2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Tatlı annecikler,

Ben 12 ve 14. haftalarda bebeğimin kız olduğunu öğrendim. Bundan sonra değişir mi bilmiyorum ama kısmetse 6 ocakta, yani 17 haftalıkken net olarak öğreneceğiz. :nazar::emir_bebek:

Bu arada 4-5 gündür soğuk algınlığı geçiriyorum. Burun tıkanıklığım felaket :KK43: Hepsini geçtim, 3 gündür ne uyuduğumda, ne minoset kullandığımda geçen bir baş ağrım var :KK43: Kafamı duvarlara vurmak istiyorum, o kadar şiddetliki... Uyurken sağa sola dönerken bile beynim zonkluyor. Ne yapsam bilemedim. Tavsiyesi olan var mı baş ağrısı için?

Kızlarrrrr ben geldim ne bıçak makas ne Çin Rus takvimi hepsi yalan cıktı rüyalarım gercek oğluşum oluyor Dr a deidm artık söylersiniz umarım cinsiyeti herkes sallıyoruz sanıyor o da dedi saklamaya gerek yok herseyi ortada oğlunuz oluyor dedi gayet sağlıklı maş dedi hayrlı olsn dedi 3lğ test için kanımızı da verdik geldik oh cok rahatladm:)))

Tatlı annecikler,

Ben 12 ve 14. haftalarda bebeğimin kız olduğunu öğrendim. Bundan sonra değişir mi bilmiyorum ama kısmetse 6 ocakta, yani 17 haftalıkken net olarak öğreneceğiz. :nazar::emir_bebek:

Bu arada 4-5 gündür soğuk algınlığı geçiriyorum. Burun tıkanıklığım felaket :KK43: Hepsini geçtim, 3 gündür ne uyuduğumda, ne minoset kullandığımda geçen bir baş ağrım var :KK43: Kafamı duvarlara vurmak istiyorum, o kadar şiddetliki... Uyurken sağa sola dönerken bile beynim zonkluyor. Ne yapsam bilemedim. Tavsiyesi olan var mı baş ağrısı için?
Canim cok gecmis olsun....
Ben genellikle soguk jel koyuyorum basimin agriyan yerlerine....
Ilac icmeme gerek kalmadan geciriyor canim bir dene istersen.....

Kızlarrrrr ben geldim ne bıçak makas ne Çin Rus takvimi hepsi yalan cıktı rüyalarım gercek oğluşum oluyor Dr a deidm artık söylersiniz umarım cinsiyeti herkes sallıyoruz sanıyor o da dedi saklamaya gerek yok herseyi ortada oğlunuz oluyor dedi gayet sağlıklı maş dedi hayrlı olsn dedi 3lğ test için kanımızı da verdik geldik oh cok rahatladm:)))

Hosgeldiniz canim :KK16:
Bir sehzademiz daha oluyoe yani masaallah :nazar::emir_bebek:
Sonuclarinda tertemiz cikar ins.

Canım hadi gözün aydın. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bizimki henüz %100 belli olamadı, ama büyük ihtimalle bi kızçem geliyor :KK16: Bende de Çin takvimi falan tutmadı bu durumda ama anne adayı ve eşinin doğum tarihine göre yapılan test doğru çıktı :KK16:

Sağol tatlım, başımın net bir yeri ağrımıyor, neresine koysam onu bilmiyorum :KK53: Bugüne kadar katlandım, ilaç almamak için direndim ama hayat zehir oldu resmen. Minoset azıcık da olsa hafifletti. Bi de jeli deneyeyim. Bu arada geçmişi fazla okuyamadım, seninkinin cinsiyeti kesinleşmiştir artık değil mi? :26:

ikili testi iyi çıkanların üçlüyü yaptırmaları gereksiz diye okudum internette ama doktorlar istiyo heralde yinede..bu arada hayırlı olsun pipilin cnm :KK55:

ne güzel ya herkes cinsiyetlerini öğreniyo yavaş yavaş ben taaa 20 haftalıkken öğrencem ama önemli olan aağlıklı olsunda...

Sağol tatlım, başımın net bir yeri ağrımıyor, neresine koysam onu bilmiyorum :KK53: Bugüne kadar katlandım, ilaç almamak için direndim ama hayat zehir oldu resmen. Minoset azıcık da olsa hafifletti. Bi de jeli deneyeyim. Bu arada geçmişi fazla okuyamadım, seninkinin cinsiyeti kesinleşmiştir artık değil mi? :26:

Canim bende de surekli agri oluyor ...
Su anda bile sanirim vucuttaki kan artisi buna en buyuk etken.....
Sen basinin farkli yerleride koy ozellikle kas ustu yerlerine....
Ins. Etki eder sanada.....
15 gun once ogrendim canim erken detayli usg ye girdigimde....
Ali Yasin im geliyor :emir_bebek::nazar:

Çok saol canm sen yaptrdınmı üçlüyü :)

Canim bende de surekli agri oluyor ...
Su anda bile sanirim vucuttaki kan artisi buna en buyuk etken.....
Sen basinin farkli yerleride koy ozellikle kas ustu yerlerine....
Ins. Etki eder sanada.....
15 gun once ogrendim canim erken detayli usg ye girdigimde....
Ali Yasin im geliyor :emir_bebek::nazar:

Ayyy maşallah ona. Yer onu teyzesi, yerrr :KK54:

Benim doktorum detaylı ultrasonla bakmıyor hiç yaa, ben onu uygun görmüyoum diyor inat şey :63: Neyse canım, en azından miniğimin bacak arasına 5 dk boyunca bakıp kız demişti. Sonra başka bir doktora da kaçamak gittim ve o da kız geliyor dedi :KK53: Erkek olsa isim hazırdı da, kıza isim bulamıyoruz şimdi :KK1:

Son düzenleme:
Çok saol canm sen yaptrdınmı üçlüyü :)

Hayir yaptirmadim canim....
Ikiliyide yaptirmamistim.....
Babamiz istemedi bende hak verdim.....
Simdi versek degerler cikana kadar icimiz icimizi yiyecekti....
Hadi onuda gectim sonuclarda bir aksaklik olsa cocuk dogana kadar gelde huzurlu ol....
Ben boyle cok iyiyim ....
Zaten bir sorun atlattim bir haftada neler yasadim bir Allah (c.c.) birde ben bilirim :KK50:
Boyle mutluyum :KK16:

Ayyy maşallah ona. Yer onu teyzesi, yerrr :KK54:

Benim doktorum detaylı ultrasonla bakmıyor hiç yaa, ben onu uygun görmüyoum diyor inat şey :63: Neyse canım, en azından miniğimin bacak arasına 5 dk boyunca bakıp kız demişti. Sonra başka bir doktora da kaçamak gittim ve o da kız geliyor dedi :KK53: Erkek olsa isim hazırdı da, kıza isim bulamıyoruz şimdi :KK1:

Canim bende amniyonik banttan suphelenmislerdi diye erken girmek zorunda kaldim....
Mecburiyetten yani yoksa 20. Haftalarda falan gidilmesi gerek.....
Hayirlisi olsun canim ya yeter ki sagljkli olsun bebelerimiz :emir_bebek::nazar:

Canım hadi gözün aydın. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bizimki henüz %100 belli olamadı, ama büyük ihtimalle bi kızçem geliyor :KK16: Bende de Çin takvimi falan tutmadı bu durumda ama anne adayı ve eşinin doğum tarihine göre yapılan test doğru çıktı :KK16:

Aynen canm bende de son yaptğmz test doğru cıktı çin Rus yalan makas bıcak da öyle

Hayir yaptirmadim canim....
Ikiliyide yaptirmamistim.....
Babamiz istemedi bende hak verdim.....
Simdi versek degerler cikana kadar icimiz icimizi yiyecekti....
Hadi onuda gectim sonuclarda bir aksaklik olsa cocuk dogana kadar gelde huzurlu ol....
Ben boyle cok iyiyim ....
Zaten bir sorun atlattim bir haftada neler yasadim bir Allah (c.c.) birde ben bilirim :KK50:
Boyle mutluyum :KK16:

Canim bende amniyonik banttan suphelenmislerdi diye erken girmek zorunda kaldim....
Mecburiyetten yani yoksa 20. Haftalarda falan gidilmesi gerek.....
Hayirlisi olsun canim ya yeter ki sagljkli olsun bebelerimiz :emir_bebek::nazar:

Benimki hiç göstermeyecekmiş ayrıntılıda :KK53:

Canım sahi bant sorunu çözüldü mü hayırlısıyla?

iyi akşamlar kızlar bugün gittim doktoruma yine gördük bebişimizi bi haftada baya büyümüş hemen doktorum 166 gram dedi 16+2 deyiz bugün:nazar: üçlü test için kanda verdim inş güzel sonuçlar çıkar:KK49:

Benimki hiç göstermeyecekmiş ayrıntılıda :KK53:

Canım sahi bant sorunu çözüldü mü hayırlısıyla?

Canim cok sukur yanlis teshismis....
Cogu doktoe amniyonik bant ile plasenta bagini karistiriyormus....
Gittigim uzmandi perinatolog ultrason resimlerine bakar bakmaz plasenta sekli bu dedi....
Korkulacak birsey yokmus falan....
Sonra muayene etti kesinlesti bant olsa bebege zarar vermisti coktan dedi....
Pasente sekliymis deyip icimize su serpti resmen :KK16:
Atlattik sukur aman Rabb'im kimseyi bu sekilde sinamasin :KK50:
Evlat ne demek ya :KK14:

Canim cok sukur yanlis teshismis....
Cogu doktoe amniyonik bant ile plasenta bagini karistiriyormus....
Gittigim uzmandi perinatolog ultrason resimlerine bakar bakmaz plasenta sekli bu dedi....
Korkulacak birsey yokmus falan....
Sonra muayene etti kesinlesti bant olsa bebege zarar vermisti coktan dedi....
Pasente sekliymis deyip icimize su serpti resmen :KK16:
Atlattik sukur aman Rabb'im kimseyi bu sekilde sinamasin :KK50:
Evlat ne demek ya :KK14:

Ohhh çok şükür, çok sevindim. Bu tip şeylerle karşılaşınca- ki Allah kimseye yaşatmasın- tek doktora bağlı kalmamakta fayda var demekki. O kadar strese girdin hatırlıyorum da... Çok sevindim canım, gözün aydın. Sağlıklı topaç gibi bi yakışıklın gelecek hayırlısıyla.

Amin, Allah kimseyi böyle sınamasın gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun, bebeklerimizi korusun. O'na emanetler...

Ohhh çok şükür, çok sevindim. Bu tip şeylerle karşılaşınca- ki Allah kimseye yaşatmasın- tek doktora bağlı kalmamakta fayda var demekki. O kadar strese girdin hatırlıyorum da... Çok sevindim canım, gözün aydın. Sağlıklı topaç gibi bi yakışıklın gelecek hayırlısıyla.

Amin, Allah kimseyi böyle sınamasın gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun, bebeklerimizi korusun. O'na emanetler...

Evet boyle seyler de gercekten birkac doktora gorunmek sart....
3 doktora gitmistim.... Allah (c.c.) razi olsun canim ....
Dualarinizla dahada iyi olduk ben buna inaniyorum :KK16:
Dediklerine kocaman bir AMIN :nazar::nazar::nazar:

İyi akşamlar kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir doktorumuzu gördük bugun kontrolumuz güzel geçti baya buyumus kılo almısız ve cinsiyet tabıkı ? Sıpa göstermedi yine yaaaaaa :KK43: kordon tam iki bacak arasından girmiş göremedik :KK43: olsun ama saglıklıymıs çok sukur bana buda yeter sizleri ve bebeişlerinizi öpüyorum annneler :)

X