2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım emin değilim ama sanırım baştan popoya benımkıde

2013 haziran annesiyim. 20 haziranda sezaryen doğumla oğluşumu kucağıma aldım. (Elhamdülillah)
Başlığınızı görünce yazmadan geçemedim. Gözlerim doldu. 8 yıllık mücadelemin ardından evladıma kavuştum. Eminim ki zamanın çabuk geçmesini ve bir an evvel yavrunuza sarılmak istiyorsunuz. Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...

Sizinde evladinizi allah bagislasin.bizlerde ins bidahaki seneye ayni duygularla buraya yazariz.iyi dilekleriniz icin tesekkurlet

Hemde nasıl biran önce kavuşmak istiyorum yavruma Rabbim sizin bebişinizide sizlere bağışlasın Rabbim ayırmasın âmin güzel dilekleriniz için çok sağolun inşallah seneye bizde böyle yazarız

Canım çok üzüldüm bebeğine(( Kaç haftalıktı bebeğin doktor ultrasonda gördüğünde? Bu arada ben folik asit kullanmadım hamile olduğumu öğrendiğimde almaya başladım birkaç tane içtim sonra doktorum onu bıraktırdı içinde folik asit, b12 ve demir bulunan başka bir vitamin verdi onu hala kullanıyorum..Çok üzgünüm gerçekten bir türlü aklımdan çıkmıyor umarım bişeyi yoktur bebişimin (

Kizlar bisey soracagim.
Kasik agrisi, kasik agrisi diyoruz ama tam olarak nasil bir agri oluyo. Yani batmalarin gerilmelerin ayaga kalktigimizda yada ani bi harekette giren agrinin disinda bende baska bir agri var ozellikle yururken oluyor her zaman degil ara ara batma seklinde degil gobek deligimin 5 parmak altinda. Boyle agrisi olanlar var mi bu da normal mi acaba

bebeğim 18 haftalıktı ben de hamile olduğumu 5 haftalıkken öğrenmştm hatta altı ondan sonra içmeye başladım ama bebeğin omuriliği bebek 2-3 haftalıkken oluşuyormuş yani sonra içmenin bir faydası yok. sen neden bir prof a gitmiyorsun hemen git öğren bence.inşallah bebeğin iyidir.

Slm canım doğumumuz aynı gün hayırlısıyla senin bebişin cinsiyeti ne

Evet canim bende farkettim ayni simdilik.misafirim vardi yazamadim hemen kusura bakma iki hafta once erkege benziyo dedi.yarin 2de gidicez canim umarim gosterir.senin bellimi cinsiyet??

Biraz fazla yurudummu bendede ayni agri oluyo yada cok ayakta kaldiysam bence normal sonucta bebiisler buyudukce daha cok kasik agrilari hissetcez

Evet canim bende farkettim ayni simdilik.misafirim vardi yazamadim hemen kusura bakma iki hafta once erkege benziyo dedi.yarin 2de gidicez canim umarim gosterir.senin bellimi cinsiyet??

Önemli değil canım ooo hadi bakalım güzel haberlerle gelirsin inşallah benim bebiş %99 kız dedi bakalım 8 inde randevum var inşallah değişmez buarada bakalım kim hayırlısıyla sağlıkla önce doğuracak

Bu gün eşimle tavla oynadık ben yendim çay içmiştik bardakları mutfağa götür dedim oda şakayla karışık bana ne dedi ben üstüste sordum kaldırıyormusun kaldırmıyormusun diye oda kaldırmıycam dedi ben mutfağa götürürken bırak ben götürürüm dedi bende sinirle topladım odama gittim kapıyı kitledim oda hiç gelmedi sonra gittim ki battaniye almış üstüne uyuyacak bura rahat heralde dedim oda evet dedi bende iyice sinirlendim geldim yattım kapıyı da kitledim sizce yarın nasıl tepki vermeliyim Burnundan dökeyimmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…