her kıyafetim oluyor henüz sıkıntı yaşamıyorum zaten dün doktor zayıfsan ama yinede çok kilo almamaya çalış şimdiden senin için daha kolay olur dedi bide benim vitamini kesti artık hiç birşey kullanmıyorum

Son düzenleme:
Allah bu bebeğini sana bağışlasın canım .Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

Kendini yorma canım bu aylarda kendimizi yormamız ve bol dinlenmemiz gerekiyor. Bebek için alışveriş konusunda acele etme. Kendin için bakarken de daha çok dinlenmesi olan mağaza gezimi daha az olan bir plan yapmaya çalış.Endişelendirme bizi

Krem kullanıyor musun ben mustela yı bir aydır filan kullanıyorum iyi geliyor.Mustela ya da lierac kullanabilirsin.3 aydan itibaren sürmek gerekiyormuş.Hatta en baştan kullananlar bile varmış

Geçen gün okuduğum bir habere göre naneli diş macunu bile insanın zihnini açıp uyumaya engel olabiliyormuş.Ayrıca telefonun yanıp sönen ışığı da bir engelmiş Tabi sadece teori.Ben gece gözlüğü kullanıyorum canım ışıkta uyuyamıyorum.Dene istersen

arkadaşlar merhaba,ben salı günü 16+3 de dr uma gittim cinsiyet öğrenmeye...%99 kız dedi..sizce değişme/yanılma olmaz değilmi?
dr ada sordum tabiki oda %99 diyorum dedi..tabiki önce sağlıklı olması önemli ama insan yinede tereddüt yaşıyor..(bizim aile çevre erkek konusunda bizi çok inandırmıştı herkes oğlunuz olcak deyip durdu da halen kız olduğuna inanamıyorum)
sizler kaçıncı haftada kesin öğrendiniz cinsiyetlerinizi lütfen yazarmısınız?

canım bende hamile kıyafetine gerek yok diyordum pantalonlarım bile oluyordu ama çarşamba günü iki hamile pantalonu aldım dünya varmış dedim, nasıl bir rahatlama yaşadım anlatamam çalıştığım için otururken özellikle rahat ediyorum, eskiden oturunca düğmeyi açıyordum. ve pantalonu ilk giydiğimde çooook garip oldum, resmen hamile göbeği çıktı, ilk gün garipsedim ama şimdi çok seviyorum. ben 3 kg aldım toplamda sanırım hepside göbekten :) çatlaklar içinde korkuttun beni valla, ben sadece yağ suruyorum ama bugun yarın lierac alacağım, kullananlar çok memnun kalmış, gerçi ben yinede çatlıcam biliyorum ama işte ne kadar az olursa o kadar iyi.

kızlaaarrr evvelsi gün hasta olduğumdan dün de doktora gittiğimden giremedim bakamadım buralara sıradan okuyorum ama yazmadan da edemedim...

Dün karnımız ağrıyor diye gittik doktorumuza 2 hafta vardı normalde kontrolümüze ama erkencikten gitmiş olduk. Bir heves belki cinsiyetini öğreniriz diye girdik içeri. Sıpam kıpırdak mı kıpırdak ama bir türlü poposunu indirmedi. Doktorumuz baya uğraştı yok dikti tepeye elleriyle bi yerleri iteliyordu ama bir türlü cinsiyetini göstermedi. doktor teyzemiz de sanırım bu nazlı kız galiba ama hemen pembişlere sarılmayın dedi. biz kızcoşumuz geliyo diye kızım diye sevmeye başladık ama 1 ay sonra kontrolde pipi çıkarsa ortaya şaşırmayacağız
112 gr olmuşuz bir de 15 haftalık olmuşuz ay dedim ne ara büyüdün sen öyle benim bezelyemdi kocaman bişey olmuş tarifsiz bir duygu anlatamam..
şimdi bekle işin yoksa teeee 3 şubata kadar..

Haa bir de 2'li test temiz yaşında genç olduğundan 3'lü ve 4'lü yapmayacağız seni sadece boşuna strese sokar, sadece 22. haftanda organ taraması yapacağız dedi.. ben de doktoruma güveniyorum.. sizde burda okuduğum kadarıyla yapılmadığını görünce doktorum da öyle deyince iyice içim rahat çıktım muayeneden..

Son düzenleme:

canım ben geçen haftaya kadar erkek biliyordum bizim drda yüzde 90 demişti gerçi ama başka bi dr daha erkek gibi diyince biz erkektir demiştik, geçen hafta dr yüzde yüz kız dedi.. o yüzden yüzde yüz bir cevap alıncaya kadar hiç birşeye alıştırma kendini derim.

Aynen cnm sabah kalkmak cok zor oluyo butun gun is yerinde ceset gibi geziorum dedigin gibi dogum snrasina alisiyoruz sanirim😮 bn 3 lu test yaptirmiyorum son kontrolde doktor 4 lu test haftasina giriyosun dedi yaptirmak zorunda miyim gerek var mi dedim zorunda degilsn dedi.. ikili testte ileri taramaya gerek yok demisti prof.

canım bencede ikili temiz çıktıysa diğerleri sadece stres kaynağı ama bizim dr istedi eşimde yaptıralım diye tutturdu o yüzden yaptırdım. hiç istemeden umarım sonuç aklımı bulandırmaz.

Aa cok garip yaa ben cümle aleme duyurdum erkek die o da doktor % 70 dedi yani ona ragmen benim suphem yok pazart. Kontrol var bakalim ne dicek dr.

ama erkekte yanılmıyor dr lar diye biliyorum hele de size %90 denmiş..pipi yi görüpte söylüyorlar.kız da cinsel organ görünmediği için kız diyorlar kızda yanılma payı daha büyük..valla benim öğrenmeyen kalmadı inşallah dr um yanılmaz yoksa millete anlat artık kız değil erkek die..

canım bencede ikili temiz çıktıysa diğerleri sadece stres kaynağı ama bizim dr istedi eşimde yaptıralım diye tutturdu o yüzden yaptırdım. hiç istemeden umarım sonuç aklımı bulandırmaz.

yook yoookkk bırakır mıyım hiç burayı ben gitmem biyere..buralarda olucam

heyecan stres endişe.. Kafamda deli sorulaaaaaaar
randevum var ya ondan heralde erkenciyim uyuyamadım

Puffpufumm hayirli haberlerle gel insallah

bende öyle diyordum ki araştırınca öğrendimki, ilk başta ikisindede dışarı doğru çıkıntı olurmuş, ilerde erkekte yumurtalığa dönüşüp dışarı doğru kalırmış, kızda içe gidermiş. ve ben iki drdada gördüm çıkıntıyı ama kız dediğinde yoktu hakikaten bende şok oldum kaldım. bakalım pztsi test sonucu için gidince bir daha bakmak isticez. gerçi ben kızıma ciciler aldım bile

Canim ben 15+4 de ogrendim erkek olacagini.....
Ve p...si bariz bir sekilde belliydi.....
Gordugumuz halde yine de %100 demedi %98 erkek dedi.....
18+6 da gittigimde ise yine sordum cinsiyeti degismez ki dedi guldu doktor
Hayirli olsun oglun

aranızda kan değerlerine bakılan varmı?ben baktırdım kanım düşük çıktı.9 larda.akdeniz anemisi taşıyıcısıyım ben halamda öyle.hamileleiğimde bana kan verdiler diyor halam.çok korkuyorum kan almak nasıl bişey acaba???allahım yardımcımız olsun.

slm kızlar ne kadar çok yazıyorsunuz hızınıza yetısemedım gercekten maşallah sıze çalıştıgım ıcın takıp edemıyorm offf baş ağrıları daha şiddetlendı doktorum karanlık ve sessz bı ortamda bulun dedı basın agrıdıgında ama bn calısıyorum mumkun olmuyr

bendede tutuyor baş ağrısı ve açlıkta eklenirse çekilmez oluyor

Ben hala kesin öğrenemedim mesela .Hayırlısı olsun bence acele etme 99 da çok yüksek bir ihtimal zaten.:)

Geçmiş olsun canım .Test konusunda da doktorun böyle söylemesi çok rahatlatıcı bir şey 3 şubatı beklicez artık hamilelilk sabır işi zaten:) Hep birlikte bekleriz.

Gerçekten mi benim ikili testim bir ay önceydi doktorumuz kız gibi dedi biz ama erkeğe benzetmiştik demek çıkıntı olayı buymuş.Hım hım da hımhımm

Allah yardımcın olsun canım.Gözünü korkutma sakın .Güçlü olduğunu ve bunu kolaylıkla atlatacağını düşün.

Son düzenleme:
arkadaşlar ben size birşey sormak istiyorum ben 16. haftamın içindeyim ama hiç tetenoz aşısı falan vurulmadım doktorumda soylemedi sağlık ocağıda bi sakıncası olurmu?

canım dün gittim ASM'ye kayıt için 15. haftamdayım ben de direk sordum aşı ne zaman olacağım diye. o da 17. haftanda olacaksın dedi yani 2 hafta sonra gideceğim. sizinde aklınızda bulunsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…