2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bitek sonda bulunan kutucuğun ne olduğunu anlayamadım, onu olduğu gibi bıraktım..
"ERKEK" çıktı bana :KK1: :KK55:

benim kız çıktı tuttu :KK3::KK3:

Güzel bayanlar ! yani bizler:) saçlarınızda bir değişiklik var mı? Haziran anneleri saçlarınıza hamilelikten bu yana boya vs gibi işlemler yaptınız mı? Benim saçlarım ,tırnaklarım normalinden iki kat hızla uzuyor sanırım.Bu da saç dipleri konusunda beni epey zora sokuyor.Hamileliğimin başından beri fondöten kullanmıyorum önceden onsuz yapamam sanıyordum ama durum o kadar kötü değilmiş cildim hava alınca sanki canlandı kendine döndü ,önceden fondoten sürmesem Çok solukmuşum gibi hissediyordum. Ama göz makyajını seviyorum abartmadan yapıyorum.ancak kaç aydır ojede sürmüyorum.
Aslında artık yapmadıklarım:
topuklu giymiyorum
fondoten sürmüyorum
saç boyamıyorum( gerçi doktor 4.aydan sonra boyayabilirsin tek renk ve organik olmak şartıyla dedi)
ojem yok
uzun palto giyememeye başladım kastırıp sıkıyor ,kısa mont giyiyorum
koca çantaları cok seviyorum artık onlar da yok
Bu değişimler ilginç geliyor aslında yapmadığım şeyleri yaptığım için hoşuma da gidiyor kişilik olarak kimi zaman çok asi olabiliyorum bu bakımdan bu kendime asilik etmem anlamına geliyor:)
Daha yazacaklarım var da sizin yorumlarınızı bekliyorum sonra başka değişikliklere geçiş yapacağım:)

Benimde saçlarım tırnaklarım çok uzuyor.Saçlarım röfleli ama doktorum 3 lü tarama testinden sonra izin vericem boyatmana dedi.
Makyaj zaten çok yapmazdım
Topluklu ayakkabıdan büyük çantalarımdan her sabah içtiğim sade nescafemden sağlıksız yiyeceklerden
hepsinden vazgeçtim
Bebiş için herşeye değer:nazar:

Canım sen Erzurum'da hangi doktor söyledi sana bide doktorun kim

ozel sifada fatma hanim birde buharada demet hanim sendemi erzurmdasin yada onerebilecegin doktor varmi ayrintili ultrasyon icin radyolag a gidecegim pazartesi ye gun aldim radyologlar daha iyi tespit ediyorlarmis

ozel sifada fatma hanim birde buharada demet hanim sendemi erzurmdasin yada onerebilecegin doktor varmi ayrintili ultrasyon icin radyolag a gidecegim pazartesi ye gun aldim radyologlar daha iyi tespit ediyorlarmis

canım ben erzurumluyum istanbulda yaşıyorum sana teşhisi ikisidemi koydu anlamadım ki buhara hastanesinde muhammet göçmen var onu çok met ediyorlardı ben erzurumdayken ama şuan hala ordamı bilmiyorum

Benim de saçlarım ve tırnaklarım çabuk uzuyor.Yüzümde bir degisiklik yok simdilik.Kar yagdigindan beri topuklu giymemeye calışıyorum ama ayakkabılarımın çogu topuklu oldugu icin sürekli topuksuzları giydigimde sıkılıyorum.Makyajsız dışarı çıkmam ama fondöten sürmem.Oje pek sürmem, saçımda da zaten boya yok.Ne bileyim pek degisiklik yok gibi geldi bana:-)

Nası dayanıyorsun makyaj falan yapmadan.Ben çok severim canım ya.Maşa ve düzleştiricinin ne gibi bir zararı var bilmedigim merak ettim.

Canım ya herkes sana baktırmış seni yoruyoruz ama bana da bakar mısın? Dogum tarihim 30.08 1985
sat 16 eylül Teşekkür ederim

Tabiki bakarım niye yorulayım.Canım senin durumunda kararsız kaldım.Eğer 28 günde bir düzenli adet görüyorsan kız çıkıyor.Yumurtlaman ekime denk geldiyse erkek çıkıyor.Buna göre sen karar verirsin ben adet düzenini bilmediğim için.:KK16:

İyi akşamlar kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir doktorumuzu gördük bugun kontrolumuz güzel geçti baya buyumus kılo almısız ve cinsiyet tabıkı ? Sıpa göstermedi yine yaaaaaa :KK43: kordon tam iki bacak arasından girmiş göremedik :KK43: olsun ama saglıklıymıs çok sukur bana buda yeter sizleri ve bebeişlerinizi öpüyorum annneler :)

Iyiyiz canim cok sukur.....
Cok sukur guzel haberlerle gelmissin :KK16:
Senin bebiste nazli olanlardan olacak desene :emir_bebek::nazar:

Kizlar sizlerle birsey paylasmak istiyorum.....
Gebeligim boyunca ozellikle bu zamanlar.....
Surekli kotu seyler olacakmis gibime geliyor.....
Veesveselere hemen kaniyorum.....
Aklima kim gelirse ona kotu birsey olacakmis gibime geliyor .....
Bir cesit depresyon belirtisi midir bu.....
Cok rahatsiz olmaya basladim....
Ozellikle bebegime ve esime zarar gelecek diye cok ama cok korkuyorum :KK50:

İyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.Çok kötü durumdayım bir yanda annem var.Diğer yanda anne adayı olan ben.Bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.Bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.İkinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.Yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.

İyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.Çok kötü durumdayım bir yanda annem var.Diğer yanda anne adayı olan ben.Bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.Bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.İkinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.Yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.

başın sağolsun.......allah sabır versin.......

Allah (c.c.) rahmet mekanini cennet eylesin canim....
Basiniz sagolsun....
Biran kendimi yerine koydum gercekten cok zor bir durum ...
Bebegin icin guclu olmak zorundasin canim....
Lutfen bebegin icin metin ol ....

hehe kiz cok istiyorumya hala bi umut tasiyorum icimde :KK52:
Doktor pek emin degil bi erkek bi kiz bi erkek dedi :KK9:
hayirlisi bakalim bidaki randavuda ne diyicek :KK55:[/QUOT

ay kıyamam sende bendensin yani:KK52:
banada dün dr ben daha hiç bişey daha sormadan cinsiyetini biliyormusun dedi galiba erlkemiş dedim:)galiba değil bariz erkek dedi işte buda pipi dedi:)ben hala yok yok diyom
orda hemşire vardı ben doğuma kadar umutla kız diye beklemiştim dedi:KK36: ama erkek oldu dedi yani değişmedi sende doğumda artık inanırsın dedi:)senin ilk mi? benim bu 2 ci

Haha sanirim oyle olucak
Ilk bebegim canim ama gonul kiz istiyor iste :KK17:

Canimmm Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun
Basiniz sagolsun :KK43:

Ederiz tabi başınız sağolsun:KK19:

Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun annenin nurlar içinde yatsın inşallah çok üzüldüm canım Rabbim sabır versin söyleyebilecek hiç birşey yok kelimelerin bittiği yer ............... :KK43:

canım okuyunca içim acıdı çok üzüldüm allah mekanını cennet eylesin inş bebeğini sana bağışlasın sen güçlü olmak zorundasın kendini çok yıpratma ALLAH YARDIMCIN OLSUN

canım benim allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun . allahım tüm günahlarını affeylesin. sen yine metanetli birisine benziyorsun ben annemin hastanaden ölüm haberini alınca kendime gelemedim..:KK14::KK14::KK14::KK14: allahım anne acısını kimseye vermesn. evlat acısınıda....aminn... cnm kendini ayakta tutmak zorundasın bebeğin için onu düşün . allaha emanetsınız

iyi akşamlar kızlar bugün gittim doktoruma yine gördük bebişimizi bi haftada baya büyümüş hemen doktorum 166 gram dedi 16+2 deyiz bugün:nazar: üçlü test için kanda verdim inş güzel sonuçlar çıkar:KK49:

maşallah ona :nazar:

İyi akşamlar kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir doktorumuzu gördük bugun kontrolumuz güzel geçti baya buyumus kılo almısız ve cinsiyet tabıkı ? Sıpa göstermedi yine yaaaaaa :KK43: kordon tam iki bacak arasından girmiş göremedik :KK43: olsun ama saglıklıymıs çok sukur bana buda yeter sizleri ve bebeişlerinizi öpüyorum annneler :)

aaaay ben 16.haftayı geçmiş olup hâlâ öğrenemezsem heralde her fırsatta doktora giderim öğrenene kadar (büyük konuşmiyim ama) :KK1:

aaaay canımmmm başınız sağolsun Allah mekanını cennet eylesin inş.. Tarifi mümkün olmayan bi acıdır eminim ki çok üzüldüm.. Gülerek açtım forumu ama yazını görünce hüzün çöktü içime.. Anında bebeğin için iyi dileklerimi geçirdim içimden Allah korusun ikinizide..
:nazar:

canım ben erzurumluyum istanbulda yaşıyorum sana teşhisi ikisidemi koydu anlamadım ki buhara hastanesinde muhammet göçmen var onu çok met ediyorlardı ben erzurumdayken ama şuan hala ordamı bilmiyorum

buharadaki sonradan kaybolur dedi ama sifada surekli gittigim ultrasyon ayrintili degil kaybolmaz dedi kafam o kadar karistiki biranonce pazartesinin gelmesini bekliyorum insallah guzel haberler alirim ayrintili ultrasyona girince o dedigin doktoru hic bilmiyorum olup olmadigini hamilelerin dualari makbul dualardan bana dua edermisiniz rabbim tum hamilerin saglikli sihhatli bir sekilde bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip eder insallah.

basin sagolsun rabbim mekanini cennet eylesin sizede sabir versin bebegini muhafaza eylesin insallah

X