2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Çok geçmiş olsun canım banada amniyotik band var dediler detaylı ultrasonda ama küçükmüş bebeğede uzak dediler takipte kalıcan her hafta kontrole gel dedi doktorum bi hafta sonra gittim yok dediler bazen kordonlar karıştırabiliyorlar yada başka bişeyle ama korkma bebeğe yakın değilse sıkıntı yokmuş zaten boşuna kendini yıpratma

cok sagol canim dua edin ne olur insallah benimde gecer

İşte bak gördün mü? çin takviminde kız çıkıyo ama bu linkteki yerde erkek diyo :KK1:

Pufpufum ibenim ikinci yazıyı okumadın sanırım gözünden kaçmış olabilir.Bebişin her iki takvimdede erkek gözüküyor.(Ben yazarken kız diye yazıvermişim)

Hayırlısı olsun canım.Bu takvimler doğru çıkacak diye birşey yok.Doktorun eminse erkek olduğuna doğrudur bitanem.

hehe kiz cok istiyorumya hala bi umut tasiyorum icimde :KK52:
Doktor pek emin degil bi erkek bi kiz bi erkek dedi :KK9:
hayirlisi bakalim bidaki randavuda ne diyicek :KK55:

Pufpufum ibenim ikinci yazıyı okumadın sanırım gözünden kaçmış olabilir.Bebişin her iki takvimdede erkek gözüküyor.(Ben yazarken kız diye yazıvermişim)

yooo görmdim ve döndüm geri bidaha baktım yine göremedim :26: Allah'ım körrrr olduummmmm :KK53: neyse ben ilk çocuk kız olsun diyorum hep kendi kendime,gönlümden geçen o.. heralde o yüzden :KK1:

Kizlar bende de erkek cikti o sitede.....
Yani tuttu :KK55::nazar:

sanırım benimde oğlum olucak..
şimdi ilkini kız istiyorum ya,kesin tersi çıkar :KK1:

Allah'ım sakın ha,yanlış algılanmasın her türlü kabulüm..yeterki bu kez sağlıklı olsun,tecrübelerime yenisi eklenmesin bana yeter :KK42:

hehe kiz cok istiyorumya hala bi umut tasiyorum icimde :KK52:
Doktor pek emin degil bi erkek bi kiz bi erkek dedi :KK9:
hayirlisi bakalim bidaki randavuda ne diyicek :KK55:[/QUOT

ay kıyamam sende bendensin yani:KK52:
banada dün dr ben daha hiç bişey daha sormadan cinsiyetini biliyormusun dedi galiba erlkemiş dedim:)galiba değil bariz erkek dedi işte buda pipi dedi:)ben hala yok yok diyom
orda hemşire vardı ben doğuma kadar umutla kız diye beklemiştim dedi:KK36: ama erkek oldu dedi yani değişmedi sende doğumda artık inanırsın dedi:)senin ilk mi? benim bu 2 ci

sanırım benimde oğlum olucak..
şimdi ilkini kız istiyorum ya,kesin tersi çıkar :KK1:

Allah'ım sakın ha,yanlış algılanmasın her türlü kabulüm..yeterki bu kez sağlıklı olsun,tecrübelerime yenisi eklenmesin bana yeter :KK42:

eti puf sankim seninki erkek:nazar: gibi kız
ne bilim ben öyle hisediyom

Kızın hayırlı olsun canım.16. haftandasın doktor kız dediyse kızın olur.Erkek görüp te kıza dönenler oluyor ama kızdan erkeğe dönen yok.

hay agzın bal yesinnnn :KK1::KK1: inşallah ya.zaten doktor görmekte zorlanmadı hemen söyledi yani bebeğin pozisyonu falan iyiydi.kısmet artık :KK16:

bütün sitelerdeki cinsiyet testlerinde erkek çıktı:emir_bebek:
birtek rus taviminde kız çıkmıştı o da tutmadı zaten:KK43:

bütün sitelerdeki cinsiyet testlerinde erkek çıktı:emir_bebek:
birtek rus taviminde kız çıkmıştı o da tutmadı zaten:KK43:

bana bütün takvimler bütün testler,bıçağamı makasa mı oturmalar,yüzük falalrı şunlar bunlar hatta az önce arkadaşın link koydugu sited bile erkek çıktı ama doktor kız dedi :KK1:

Canım aynı fakat sen yanlış bakıyorsun sanırım.Benim her ikisinde de erkek çıkyor.Doğum tarihini ve hamile kaldığın ayı söyle bakayım senin için eğer istersen.

cnm banadabakarmısın
02.12.1992 doğum yılım 21 yaş oluor sanırım
21 eylülde son adet tarihim :KK3: ben bakamadım cok tesekkur ederım sımdıdem:KK54:

cnm banadabakarmısın
02.12.1992 doğum yılım 21 yaş oluor sanırım
21 eylülde son adet tarihim :KK3: ben bakamadım cok tesekkur ederım sımdıdem:KK54:

Canım kız gözüküyor ve kız olma ihtimalin çok yüksek çünkü o yılda eylül-aralık arası hep kız gözüküyor.

Canım kız gözüküyor ve kız olma ihtimalin çok yüksek çünkü o yılda eylül-aralık arası hep kız gözüküyor.

benimden içimden hep kız geçiyor ama eşim erkek istiyor ne sinir bozucu :KK47: :26: bır yandan saglıklı olsunda diyor bır yuandan erkek olsa dıyor :KK4:

X