2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Selam kizlar mutlu yillar bebis cinsiyeti gostermiyo yaa 17 haftalik olduk ama hala cinsiyet yok popisini donmus oturuyordu minigim..

Kizlar gunaydin iyi yillar...
Saglik mutluluk, huzur ve sevdiklerinizle beraber ve tabi bebislerinizle....

kızlar benm bı problemım var 5 yaşında bı tane oğlum var ve bnm hamıle oldugumu oğrendıgı gunden berı hep ece dedı bebegın ısmını ve bugunde kız oldugunu oğrendım az evvel eşimle oğlum başka isim koyalım dediğimde çok içleniyor hayır eceyi koyacaksınız dıyor şaştım kaldım bana bi akıl verin kızlarr siz olsanız ne yapardınız

oglunun istediğini yerine getir canım yoksa bebeği zaten kıskanıcak bide size düşmanlık duyabilir.. iki isim koyup onunda gönlünü yapabilirsiniz :KK34:

Kizlaaaaaaaaaaaarrrrr
Canlaaaaaaaaaaarrrimmm
Ben geldim
Huzeyfe plebisit esmersirine azerikizi cilek surat pufpuff deterjan nagihan ttet ve sayamadigim diger butun arkadaslar aramiza yeni katilanlar nasilsiniz cok ozledim sizi. Tabiki yine gecmisi okumadim hiziniza yatismek imkansiz. :KK16: :KK16:

hoşgeldin canımm.idare ediyoruz çok şükr ben artan bulantılarla baş etmeye çalışıyorum bebeğimde sağlıklı ve kız inşallah :) sen nasılsın:KK16:

hoşgeldin canımm.idare ediyoruz çok şükr ben artan bulantılarla baş etmeye çalışıyorum bebeğimde sağlıklı ve kız inşallah :) sen nasılsın:KK16:

canım günaydın, demek seninde bulantılar arttı bende aynı durumdayım bi haftayı geçti sanki 3. ayımdaki gibi bulanıyor yine. bende bu nasıl erkek diyodum kız çıktı, sanırım seninkide kız :) dün eşimin yanına gitmiştim kipaya o kadar tatlı şeyler vardı ki kendimi kaptırdım 4 tane bere 1 tane kollu ayaksız zıbın aldım, inşallah üzerinde de görürüm hepsini ama kıza alışveriş bi başka güzel oluyormuş :KK16:

bu arada herkese iyi yıllar.. büyüyen ailesiyle sağlıklı huzurlu bir yıl diliyorum..:nazar:

canım günaydın, demek seninde bulantılar arttı bende aynı durumdayım bi haftayı geçti sanki 3. ayımdaki gibi bulanıyor yine. bende bu nasıl erkek diyodum kız çıktı, sanırım seninkide kız :) dün eşimin yanına gitmiştim kipaya o kadar tatlı şeyler vardı ki kendimi kaptırdım 4 tane bere 1 tane kollu ayaksız zıbın aldım, inşallah üzerinde de görürüm hepsini ama kıza alışveriş bi başka güzel oluyormuş :KK16:

bu arada herkese iyi yıllar.. büyüyen ailesiyle sağlıklı huzurlu bir yıl diliyorum..:nazar:

ah canım hangi 3. ay daha kötü oldu bu bulantı işi bende.kusmaya başladım sık sık ama olsun napalım bebeğim için deger diyorum.yüzde 80 kız dedi doktor aynı dediğin gibi kız kıyafetlerine aklım gidiyorr.aziz bebe de %50 indirim var bikaç şeyde aklım kaldı onları alıcam inşaallah :KK16: bir iki bişey aldım akşam yüklicem inşaallah.sende yüklesene arkadaşımız bi topik açtı linkini koyuyorum :)
http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...lerinin-kiymetlilerine-aldiklari-ciciler.html

ah canım hangi 3. Ay daha kötü oldu bu bulantı işi bende.kusmaya başladım sık sık ama olsun napalım bebeğim için deger diyorum.yüzde 80 kız dedi doktor aynı dediğin gibi kız kıyafetlerine aklım gidiyorr.aziz bebe de %50 indirim var bikaç şeyde aklım kaldı onları alıcam inşaallah :KK16: Bir iki bişey aldım akşam yüklicem inşaallah.sende yüklesene arkadaşımız bi topik açtı linkini koyuyorum :)
http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...lerinin-kiymetlilerine-aldiklari-ciciler.html

iyiki gösterdin canım haberim yoktu bu forumdan bayıldımmm :KK16: Inşallah yükleyebilirim yarın..

Yeni yilin ilk gununden butun annislere merhaba yeni bir yila 3 kisi girmek tarif edilemez bir duygu sukurler olsun rabbime butun sayfalari okuyamadim maalesef forumdaki butun tatli annislere bebisleriyle beraber saglikli huzurlu mutlu bir yil diliyorum :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK1:

iyiki gösterdin canım haberim yoktu bu forumdan bayıldımmm :KK16: Inşallah yükleyebilirim yarın..

yavaş yavaş yüklemeye başlayalım artık canlansın topik.hem birbirimize fikir vermiş oluruz :) ben beşikten tut duvar kağıdına kadar herşeyi paylaşmayı düşünüyorum :KK1:

iki ismede babamız karşı cnm sadece ece bakalım

zor bi durum :KK43: ama bende benzerini yaşıyorum :KK25: eşimin annesi ölmüş adı ayşe'ymiş ve eşim onun adını koymak istiyor. ama kadın bile adını sevmiyormuş gülşen derlermiş düşünün.. ve ayşe ismindende gülşenden de nefret ediyorum dahası anne baba ismi koymakta istemiyorum :KK43: benimkide öyle ve adımı hiç sevmiyorum. iki isimde koyamam burda sırf onun ailesi var herkes ayşe der bi ben diğer adını kullanırım söylemeyin desem kötü olurum :KK25::KK25: öykü-derin-duru-buse bi sürü isim buldum ama hiçbirini seçip seslenemiyorum. :KK50::KK43:

zor bi durum :KK43: ama bende benzerini yaşıyorum :KK25: eşimin annesi ölmüş adı ayşe'ymiş ve eşim onun adını koymak istiyor. ama kadın bile adını sevmiyormuş gülşen derlermiş düşünün.. ve ayşe ismindende gülşenden de nefret ediyorum dahası anne baba ismi koymakta istemiyorum :KK43: benimkide öyle ve adımı hiç sevmiyorum. iki isimde koyamam burda sırf onun ailesi var herkes ayşe der bi ben diğer adını kullanırım söylemeyin desem kötü olurum :KK25::KK25: öykü-derin-duru-buse bi sürü isim buldum ama hiçbirini seçip seslenemiyorum. :KK50::KK43:

bn daha değişik isimler koymak isterim ama bi yandan da oğlumu kırmak ıstemıyorum bebegı kıskanabılır 5 yaşında o yuzden ıstedıgını yapmak ıstıyorum RABBIM nasip ederse

bn daha değişik isimler koymak isterim ama bi yandan da oğlumu kırmak ıstemıyorum bebegı kıskanabılır 5 yaşında o yuzden ıstedıgını yapmak ıstıyorum RABBIM nasip ederse

daha zaman var bi süre hiç isimden bahsetmeseniz sende istediğin isimleri başka biriymiş gibi anlatıp alıştırsan-masal içinde mesela- belki eceyi unutur. çünkü benim yiğenimde çizgi filmde duyduğu sevdiği bi karakterin ismini tutturmuştu.

daha zaman var bi süre hiç isimden bahsetmeseniz sende istediğin isimleri başka biriymiş gibi anlatıp alıştırsan-masal içinde mesela- belki eceyi unutur. çünkü benim yiğenimde çizgi filmde duyduğu sevdiği bi karakterin ismini tutturmuştu.

hı bılmıyom kı ya nasıl olur kı bnde yavas yavas kendımı alıstırmaya başladım açıkcası

canım ayşe ismi çok güzel bir isim.benim kaınvalidemin adı da ayşe eger hayatta olmasaydı koyardım gerçekten.bu kadar üzülme bi ismi ayşe olsun diğer ismi de derin olsun mesela.ayşe derin gayet güzel durdu sıkma canını :KK34:

X