2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hosgeldiniz canim ♥♥♥
Masaallah cinsiyetide ogrenmissin

maşallah oğlanlar çoğalıyor bnm de oğlan olacak inşallah

Evet canlarım niHayet bize yeni yıl hediyesi oldu.Dr bebişimin pipisini gösterdiginde eşimin bir kahkaha atışı vardı kiAslında kız fikrine de hazırdık. Kız olsaydı annemin adını koyacaktık, ama şimdi düşünüyoruz bakalım. Ogluşuma aldıgım kıyafetler çoook güzell teyzeleri...

hep aynıyız cnm bendede hareketlenmeler olmuyom değil ama ayırt edemiyorum bebişimmi diye..bu kötü rüyalar beni dahada mahvetti ama aslında yanlış yapıoruz içimizi kafamızı hep rahat tutmalıyız

çok haklısın cnm her defasında kendime kızıyorum hatta böyle sık sık doktora gidenlerede kızıyorum ama okadar iradesizimki engel olamıyorum kendime..bu evhamların sonu gelmiyo..acaba yaşıyomu hareket ediyomu..dediğin gibi bişey olsa Allah korusun kanamam olur diyorum ama şu pskoloji öyle kötü bişeyki..bebeğimizide kendimizide üzüyoruz

Normalde boyle birseyi soylemezdim amaaa simdi sizin herseyinizden etkilenen minicik yavrulariniz icin kocisleri alttan almaya bakin yaptiklarini cok buyutmeyin bebeginizi strese sokmayin gereksiz tartismalarla. Hem ben bu donemde onlarinda bizi uzmek isteyeceklerini hiiic sanmiyorum bizde de duygusallik had safhada herseye aliniyoruz.
Amaaaaaannn bosverin cok onemli birsey yoksa sallayin gitsin (tabiri caizse). Hamileliginizin tadini cikarin ayol. Bir daha kim bilir ne zaman hamis olacagiz :))))))

Kızlar lütfen bana hemen cevap yazın üçlü test sonucum çıkmış anlayan varmı üçlü test(e3-hcg-afp) 19,3-15451-0,765 nasıl sizce doktora gitcem ama bugün gidemeyebilirim cevaplarsanız sevinirim

canım üzme kendini Rabbim korur sen ona güven içini ferah tut bol bol dua et

Kızlar benim hamileliğimden önce cildim çok kuruydu.Şimdi ise göğüs bölgemde,yüzümde ve saçlarımda yağlanma söz konusu.Sizler de de böyle sorun yaşayan varmı?

hem de nasılllll....hergün duş alıyorum, su kurbağası gibiyim,hasta olmasam bari

Cok gecmis olsun canim.....
Ayakta cok kalmandan kaynakli olacak sanirim.....
Ins. En kisa zamanda agrilarindan kurtulursun
Sinav icinse Rabb'im kolaylik versin 2000 ogrenci hemde

amin inşallahh...

2000 ya Allah'ım bana hem sabır hem kolaylıklar versin inşallah..

hepimiz yaşıyoruz canım benzer endişeler, kötü şeyler düşünme... iyi haberlerle geleceksin tabiii

Hayirli olsun canim .allah kucagina almayida nasip etsin

kızlaaar neler oluyor bize böyle, döküldük resmen, demek ki psikolojilerimiz birbirine çok yakın bu dönemde, kocalarımız da büyük bir değişim yaşıyor ve uyum sağlamaya çalışıyor aslında onlar da hamile

canım kalsiyum için erkenmiş,son 3 ay ihtiyac oluyormuş kalsiyuma,ondan olduğunu sanmıyorum, farkında olmadan incittim ve kendi haline bırakınca da kötüleşti sanırım.. doktordan dönünce haber veririm

Kızlar lütfen bana hemen cevap yazın üçlü test sonucum çıkmış anlayan varmı üçlü test(e3-hcg-afp) 19,3-15451-0,765 nasıl sizce doktora gitcem ama bugün gidemeyebilirim cevaplarsanız sevinirim

nöral tüp defekti diye bir şey yazmıyor mu.ama değerin düşük senin düşük olması iyi

lütfen kendinizi üzmemeye çalışın.bizler zaten hormonlardan dolayı duygusallaştık biraz.e eşlerimizde sonuçta baba olacaklar onlarda çok hissettirmeselerde baba olacakları için endişeliler..nasıl olacak eşime çocuğuma bakabilecekmiyim kaygısı var onlarda..onun için birbirimizi anlamaya çalışalım.kendimizi ve bebeğimizi üzmeyelim...olabildiğince alttan almaya çalışalım.ama malesef hormonlar buna izin vermiyor biliyorum.:)bizde yaşıyoruz bu tip şeyler...hepsi geçecek inşallah.

Evet insan hep kendi basina geliyo saniyo. Belimden operasyon gecirdigimde bacagimda bi sikinti olup olmadigini anlamak icin saatlerce ameliyathanenin bi odasinda bekletildim. Oradaki insanlarin halini gordum ya burdan ciktigimda her aksam dua edecegim bu hastalara meger kapilar ardinda ne zor durumda olan insanlar varmis dedim kenfi kendime. Ama bak simdi binde bir geliyo aklima bu olay. Insaniz iste hep en kotusu bizim basimiza gelen saniyoruz sukretmiyoruz.
Ben ne sikintilar atlattim eminim Allahin izniyle sende atlatirsin. Bebegini sag salim alirsin kucagina. O Allahin bize verdigi en guzel hediye tarifi imkansiz.

Canım aynı durum bendede var arada bi belim ve kasıklarım ağrımasa hiç hamileyim diyemiycem hiç bi belirti yok ve bende tam olarak hissetmiyorum bişeler oluyor ama ben emin değilim ne olduğuna bende 8 inde gidicem benimde normalde randevu ayın sonunda ama bende korkuyorum ama bişe yoktur içini rahat tut doktorum bana dediki maşallah bebişin annesini çok seviyor oyüzdende üzmüyor çok uslu bebiş dedi maşallah :)

Benim gibi gazli birini bulmak ne guzel dermisiiiim....yazdiklarini okuyunca k3ndimi.gormus gibiyimmm..aynen benimde sabah ki.karnimla gun icindeki.karnim cok farkli...16.haftamdayim hissetmiyorum..yada gazin hareketinden.bebisi hisedemiyorumm...hatta bu gaz sancisi bende cok kasik agrisi yapiyor.bu gidisimde dr ayrintili olarak sorucam bi ilac damla varmi diye..ben hamilelim oncesindede gaz sancisi yasardim hormonlar dahada arttirdi malum..benimde randevum cmt doktorum uzak.oldugu icin 4 haftada bir gidiyorum o yuzden cok.merakliyiiimmm tedirginim hepiniz gibi cok korkuyorum hakkimizda hayirlisi...ama drum.bana 20.haftaya kadar hissedersin demisti benimde ilk bebegim cok.kiloluda degilim 55.5la hamile kaldim ama...fasulyeden bi tekme yokk

Canım gecen hafta gittiğimde 15+5dik ve baş popo mesafesi 15 cm di. Topuk baş mesafesi de20 cm di. Ben bursadayım canum. Tek Dr a gidiyorum

Iyi oldugunuza sevindim kizlar. Vallahi ne yazdiginizi tam olarak hatirlamiyorum sayfalar bugun jet gibi gecmise gitmeyeyim affedin beni. Opuyorum sizi datlularum

Kızlar hepiniz çok şekersiniz ya buraya gelince inanılmaz mutlu oluyorum ne kadar sinirli olsamda hepiniz çokk iysiniz iyki varsınız iyki sizinle tanışma şerefine Nail oldum O güzel ve yapıcı fikirleriniz için çokk sağolun

canım geç yazdım anca sıra sıra okuyarak geliyorum da.. Kafana takma ve internetten kötü yazan şeylere çok bakma.. içini ferah tut. o yazıları okudukça kendi psikolojini de mahvediyosun bebişine de daha fazla zarar veriyosun.. İlk yaşadığın olay da çok büyük bi acı.. Allah'ın izniyle bir daha yaşamazsın o acıları inşallah.. Doktorlara danış bir değil bir kaç doktora git ve kontrollerini hiç akswatma bol bol da dinlen.. Hayırlısıyla bebeklerimizi kucaklarımıza alacağız inşallah..

Canım benimde göbiş çıktı ama çok az normalde göbekli biri değildim şimdi göbiş oldu hala normal kıyafetlerimi giyiyorum henüz sıkmıyorlar valla ben hiç incelemiyorum nerde diye daha çok küçük. Bide onu kafama takamam

Evet haklısın ama bi alttan alabilsem huyum çok kötü hiç alttan alamam Allah'tan eşim alttan alır yoksa vay Halim'e sonumu düşünemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…