2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bılmıorum belki ararım biraz daha kendimi dinliyim sonra ararım belkiii

yani benim pek iyi anlaştım soyelenemez ne onlar beni nede ben onalrı kabullenemedık mesafa koymak ıstıyorum evet ama ben cok kotu seyler yasadım onlarla bunlar ıyı gunlermız o yuzden ne kadar ıc ıce olmak ıstesede esım ben olamıyorum yapamıyorum esım her aksam gıdıor gelıor daha ne ıstıolarsa bende galıba ıyıce yoruldum onlarla savasmaktan ama elımde degıl

benimde çok moralim bozuk gece sabaha kadar uyuyamadım.eşimle de aramız iyi değil. bende 1 ay önce doktora gittğimde iç kanama var demişti sonra profa gttim bebeğin eşi aşağıda dedi internetten okudum bebeğin eşinin aşağıda olması tehlikeliymiş. hatta sezaryan esnasında knama durmazsa rahim bile alınabiliyormuş sabaha kadarağladım napcam ilk bebeğimi suni sancıile aldırdım çok büyük bı acıydı ya buna da bişey olursa((

cnm bol bol dua et ınsalah sag saglım alırız yavrumuzu kucagımıza bol bol dınlen fazla hareket etme mesela inş. bişeycik olmaz

aaay Allah korusun kızzz öyle düşünme..
bol bol dua et,Allah'a inan hayırlısına bırak..
inş bişey olmaz..

seni çok iyi anlıyorum.bizim kabullenememe gibi bi sorunumuz olmadı.beni çok sevdi kayınvalidem ama ona ragmen çok yanlışlar yaptı bana sesimi çıkarmadım.biraz kavgacı içten pazarlıklı bi insan ne zaman ne yapcagı belli olmuyor.eşi 6 kardeşin en küçüğü ve onlardan çok küçük biraz bebek muamelesi yapıyorlar hala.bende diyorum artık büyüdü evlendi çocugu olucak küçük değil artık..bende çok kötü şeyler yaşadım ablaları çok acayip hep ben ve ailem alttan aldık.biz sk sık giderdik ama ayagımı kestim en son çok büyük bi olay yaşadım.şimdi daha mesafeliyi ama saygısızlık etmiyorum sogukta davranmıyorum.eşim herşeyin farkında olmasına ragmen sık gitmek istemediğime bozuluyor.erkekler böyle sonuçta ailesi ne kadr kötü olsalarda eşlerinin onlarla iyi olmasını istiyor..
bence eşinle açık açık konuş ben öyle yaptım.gün aşırı gitmek zorunda değiliz dedim.ne zaman bi saygısızlıgımı soguk davrandıgımı gördün dedim hiç bi zaman dedi.o zaman bırakta biraz mesafe koyayım ben anneme haftada bir gidiyosam senin annene de öyle gideym dedi.nitekim anlayışla karşıladı.yine zaman zaman atakalr oluyo ama sakin sakin konuşunca herşey hallolur canım üzmen kendini...

canım aklına kötü şeyler getirme sakın.hep güzel düşün.unutma ki kader cihetinde ne gelcekse başımıza o olacak.kötü ihimali değil iyi olanı düşün.hayırlısıyla bebeğini kucagına alıcaksın inşaallah tehlikeli dönemi atlattık çok şükür..eşine gelince de ona bu kaygılarını anlat açık açık bana destek ol yalnız bırakma beni de emin ol merhameti davranıcaktır

benim koca ilginç şimdi aradım neyapıosun dedim iim işteim dedi sen nasılsın demedi sonra kahvaltı yapıosun heralde dedim oda evet dedi sabah kaçta gitin işe diye sordu her sabah ararım evden cıkıncada o benden once cıkıo ya armadım mı uyuya kaldım sanıor bende normal saatımde dedım tamam dedi görüşürüz dedik kapatıık

tamam işte sen bi adım attın artık akşam geldiğinde surat etmicektir en azından :) sende bişey olmamış gibi davran canım

şuan iyiyim biraz daha gece aklıma neler geldi okuduklarımdan çok etkillendm inşallah bebeğime bişey olmaz inşallah sağlıcakla kucağıma alırım.ben de şuanda sol tarafta kasık ağrım varkasık ağrısı yaşayan var mı hala

O bana küsmez imkansız ben biraz gerginim sanırım evet herşeye alınıyorum elçim gidip ne. Olur gel diyeceğimi zannedip orda yatma numarası yaptı yanına gidincede hem gülüyor hemde burası rahat dedi bende sinir oldum yoksa o akşam gönlümü alır ama ben hemen yyumuşarmıyım bilmem

gunaydın anneler;
biraz okumaya çalıştım ama kocaları takmayın bu kadar .Biliyorum bazıları hakikaten düşüncesiz oluyor.Ama bebeğimiz bu durumlarda gerçekten çok etkileniyor.Örneğin bebeğin doğduktan sonra aşırı kolik olmasını sebeplerinden biri de annenin hamile iken psikolojisinin bozuk olması ve takıntı yapmasıymış.Ne demişler seviyorsa Allahına kadar, sevmiyorsa boşverin gitsin

Yapımda yok asla yumuşatmam ben daha çok sinirlenirim o nasıl olsa akşam gelir gönlümü alır

güü-naayyy-dııınnn benim hamiledaşlarımmm kızımın arkadaşçıkları hrekese sağlıklı,huzurlu mutlu bebeklerimizle eşimizle ve ailelerimizle geçen koskacaman bir yıl diliyorum evet yine işteyim sanırım ben burdan kurtulamıcam elemanlar durmuyo iş çok diye iş zor geliyo patronla anlaşmak zor e ben ne yapayım kaldım yine burda işten çıkıcam diye üzülüyodum ama kendimi alıştırmışım sanırım çook zor geldi bu sabah işe gelmek ve sanırım istemiyorum artık çalışmak
çok yıllar önce çalıştırdığı muhasebecisini aradık geldi görüştüler çocuğu var iki yaşında çocuğuna bakıcı bulursa gelicek ndan hebr beklicez offf tembelliğim üstümde belki 32 hafta çalışma imkanı sağlanıcak ama ben yorulmuşum işten çıkmayınca şimdi iş yapasım gelmiyo herşey zor geliyo patronun her dediği batıyo yaaa..... off bi sevindiğim şey sizlerden haber alıcam vee beraberiz şimdilik

Canım her sitede gördüğün yazıyı okuma.Benim doktorum bana kızmıştı bu konuda.Her yazıyı doğru zannedip okursan evhamlanır kendi kendini endişeye sokarsın demişti.aklına kötü şeyler getirme.Ara ara bende de oluyor sol kasığımda ağrı ama bunlar normal canım.Nette bu haftalarda bebeğin duruş şekline baktım sol tarafta baskı yapıyor.

tamam işte sen bi adım attın artık akşam geldiğinde surat etmicektir en azından :) sende bişey olmamış gibi davran canım

ben adımı atttım cunku kus kalamıorm yapım dedğil bazı kaıdnlar günlerce konusmadan bekler ben tobe bekleyemem yapımıda bıldıgı ıcın bole yapar ama ustune dusmıycem artık hani dior ya ock ustume gwelıosun gıtmıycem ustune fılan

Evet zaten saçma bişeydi ama o hiç yanıma gelmeden yatmazdı ben ona sinir oldum asla özür dilemem o gelir gönlümü alır ben normalde hiç kinci değilimdir küs duramam ama eşime karşı feci küs tutuyorum sinirlenince baya uzatıyorum

Günaydın anneler biz Dr dan geldik 3 lü için kan verdik inş güzel sonuçlar alırız. 165 gr olmuşuz çok şükür:)

evet doğru söylüyorsun gerçekten okumamak lazım ama insan merak edıyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…