2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
uzun zamandır aynı kilodaysan ve düz bir karnın varsa, hızlı olmuş olabilir canım çatlakların... ben bildiğiniz hamileyim artık, puf yelek giyersem gizliyorum ancak, onun dışında karnım baya belli...

gerçekten çok erken başlamış tatlım yaaa yağlar kremler falan kullan en azından yırtık oluşmasın .çatlak beyazlayınca pek belli olmuyor ama yırtıklar derin oluyor.
ben normal kıyafetlerimi kaldırdım dolapta toz olacak yoksa ,özellikle alt kıyafetlerimi ,üstlerdede uzun ve bol olanları giyiyorum kısalar asla olmuyor .karnım kocaman oldu ama bebişten tık yok :26:14. haftamda bir kaç kez hissettim o da seyirme gibi ondan sonra bi daha hiç hissetmedim bekliyorum hala, doktorum boyu uzun ve kilosu fazla dedi 2 hafta içinde sağlam bi tekme yersin dedi.
9 kilo aldım ve almaya devam ediyorum.ama biliyordum alacağımı bizim sülalede zayıf hamile yok en azı 20 kilo alıyo.benim henüz çatlağım yok ama son aylar olacak garanti.
inşallah doğumdan sonra kilolar gider,bizde herkesin emzirirken gitti kardeşim eskisinden daha zayıf.bende inşallah tombik kalmam.
bebiş sağlıklı olsunda

Benim pantolonlar taytlar bel kisimlari sikiyo tam bebegin oldugu yeri esofmanlarimda eskimisti. Yeni aldiklarim nasil rahat anlatamam. Bir bedende buyuk aldim bir kac hafta sonra tekrar cikmak zorunda kalmayayim diye. Sonrada yazlik aliriz zaten. Neyse cok uzattim.
Catlaklarin erken baslamis evet. Bisey kullaniyo musun canim cilfin kuru galiba

Benim pantolonlar taytlar bel kisimlari sikiyo tam bebegin oldugu yeri esofmanlarimda eskimisti. Yeni aldiklarim nasil rahat anlatamam. Bir bedende buyuk aldim bir kac hafta sonra tekrar cikmak zorunda kalmayayim diye. Sonrada yazlik aliriz zaten. Neyse cok uzattim.
Catlaklarin erken baslamis evet. Bisey kullaniyo musun canim cildin kuru galiba

Huzeyfecim hosgeldin.
9 kilo almissin masallah. Biraz yavas ol kiz. Son aylar zaten cok alacaksin. Bence sen 20 yi falan gecersin :)

Huzeyfecim hosgeldin.
9 kilo almissin masallah. Biraz yavas ol kiz. Son aylar zaten cok alacaksin. Bence sen 20 yi falan gecersin :)

orası garanti .valla kardeşim 25 kilo almıştı benim gibi ilk 5 ay 10 kilo aldı sonrada 15 ama 21 ay emzirdi ve hamile kaldığı kilodan daha zayıf şuan inşallah bende öle olurum:18::18:

25 kilo mu
Darisi basima ins.

hey allahım buda bi alem yani ,kız biz nasıl verecez die hesap kitap yapıoz ,bacım gözünü belertmiş darısı başıma diyor.ehh fıstık dua edelimde al inşallah sağlıcakla o kiloları bebişinde alsın şöle kucak dolusu.yanakların pembe pembe oturursun lohusa yatağında başında kırmızı kurdela,bak gözümde canlandı heeeee...

Bunlar ne guzel dualar boyle huzeyfem
Dediklerine kocaman bir AMINNNN

hepinize iyi geceler kızlaaaaaar..

bugün itibari ileeeeeee işle bağlantım bittttiiiiii istifamı verdimmmm aaay ne büyük mutluluk yarabbim harikaydı.. İsteyen herkesin darısı başına diyeyim..

yarın (yani bugün / saat 12'yi geçtiği için) randevum var cinsiyet öğrencez inşallah, bakalım.. Ama her zamanki gibi heyecan yok, gelişimi iyi mi sağlıklı mı falan diye endişe var.. Aaaay Allah'ım nolur bitsin şu 9 ay..

böyle işte..
yarın sizlere güzel haberler vermem dileğiyle

Senin adina cok sevindim pufpufum
Artik yan gel yat keyfine bak
Ins. Guzel haberlerle gelirsin

bugün itibari ileeeeeee işle bağlantım bittttiiiiii istifamı verdimmmm aaay ne büyük mutluluk yarabbim harikaydı.. İsteyen herkesin darısı başına diyeyim..

yarın (yani bugün / saat 12'yi geçtiği için) randevum var cinsiyet öğrencez inşallah, bakalım.. Ama her zamanki gibi heyecan yok, gelişimi iyi mi sağlıklı mı falan diye endişe var.. Aaaay Allah'ım nolur bitsin şu 9 ay..

böyle işte..
yarın sizlere güzel haberler vermem dileğiyle [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]

Çok sevindim canım hamileliğinin tadını çıkartmaya bak artık:)

hadi bakalım rabbim gönlündekini hayırlı kılsın pufpufum inşallah köften kocaman olmuştur ve çok sağlıklıdır

Gunaydin kizlar..yaa ben uyku problemi yasiyorum ne kadar gec yatarsam yatiim sabah 6 6bucuk gibi en gec kalkiyorum uyumak istiyorum ben yaa 10lara kadar.. hatta gecen gun 3 te yattim 5i 10 geçe kalktim ..bebegimin gelisimini etkiler mi merak ediyorum😞😮

Senin adina cok sevindim pufpufum
Artik yan gel yat keyfine bak
Ins. Guzel haberlerle gelirsin

hadi bakalım rabbim gönlündekini hayırlı kılsın pufpufum inşallah köften kocaman olmuştur ve çok sağlıklıdır

Çok sevindim canım hamileliğinin tadını çıkartmaya bak artık:)

hepinize çooook teşekkürler arkadaşlar..gece 4 defa falan vc'ye uyandım gizli heyecan mı ne bakalım neler olacak :18:

Son düzenleme:

canım hayırlısı olsun çook sevindim darısı başıma artık ama bizi bırakmak yol evde netinde varrr özleriz biz seni valla ben bile heyecan yaptım sen doktora gidicem diye bide heyecan yapmıyom diyon gece niye kalkıyon bal gibi heyecan işteeee
güzel haberlerini bekliyoruzzz...

canım maşallah bende 5 kilo aldım sana yetişiyorumm.. tüm temennim ve kendime avuntum bebeğe alıyorumdur bebeğe ne yapalım yavrularımız sağlıklı olsun da verirriz emzirirken benim kardeşimde 20 küsür aldı aynen dediğin gibi emzirirken eskisinden de zayıf oldu nasip artık ne yapalım veremezsekte yemeğin salçalısı kadının kalçalısı deriz

yook yoookkk bırakır mıyım hiç burayı ben gitmem biyere..buralarda olucam

Valla ben pufpuf yatar 11e kadar dedim ama erkencisin.

heyecan stres endişe.. Kafamda deli sorulaaaaaaar
randevum var ya ondan heralde erkenciyim uyuyamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…