2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
canım kızmak olur mu hiç.ben sadece üzüldüm gerçekten.dua etmez olur muyum hiç.ben bu durumda olsam sizde beni böyle uyarın isterdim...

hamileliğimle ilgili veya bebeğimle ilgili allaha öyle teslimim ki hiç takmıyorum inan ki kafama. o ibadetteki eksikliğim, atlamalarım öyle huzursuzluk veriyor ki, yiyor içimi. çok ciddiyim.
bildiğin yalvarıyorum sana dua et ne olur.

Gunaydin forum guzellerim, hamis arakadaslarim, kanguru kardeslerim. Nasılsıniz sabahiniz nasil geciyor.Hasta olanlar iyilesti mi en son axigirl hastaymis sanirim gecmis olsun. Ben yeni yeni iyilestim bogaz agrisitla başlamıştı ona ananas cok iyi geldi. Sonra nezle ve kuru oksuruk vardi bir hafta da onu cektim ama kocam bir aksam cin greyfurtu aldi sabah bir baktim iyiyim.Cok faydali birseymis ben de ilk kez yedim icinde doğal folik asit varmis.
Asil size ne zamandir bir telefon uygulamasi onerecektim unutuyordum.Samsung telefonu olanlar " bebegim" uygulamasi çok faydali sorularumiza cevap bulabilecegimiz bir program.Az önce fotoğraf ini koymaya calistim cepten girdiğim icin herhalde tum mesajim silindi. Olmazsa ben tekrar bir mesaj daha atarim.

hamileliğimle ilgili veya bebeğimle ilgili allaha öyle teslimim ki hiç takmıyorum inan ki kafama. o ibadetteki eksikliğim, atlamalarım öyle huzursuzluk veriyor ki, yiyor içimi. çok ciddiyim.
bildiğin yalvarıyorum sana dua et ne olur.

edicem canım inşallah.rabbim tekrar namazlara başlamayı şevkle sarılmayı nasip etsin sana da diğer arkadaşlarada inşaallah :KK16:

İyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.Çok kötü durumdayım bir yanda annem var.Diğer yanda anne adayı olan ben.Bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.Bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.İkinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.Yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.

başın sağolsun canım...Allah sabır versin...Allahım bebeğine uzun ömürler versin..Dualarım seninle..

deterjan yazdigini görmedim arkadaşim basin sag olsun . Simdi sana ne teselli vermeye calissak faydasi yok belki de ama biz hepimiz yanindayiz arkadasim.Mekani cennet olsun.Annen her zaman kucuk yavrunun koruyucu melegi olacaktir. Ben oyle inaniyirum.Inan cok uzuldum

Gunaydin forum guzellerim, hamis arakadaslarim, kanguru kardeslerim. Nasılsıniz sabahiniz nasil geciyor.Hasta olanlar iyilesti mi en son axigirl hastaymis sanirim gecmis olsun. Ben yeni yeni iyilestim bogaz agrisitla başlamıştı ona ananas cok iyi geldi. Sonra nezle ve kuru oksuruk vardi bir hafta da onu cektim ama kocam bir aksam cin greyfurtu aldi sabah bir baktim iyiyim.Cok faydali birseymis ben de ilk kez yedim icinde doğal folik asit varmis.
Asil size ne zamandir bir telefon uygulamasi onerecektim unutuyordum.Samsung telefonu olanlar " bebegim" uygulamasi çok faydali sorularumiza cevap bulabilecegimiz bir program.Az önce fotoğraf ini koymaya calistim cepten girdiğim icin herhalde tum mesajim silindi. Olmazsa ben tekrar bir mesaj daha atarim.

günaydın canımmmmmm..

yaaaa telefon için "apple store" da yok mu bu tarz bi uygulama? ben bitek "huggies" i buldum onu takip ediyorum,o da hafta hafta yazıyor sadece durumu başka bişey yok..

İyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.Çok kötü durumdayım bir yanda annem var.Diğer yanda anne adayı olan ben.Bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.Bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.İkinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.Yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.

Başın sağolsun, çok üzüldüm gerçekten. Allah sabır versin, zor olsada bebeğin için kafanı dağıtmaya çalış..

Selam kızlar zevkle takip ediyorum sizi bakmayın doğum tarihinde temmuz yazdığına oğlumda sezeryan oldum 37+5 de suyum geldi bunda kısmet olursa o zamana bırakmaz gibi geliyo haziran ortası gibi düşünüyorum ama ilerleyen zamanlarda yine doktor bilir tabiki dün ikili test için doktora gittim sonuçlar 15 gün sonra ultrasona gittim cinsiyet söylemedi ense kalınlığı falan normal çıktı çok şükür internette son adet tarihi yazınca 13 haftalık çıkıyo ama dün ultrasonda 13+6 çıktı nasıl oldu analamadım
kendinize iyi bakın kızlar....:KK1:

deterjan

Başın sağolsun :KK43: Rabbim mekanını cennet eylesin ya çok kötü oldum inan rabbim sana sabır versin ne denir ki? Rabbim seni bebeğine bebeğini sana bağışlasın. Dualarım seninle. Annene yasin toplayalım isterim ben en azından herkes bir fatiha okursa ruhuna. Rabbim yar ve yardımcın olsun...

günaydın canımmmmmm..

yaaaa telefon için "apple store" da yok mu bu tarz bi uygulama? ben bitek "huggies" i buldum onu takip ediyorum,o da hafta hafta yazıyor sadece durumu başka bişey yok..

Gunaydin canim var ben kullaniyorum bebegim&ben diye arat hafta hafta olan degisiklikler takipler bebegin o haftadaki 3 boyutlu fotosu falan oluyo huggiesden daha iyi sanki

canım başın sağolsun Rabbim annenin günahlarını affetsin mekanı cennet olsun olsun inşallah..artık inşallah sende bir anne olucaksın Allahım evladını sana bağışlasın inşallah..

kızlar bu arada namaz ve ibadetle ilgili yazılarınızı gururla okudum bende Rabbim kabul etsin namazlarımı aksatmadan kılıyorum..oturarak değil ayakta kılmaya gayret ediyorum..ben hamile kalmadan önce okadar çok dualar ettim kuranı kerimler okudumki..şimdi yeterince şükretmiyorum sanki..halbuki öyle bir mucize varki kızlar içimizde..yıllarca bu mucize için ağlayan çabalayan insanlar var..nolur birbirimizi uyaralım..doğuma kadar bir hatim bitirelim inşallah

başın sağolsun cnm.allah sabır versin.anneciğinin mekanı cennet olsun...

bende de var aynısı canım. hatta buraya yazmaya çekinmiştim, sizlerde etkilenirsiniz diye ama sanırım anne olacağımız için tedirginlik yaşıyoruz ondan. hormonlarımız çok değişken bu ara, onun yaptığını düşün.
ben bol bol ayetel kürsi okuyorum. nas ve felak okuyorum canım. sende oku. iyi geliyor.
hep iyi şeyler düşün hemen. kucağına aldığını hayal et :) yürümeye başladığını hayal et. sana anne anne diye evin içinde koştuğunu hayal et. eşinle beraber bebeğini parka götürdüğünü hayal et :)) bi sürü güzel şey var.
ben en çok kendimi mutfakta yemek yaparken hayal ediyorum ve minikkuşumun uyanıp yanıma geldiğini bacaklarıma sarıldığını düşünüyorum. düşün kapıya bakıp gülümsüyorum :)) sanki cidden ordaymış gibi. sonra ne oluyo ohh mutluluk doluyo içim.
iyi ol, iyi düşün :))

kızlar bende çok karışık duygular yaşıyorum.bazen sebepsiz ağlamalarım oluyor.yada çok basit şeylere ağlıyorum.inşallah depresyona girmeyiz..allah yardımcımız olsun...

Huzeyfee nasılsın canım hasta olmuşsun inşallah biraz daha iyisindir burada senin yokluğun çok belli özledim seninle konuşmayı ben yarın doktora gideceğim yani benim için büyük gün ama oğlum çok hasta oldu ateşi var biraz moralim bozuldu onunla ilgileniyorum o yüzden ayaktayım hala neyse kendine ve bebişine çok iyi bak öpüyorum
Canım bende sizi özlüyorum telefonla geçmişi okuyorum ama herkese yazamıyorum içim gidiyor. İyileştim çok şükür kramplar beni mahvediyor. Karnım kocaman oldu hiçbişeye sığamıyorum. Ama iyiyiz çok şükür. Oğluna üzüldüm canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah. Bende sizi öpüyorum.
Canim al benden de o kadar.....
Bende aksatmayi sevmezdim zamaninda kilardim ama dedigin gibi hamilelikten sonra toplamda 2-3 hafta kadar kilmadigim olmustur....
Karnim agrir karnim agriyo kilamam derdim....
Basim agriyor nasil egilipte kilayim derdim....
Ya oturarak kil degil mi....
Ama yok kilmamak isime geldi sanirim....
Yazarken bile utaniyorum ama ne yapayim....
Bu aralar zorlama calisiyorum kendimi bebegim benimle en azindan ona haksizlik yapmamaliyim diye dusunuyorum....
Simdi daha hevesli kilmam gerektigini dusunuyorum....
Biraz tembellige vurduk sanirim .....
bende sabah namazlarına çok rahat kalkar oldum uyandığımda uykum bir açılıyor namazdan sonra 1 cüzde Kur'an okuyorum zaten saat 8 e geliyor oluyor bi sahada uyumuyorum ama bebiş doğunca kaçıracam die kokuyorum namazları Rabbim yardımcımız olsun inşallah. Herkesi namazında daim etsin
kızlar bana bildirimler gelmiyor size geliormu
Banada gelmiyor
günaydın canımmmmmm..

Bebeğim ve ben var ben onu kullanıyorum:KK34:

DETERJAN canimmm basin sagolsun.... Allah mekaninu cennet etsin sabir versin sizlere..Allah yardimciniz olsun ...bebegin icinde annen icinde dualarim sizinle..

.ben evdeyim bugun gecmisi okumaya calustim ama tabletten cok zor oluyor. ? Umarim hepinuz iyisinizdir..yegenimin dogumgunu bugun..alisverise cikicam birazdan...bugun birdaha yazamam lutfen kendinize cok iyi bakun ve meleklerinize...umarim yarin hep iyi haberlerinizi okurum....

canım benim, başın sağ olsun, Rabbim sana sabırlar versin ve bebeğini de korusun inşallah... :KK43:

Kizlar sizlerle birsey paylasmak istiyorum.....
Gebeligim boyunca ozellikle bu zamanlar.....
Surekli kotu seyler olacakmis gibime geliyor.....
Veesveselere hemen kaniyorum.....
Aklima kim gelirse ona kotu birsey olacakmis gibime geliyor .....
Bir cesit depresyon belirtisi midir bu.....
Cok rahatsiz olmaya basladim....
Ozellikle bebegime ve esime zarar gelecek diye cok ama cok korkuyorum :KK50:

ben de yaşıyorum canım aynı şeyleri, hatta eksiği yok fazlası var :KK50: rehavete kapılmış hissediyorum kendimi... sabah konuştuğunuz konu ile alakalı olduğunu düşünüyorum ben de bu vesvesenin... daha çok dua, daha çok şükür çözümü galiba...

deterjan

Başın sağolsun :KK43: Rabbim mekanını cennet eylesin ya çok kötü oldum inan rabbim sana sabır versin ne denir ki? Rabbim seni bebeğine bebeğini sana bağışlasın. Dualarım seninle. Annene yasin toplayalım isterim ben en azından herkes bir fatiha okursa ruhuna. Rabbim yar ve yardımcın olsun...

bunu organize edelim mi kızlar, bu gün bir çoğumuz iş yerindeyiz belki ama akşam ( hem mübarek gece ) Deterjan'ın annesi için dua edelim...

X