2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
iyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.çok kötü durumdayım bir yanda annem var.diğer yanda anne adayı olan ben.bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.ikinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.

canım başın sağolsun rabbim sabır versin dualarımız seninle...

rica ederim canım. aynı anda hem harika hem de tuhaf duygular yaşıyoruz. :)) en rahatlatıcı olanı yalnız değiliz :)) hele bir de rabbimin mucizesi olarak baktığımızda valla açıkcası benim aklım gidiyor :) şükür üstüne şükrediyorum :))
asıl sen bana yardımcı olur musun? diyemiyorum kimseye. ben 5 vakit namazımı kılarken hamile kaldığımdan beri bana bişeyler oldu. vakit atlıyoeum, bazen o kadar bitkin oluyorum ki bütün gün hiç kılmıyorum. ve ben namazımı şevkle, aşkla kışan biriydim. benim en büyük huzursuzluğum bu.

Canim al benden de o kadar.....
Bende aksatmayi sevmezdim zamaninda kilardim ama dedigin gibi hamilelikten sonra toplamda 2-3 hafta kadar kilmadigim olmustur....
Karnim agrir karnim agriyo kilamam derdim....
Basim agriyor nasil egilipte kilayim derdim....
Ya oturarak kil degil mi....
Ama yok kilmamak isime geldi sanirim....
Yazarken bile utaniyorum ama ne yapayim....
Bu aralar zorlama calisiyorum kendimi bebegim benimle en azindan ona haksizlik yapmamaliyim diye dusunuyorum....
Simdi daha hevesli kilmam gerektigini dusunuyorum....
Biraz tembellige vurduk sanirim .....

Bende aksatmayi sevmezdim zamaninda kilardim ama dedigin gibi hamilelikten sonra toplamda 2-3 hafta kadar kilmadigim olmustur....
Bu aralar zorlama calisiyorum kendimi bebegim benimle en azindan ona haksizlik yapmamaliyim diye dusunuyorum....

demek ki bunda da sınanıyoruz. o zaman bırakmayalım artık. ben bir tek bundan çok korkuyorum. allahtan. ibadetimi yapamamaktan. sen de benim için dua et olur mu namazımla ilgili. bu vesveseden kurtarsın beni allah . ben de senin için ederim.
herşey allahtan sıkıntı da, dert de, hastalık ta hiçbirinden korkmuyorum. biz bilmeyiz yaradanımız bilir. birşey verdiyse bir sebebi vardır. çok sıkıntılar yaşadıktan sonra bunu özümsemiş biriyim. tek sığınağımız o bizim. ona sığınınca o kadar çok yardım ediyor ki. o yüzden sende korkma buradaki bütün kızlar sizde korkmayın. bebeklerimizi rabbim koruyacak. yeter ki siz de allaha güvenin. nasılsa rabbim korur deyip sonsuz güvenle ona sığının. inanın bu doktorların bileceği birşey değil , onlar da kul. herşey bizim allaha olan bağlılığımızla ilgili.
deterjan için çok çok üzgünüz hepimiz ama o da bebeği için metanetli olacak. allah ona sabrını verecek. allah sevdiği kuluna dert verirmiş, onu sınarmış. bana ne kadar yaklaşacak diye beklermiş.
hiçbirşey olmayacak, herşey güzel olacak.
allah bebeklerimizin imanlı ve mümin evlatlar olmasını nasip etsin.

İyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.Çok kötü durumdayım bir yanda annem var.Diğer yanda anne adayı olan ben.Bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.Bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.İkinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.Yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.

Başın sağolsun canım.. dualarımız seninle ve bebişinle.. Allah bebeğini sana bağışlasın İnşallah..

Kendimi okudm sandm kızlar ben de sabah namazlarını aksatır oldum ve her sabah huzursuz kalkıyrm Allah bana böyle bir nimet vermiş benm şükrüm böyle mi olcak diye kendime kızıyrm inşallah üstümzdeki bu gaflet gecer

Kendimi okudm sandm kızlar ben de sabah namazlarını aksatır oldum ve her sabah huzursuz kalkıyrm Allah bana böyle bir nimet vermiş benm şükrüm böyle mi olcak diye kendime kızıyrm inşallah üstümzdeki bu gaflet gecer

ben çok ciddiyim birbirimize dua edelim o zaman.
benim kuzenim hamileyken karnı burnunda hiç oturarak namaz kıldığını görmedim. hep bu aklıma geliyor. bizim yaptığımız şımarıklık. :KK43:

kızlar bana bildirimler gelmiyor size geliormu

yok canım gelmiyo..bozuk bayadır..
arada sırada aklına eserse beğeni bildirimi geliyo ama alıntılar hiç gelmiyo..
o yüzden hep biri bişey yazmış mı,cvp vermemezlik olmasın falan diye son yazdığımdan başlayıp geçmişi okuyorum

ben çok ciddiyim birbirimize dua edelim o zaman.
benim kuzenim hamileyken karnı burnunda hiç oturarak namaz kıldığını görmedim. hep bu aklıma geliyor. bizim yaptığımız şımarıklık. :KK43:

Aynen canm aslında cocuklarımızn da imanlı kul olması için bizm dikkat etmemiz gerek şimdiden

demek ki bunda da sınanıyoruz. o zaman bırakmayalım artık. ben bir tek bundan çok korkuyorum. allahtan. ibadetimi yapamamaktan. sen de benim için dua et olur mu namazımla ilgili. bu vesveseden kurtarsın beni allah . ben de senin için ederim.
herşey allahtan sıkıntı da, dert de, hastalık ta hiçbirinden korkmuyorum. biz bilmeyiz yaradanımız bilir. birşey verdiyse bir sebebi vardır. çok sıkıntılar yaşadıktan sonra bunu özümsemiş biriyim. tek sığınağımız o bizim. ona sığınınca o kadar çok yardım ediyor ki. o yüzden sende korkma buradaki bütün kızlar sizde korkmayın. bebeklerimizi rabbim koruyacak. yeter ki siz de allaha güvenin. nasılsa rabbim korur deyip sonsuz güvenle ona sığının. inanın bu doktorların bileceği birşey değil , onlar da kul. herşey bizim allaha olan bağlılığımızla ilgili.
deterjan için çok çok üzgünüz hepimiz ama o da bebeği için metanetli olacak. allah ona sabrını verecek. allah sevdiği kuluna dert verirmiş, onu sınarmış. bana ne kadar yaklaşacak diye beklermiş.
hiçbirşey olmayacak, herşey güzel olacak.
allah bebeklerimizin imanlı ve mümin evlatlar olmasını nasip etsin.

aman diyim kızlar sakın... rabbim bizi sevdi yarattı bir de evlat nasip etti.biz nasıl ona kulluk etmeyi bırakırız.namaz bizim vazifemiz ekstra birşey değilki.kulluk görevimiz.sonra bi ne yapıyorsak bebeğimize ilme ilme işleniyor herşeyi anlıyor öğreniyor.onun manevi hayatı için çok şeyler yapmamız gerekirken bir de namazı bırakırsak halimiz nice olur ? yapmayın kızlar namaza dört elle sarılın.hergün işe gelmeyi biliyoruz para kazanmak için ama rabbime 5 dakika ayırmak zor gelmesin bize.o her anımızda bizi koruyor kolluyor bebeklerimizi de öyle...suçluluk hissetmeyin şeytanın bacagını kırın kalkın namazınızı kılın.zorlada olsa yapın bunu çünkü şeytan alıkoyuyor.inşallah hemen namazalarınıza geri dönersiniz......

aman diyim kızlar sakın... rabbim bizi sevdi yarattı bir de evlat nasip etti.biz nasıl ona kulluk etmeyi bırakırız.namaz bizim vazifemiz ekstra birşey değilki.kulluk görevimiz.sonra bi ne yapıyorsak bebeğimize ilme ilme işleniyor herşeyi anlıyor öğreniyor.onun manevi hayatı için çok şeyler yapmamız gerekirken bir de namazı bırakırsak halimiz nice olur ? yapmayın kızlar namaza dört elle sarılın.hergün işe gelmeyi biliyoruz para kazanmak için ama rabbime 5 dakika ayırmak zor gelmesin bize.o her anımızda bizi koruyor kolluyor bebeklerimizi de öyle...suçluluk hissetmeyin şeytanın bacagını kırın kalkın namazınızı kılın.zorlada olsa yapın bunu çünkü şeytan alıkoyuyor.inşallah hemen namazalarınıza geri dönersiniz......

canım, kız bize böyle. allah razı olsun. kız ki kendimize gelelim.
sen de bizim için dua et ne olur. allah razı olsun senden

canım, kız bize böyle. allah razı olsun. kız ki kendimize gelelim.
sen de bizim için dua et ne olur. allah razı olsun senden

canım kızmak olur mu hiç.ben sadece üzüldüm gerçekten.dua etmez olur muyum hiç.ben bu durumda olsam sizde beni böyle uyarın isterdim...

o yüzden hep biri bişey yazmış mı,cvp vermemezlik olmasın falan diye son yazdığımdan başlayıp geçmişi okuyorum

aynen bende öle yapıyorum canım.bi sorun var belli bildirim gelmiyo :KK34:

günaydın arkadşlarrr nasılsın ben kötuyumm bel ağrısıyla uyandm saaag taraftan vuran bı agrı var sırtıma kadar :18:

İyi akşamlar kızlar az önce annemi kaybettiğim haberini aldım.Çok kötü durumdayım bir yanda annem var.Diğer yanda anne adayı olan ben.Bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.Annelerin duaları kabul olur lütfen bebeğim için dua edermisiniz.
Allah kimseye yaşatmasın böylesi bir durumu.Bebeğime bişey olacak diye annemin acısını bile yaşayamıyorum şuan.İkinci bir acıyı-kaybı yüreğim kaldırmaz.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin verende o alanda o.Yer gök dua ile duruyor ne olur dua edin bebeğim için.

Başın sağolsun canım. Rabbim annenin mekanını cennet eylesin inş.

Kurban olduğun Rabbim bebeğini korur.

deterjan cnmm başın saolsun rabbım mekanını cennet eylesin kendıne ve bebegıne dıkkat et bol bol dua et cnm :KK25:

Son düzenleme:

banda bildirimler gelmiyor ne uyuz bişi yaaa önceden kim yazmış görüodukkk :KK49:

X