2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
buharadaki sonradan kaybolur dedi ama sifada surekli gittigim ultrasyon ayrintili degil kaybolmaz dedi kafam o kadar karistiki biranonce pazartesinin gelmesini bekliyorum insallah guzel haberler alirim ayrintili ultrasyona girince o dedigin doktoru hic bilmiyorum olup olmadigini hamilelerin dualari makbul dualardan bana dua edermisiniz rabbim tum hamilerin saglikli sihhatli bir sekilde bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip eder insallah.

Canım amniyotik band sonradan kaybolmuyor sana yanlış demiş ama önemli olan bebeğe yakınlığı banada amniyotik band var dediler ama sonradan iki doktora da gittim yok dediler genelde karıştırıyorlar kafana takma içini ferah tut ama şifada detaylı ultrason var seni ona göndermedimi Fatma çünkü şifa buharadan çok daha fazla gelişmiş bi hastane sen muhammet beye git demet i ben hiç iy duymadım yinede sen bilirsin Rabbim herkesin yardımcısı olsun dualarımız seninle takma kafana Rabbimin dilediği olur

Son düzenleme:
İyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.Çok kötü durumdayım bir yanda annem var.Diğer yanda anne adayı olan ben.Bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.Bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.İkinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.Yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.
Başın sağolsun canım asla aynı şey değil ama bende hamileliğimin ilk haftalarında bir üzüntü atlattım insan kendini kapatıyor gibi oluyor bana ruhsuz bile demişlerdir eminim ama ben senin dediğin gibi bebeğimin üzüntüsünüde ekleyemezdim ve bunu beynin yapıyor o acıyı baskılıyor ve atlatmak için zamana bırakıyorsun .senin acın elbette farklı benimkinin yanında fakat bırak beynin örtsün üstünü bebeğin için artık sende bir anne adayısın. Rabbim sabırlar versin canım. Dualarım seninle.

İyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.Çok kötü durumdayım bir yanda annem var.Diğer yanda anne adayı olan ben.Bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.Bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.İkinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.Yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.

başın sağolsun canım.mekanı cennet olsun anneciğinin.Allahım sabırlar versin.dularımız sizinle :KK43:

canım başın sağolsun mekanı cennet olsun

Huzeyfee nasılsın canım hasta olmuşsun inşallah biraz daha iyisindir burada senin yokluğun çok belli özledim seninle konuşmayı ben yarın doktora gideceğim yani benim için büyük gün ama oğlum çok hasta oldu ateşi var biraz moralim bozuldu onunla ilgileniyorum o yüzden ayaktayım hala neyse kendine ve bebişine çok iyi bak öpüyorum

Kızlarrrrr ben geldim ne bıçak makas ne Çin Rus takvimi hepsi yalan cıktı rüyalarım gercek oğluşum oluyor Dr a deidm artık söylersiniz umarım cinsiyeti herkes sallıyoruz sanıyor o da dedi saklamaya gerek yok herseyi ortada oğlunuz oluyor dedi gayet sağlıklı maş dedi hayrlı olsn dedi 3lğ test için kanımızı da verdik geldik oh cok rahatladm:)))

bir oğluş haberi daha aldık ne güzel tebrik ederim canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

ALLAH sabır versin canım daha uzun ömürleri bebeğine ve size versin seni çok iyi anlıorum

Başın. Saolsun canım. Allah sabır versin

başın sağolsun. biz dua ederiz canım merak etme. sen iyi ol. rabbim yardımcın olsun.
çok bişey yazamıyorum. dua ediyorum.

Kizlar sizlerle birsey paylasmak istiyorum.....
Gebeligim boyunca ozellikle bu zamanlar.....
Surekli kotu seyler olacakmis gibime geliyor.....
Veesveselere hemen kaniyorum.....
Aklima kim gelirse ona kotu birsey olacakmis gibime geliyor .....
Bir cesit depresyon belirtisi midir bu.....
Cok rahatsiz olmaya basladim....
Ozellikle bebegime ve esime zarar gelecek diye cok ama cok korkuyorum :KK50:

bende de var aynısı canım. hatta buraya yazmaya çekinmiştim, sizlerde etkilenirsiniz diye ama sanırım anne olacağımız için tedirginlik yaşıyoruz ondan. hormonlarımız çok değişken bu ara, onun yaptığını düşün.
ben bol bol ayetel kürsi okuyorum. nas ve felak okuyorum canım. sende oku. iyi geliyor.
hep iyi şeyler düşün hemen. kucağına aldığını hayal et :) yürümeye başladığını hayal et. sana anne anne diye evin içinde koştuğunu hayal et. eşinle beraber bebeğini parka götürdüğünü hayal et :)) bi sürü güzel şey var.
ben en çok kendimi mutfakta yemek yaparken hayal ediyorum ve minikkuşumun uyanıp yanıma geldiğini bacaklarıma sarıldığını düşünüyorum. düşün kapıya bakıp gülümsüyorum :)) sanki cidden ordaymış gibi. sonra ne oluyo ohh mutluluk doluyo içim.
iyi ol, iyi düşün :))

bende de var aynısı canım. hatta buraya yazmaya çekinmiştim, sizlerde etkilenirsiniz diye ama sanırım anne olacağımız için tedirginlik yaşıyoruz ondan. hormonlarımız çok değişken bu ara, onun yaptığını düşün.
ben bol bol ayetel kürsi okuyorum. nas ve felak okuyorum canım. sende oku. iyi geliyor.
hep iyi şeyler düşün hemen. kucağına aldığını hayal et :) yürümeye başladığını hayal et. sana anne anne diye evin içinde koştuğunu hayal et. eşinle beraber bebeğini parka götürdüğünü hayal et :)) bi sürü güzel şey var.
ben en çok kendimi mutfakta yemek yaparken hayal ediyorum ve minikkuşumun uyanıp yanıma geldiğini bacaklarıma sarıldığını düşünüyorum. düşün kapıya bakıp gülümsüyorum :)) sanki cidden ordaymış gibi. sonra ne oluyo ohh mutluluk doluyo içim.
iyi ol, iyi düşün :))

Canim bende cok cekinerek yazdim ama...
Gercekten cok merak ettim sadece bende var bu kaygi diye....
Daha da endiselenecektim gercekten..
Namazda iken bile gelmiyor degil :KK50:
Bende senin dedikleri gibi hep olumlu acidan bakmaya calisiyorum falan o sekilde toparlaniyorum ama tekrar sil bastan oluyor maalesef ....
Psikolojik sanirim bol bol dua okumakta fayda var haklisin :KK19:
Cok sagol arkadasim :KK16:.

Canim bende cok cekinerek yazdim ama...
Gercekten cok merak ettim sadece bende var bu kaygi diye....
Daha da endiselenecektim gercekten..
Namazda iken bile gelmiyor degil :KK50:
Bende senin dedikleri gibi hep olumlu acidan bakmaya calisiyorum falan o sekilde toparlaniyorum ama tekrar sil bastan oluyor maalesef ....
Psikolojik sanirim bol bol dua okumakta fayda var haklisin :KK19:
Cok sagol arkadasim :KK16:.

rica ederim canım. aynı anda hem harika hem de tuhaf duygular yaşıyoruz. :)) en rahatlatıcı olanı yalnız değiliz :)) hele bir de rabbimin mucizesi olarak baktığımızda valla açıkcası benim aklım gidiyor :) şükür üstüne şükrediyorum :))
asıl sen bana yardımcı olur musun? diyemiyorum kimseye. ben 5 vakit namazımı kılarken hamile kaldığımdan beri bana bişeyler oldu. vakit atlıyoeum, bazen o kadar bitkin oluyorum ki bütün gün hiç kılmıyorum. ve ben namazımı şevkle, aşkla kışan biriydim. benim en büyük huzursuzluğum bu.

günaydın kızlar , bir çoğumuz cinsiyeti erkenden öğrenmiş ben hala bilmiyorum ve haliyle merak ediyorummmmmm dr kıza benziyor ama kesin değil demişti ....

forumu açarken bile aklımda "deterjan" vardı..
çok üzüldüm yaaaa Allah sabır versin :KK43:

günaydın güzel anneler...:KK54:

Canım başın sağolsun, anneciğine Allah rahmet eylesin. Biliyorum çok zor ama sen güçlüsün. Bebeğin için daha da güçlü ol. Allah yardımcın olsun...

maşallah ona :nazar:

aaaay ben 16.haftayı geçmiş olup hâlâ öğrenemezsem heralde her fırsatta doktora giderim öğrenene kadar (büyük konuşmiyim ama) :KK1:

SAOL CANIMM BÜTÜN BEBİŞLER GÜZEL GÜZEL BÜYÜR İNŞ RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN YAVRUCAKLARI:nazar:

X