2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hayırlı olsun canım peki boyunu baş popo mu hesapladı yoksa baş topuk mu?inşallah vaktinde doğar bebeklerimiz sen dikkat et ama bunu bir Rabbim bilir boş stres olumsuz etkiler

Bas popo canim.....
Amniyonik bant denilirken bile kendimi zor zapdettim canim...
Yok uzulmuyorum Allah (c.c.) in izni ile sag salim alacagim kucagima ins.

canım bu hafta yanılması bazı doktorların yanlış ölçümünden kanaklanıyor.ben bigün belimden rahatsızlanıp devletin aciline gitmiştim.ordaki doktor bebeğin baş çevresini ölçtü ve 2 hafta ilerde çıktı normal oldugum haftadan.aslında bebegin kaç haftalık oldugunu öğrenmek için başından poposuna olan mesafeyi ölçüyolar.sadece başının çevresini 4. aydan sonra ölçerek kaç haftalık oldugu değerlendiriliyor.yani bu bi doktor hatası merak etme bebeğinin gelişimi geriden gelmiyordur
ikili teste gelince ben yaptırmadım üçlüde yaptırmadım sadece renkli ultrasona giricem onu da özelde gittiğim hastanede yaptırmaı düşünmüyorum 300 liraya yakın burda.develtte yaptırıcam bedava.ayrıca ikili test devlet hastanesinde yaptırılıyor doktorun neden sana öyle dedi anlayamadım

Son düzenleme:
Bas popo canim.....
Amniyonik bant denilirken bile kendimi zor zapdettim canim...
Yok uzulmuyorum Allah (c.c.) in izni ile sag salim alacagim kucagima ins.

inşallah canım benim 17. haftamda baş topuk hesapladı ikiside 16 cm di acaba kısalar mı anlamıyorum ki neden popodan hesaplamamış kilo da soylemedi

Son düzenleme:
inşallah canım benim 17. haftamda baş topuk hesapladı ikiside 16 cm di acaba kısalar mı anlamıyorum ki neden popodan hesaplamamış kilo da soylemedi

Canim durus pozisyonu musaittir o nedenle oyle olcum yapmis olabilir....
Canim normalde bana botu bile soylemiyorlardi ama artik actim gozleriiii
Ben soruyorum boyu kac kilosu kac falan
Aklimda ne var ne yok soruyorum artik kullandigim ilaclara kadar....
Birde rahmindeki kaslari sik birak dedi hergun yapmaliymisim kolay dogum icin ve agrilari en aza indirgemek icn...
Oryantel tarzi sava sola kivir dedi yavas yavas. One ve arkaya dogru kivir dedi ....
Bel agrilarini yok ediyormus bu hareketler.....

Slm kızlar ben ve bebegim geldik.Kontrolümüz vardı bugün, son 10 gündür heyecandan ölüyordum.Bebegimi ilk kez uzuun uzuun gördüm.Bu sefer özele gittim çünkü.Bebegim 15+3 günlük çıktı yani 3 gün ilerideymiş daha ònceki ultrasona göre.kilosu 125 gr. Ve boyu 14cm'e yakın dedi.Maşaallah pek büyümüş bebişim Kalp hareketlerini de dinledik.
Veeeee son olarak cinsiyet belli oldu.Oglum olacakmış.Dr pat diye %100 erkek dedi
Hatta pipisini de gösterdi★★ Eşimle ben çok heyecanlıydık zaten.Duyunca da ne diyecegimizi bilemedik.Allah hayırlı evlat versin hepimize.
Bu arada cinsiyeti ögrenince alışveriş de yaptık biraz.Çok tatlı üç tane alt-üst takım aldık, bir tane de zıbın.Bir görseniz teyzeleri o kadar güzel ki.Neyse çok uzatmayayım, hepinizin yeni yılını kutluyorum.Bu yıl hepimize sağlık, huzur,şans ve para getirsin.Hepinizi öpüyorum.

hosgeldiniz canim ♥♥♥
Masaallah cinsiyetide ogrenmissin

kızlar benm bı problemım var 5 yaşında bı tane oğlum var ve bnm hamıle oldugumu oğrendıgı gunden berı hep ece dedı bebegın ısmını ve bugunde kız oldugunu oğrendım az evvel eşimle oğlum başka isim koyalım dediğimde çok içleniyor hayır eceyi koyacaksınız dıyor şaştım kaldım bana bi akıl verin kızlarr siz olsanız ne yapardınız

kesinlikle koyun derim içinize siniyorsa..

mesela ben kızım olursa eğer, ECE NAZ istiyorum kısmet olursa..güzel ve modern bi isim + söylenişide kolay ve cool

kesinlikle koyun derim içinize siniyorsa..

mesela ben kızım olursa eğer, ECE NAZ istiyorum kısmet olursa..güzel ve modern bi isim + söylenişide kolay ve cool

aayyy cnm koyacaz galiba bn aslında eylül istiyordum ama ne yapalım çok istiyor sonra bana nıye koymadın derse

Ooo yerim ben Ali yasininin ellerini hayırlısı olsun hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah kafana takma Rabbim ne dilemişse o olur

Canım yaptırmasında olur ben yaptırmadım ben özelde bakılıyorum doktorum test %100 doğru değil dedi bazen sağlıklı gebeliği sağlıksız görebiliyoruz dedi eğer bi sorun çıkarsa aldırmayı düşünüyorsan yapalım dedi git biraz düşün karar ver gel dedi bende yaptırmadım kuzenim doktor oda yaptırma dedi eğer aldırmayı düşünmüyorsan dedi bende yaptırmadım tarama testlerinin hiç birini yaptırmıycam o stresle kalan günler geçmez sen bilirsin yani

maşallah oğlanlar çoğalıyor bnm de oğlan olacak inşallah

Kizlaaaaaaaaaaaarrrrr
Canlaaaaaaaaaaarrrimmm
Ben geldim
Huzeyfe plebisit esmersirine azerikizi cilek surat pufpuff deterjan nagihan ttet ve sayamadigim diger butun arkadaslar aramiza yeni katilanlar nasilsiniz cok ozledim sizi. Tabiki yine gecmisi okumadim hiziniza yatismek imkansiz.

Cok sukur canim kendi adima ben iyiyim....
Sen nasilsin ? Bebis nasil ???

Güzel arkadaşlarım hepinize sağlıklı mutlu neşeli eşiniz bebeğiniz ve sevdiklerinizle kocaman bir ömür diliyorum bu bebeklerimizin yanımızda olmadığı son yılbaşı :) tatlı bebeklerinizi çok çok öpüyorum iyi geceler canlarım

Bende iyiyim cok sukur. Bebisde iyi galiba oyle hissediyorum. Persembeye randevumuz var. Senin bebis nasil tatlim

Guzel haberlerle gelirsin ins.
Bende enfeksiyon suphesiyle bugun gittim canim....
Tosuncuk olmusuz
Iki eliyle yuzunu kapatiyordu bana kusmus mu ne :26:
Cok tatliydi ya
Bugun siddetli vurmaya basladi annesine mukemmel birsey bu

Guzel haberlerle gelirsin ins.
Bende enfeksiyon suphesiyle bugun gittim canim....
Tosuncuk olmusuz
Iki eliyle yuzunu kapatiyordu bana kusmus mu ne :26:
Cok tatliydi ya
Bugun siddetli vurmaya basladi annesine mukemmel birsey bu

Masallah size. Artiii gecmis olsun. Saglikli huzurlu bebisinle esinle sevdiklerinle mutlu yillar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…