2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar geçen hafta doktorum 2 gün geriden geliyor demişti.

Bugün gittiğim doktor da 2 gün önde görünüyor.

Geçen haftaki doktorum doğumun 18-20 haziran gibi görünüyor dedi.

Bu hafta ki ultrason kağıdında 15-16 haziran yazıyor.

Bu konuları takmamak gerektiğine inandım şimdi...

Sağlıklı olsunlar da her şeyin hayırlısı...

Bebeğimizin ismi bir değişiklik olmazsa eğer Hasan Kerem olacak inşallah...
:KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55:

kızlar bebiş için alışverişe başladınızmı? neler aldınız? yoksa daha erken mi?

Ben bir tek ayakkabı şeklinde çorap aldm canm o da krem renk hem kıza hem erkeğe olr dye umarım yarın cinsiyetimz belli olrsa ufak i kaç bişey alırım cok da abartmadan cnkü insan korkuyor bişey olr Allah korusun kendini cok kaptırmamak lazm

Selamm kızlar size bende güzel haberler getirdim.İkili tarama test sonuçlarımız çok iyi çıktı doktorumuz 3 lü tarama testi de istedi ama 16. haftada olucak o.Herşey güzel dedi 1 hafta önden gidiyormuşuz.İlaçlararıma omega 3 ilacı da ekledi bu ay.Önümüzdeki ay görüntüler daha güzel olacak dedi.Ayrıca cinsiyetimizi de öğrendik Bizimde Kızçemiz olacak allah nasip ederse :21::21:

Son düzenleme:
Selamm kızlar size bende güzel haberler getirdim.İkili tarama test sonuçlarımız çok iyi çıktı doktorumuz 3 lü tarama testi de istedi ama 16. haftada olucak o.Herşey güzel dedi 1 hafta önden gidiyormuşuz.İlaçlararıma omega 3 ilacı da ekledi bu ay.Önümüzdeki ay görüntüler daha güzel olacak dedi.Ayrıca cinsiyetimizi de öğrendik Bizimde Kızçemiz olacak allah nasip ederse :21::21:

Masaallah size canim...:nazar:
Hep boyle guzel haberlerle gel ins. :KK16:
Hayirli olsun kizin olacakmis :nazar::KK8:

Kızlaaaaaaaaaaaaaar!

Dayanamadım bugün öğleden sonra doktora gittim.

Bizimkisi yine göstermedi.

Doktor çok ilgiliydi, baya uğraştı göstersin diye,

hatta pıt pıt bir kaç kere vurdu ki dönsün diye.

Bağdaş kurup oturmuş kerata açmıyor bacaklarını.

Sonra doktor, hadi 1 saat dolaş da yine gel bakalım,

yürüyüş yapınca yani hareket edince çocuk hareket eder dedi.

Ben de 1 saat yürüyüp biraz da çikolata yedim çok şükür fazla bulantı yapmadı.

Veeee cinsiyetini gördük :KK55: doktor bebeğin pipisini zoomladı ve bir tane çıktı alıp verdi bana :KK1:

Bana da ekranda bebeğin pipisini gösterdi, şoke oldum.

%90 erkek dedi :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55:
canım ya hayırlı olsun ögrenmişsinnnn : bende yarın sabah erkenden gişdicem öğrenirim inşaalahhhh :KK16:

bi ilk evlendiğimizde 2-3 sene düşünmüyoduk güyaaa:KK1::KK1: sonra bi sabah ben uyandıgımda eşime dedimki ben çocuk istiyorum :KK1::KK1::KK1: çok ani kararlar veririmde :KK9: ilk ay olmadı ama 2. ay oldu Allah a şükür.aslında çok acele de değil doğana kadar 1 buçuk yılı geçmiş olacak inşaallah :) kayıvalidem çok istiyodu adet günlerimi takp ediyodu kadın resmen :KK1:

Biz hiç planlamadık balayında oldu ne olduysa :) baya hızlı çıktık:) tabi bir de milletin çetere tutmaları var ki onu hiç sormayın Allah gönlümüze göre verdi.

Sayfalar baya ilerlemis hepsini okuyamadim
Herkez cok iyidir insallahh..
Facebook sayfasina katilinca buraya pek giremedim
Benim kac gündür kasiklarim agriyordu doktora gittim
Bebisim iyimis cok sukur, alisveriste biraz agir tasimistim
Aman kizlar sizde dikkat edin kasik agrilari cok fena yapti beni

Hayirli olsun canim

Gunaydin guzel anneler ve kendisi minik mutlulugu buyuk bebisler....
Bugun dr gideceklerden hayirlu haberler gelir ins. Cinsiyeti ogrenenlere hayirli olsun rabbim isteyen herkese yasatsin bu duyguyu...

Kızlar geçen hafta doktorum 2 gün geriden geliyor demişti.

Bugün gittiğim doktor da 2 gün önde görünüyor.

Geçen haftaki doktorum doğumun 18-20 haziran gibi görünüyor dedi.

Bu hafta ki ultrason kağıdında 15-16 haziran yazıyor.

Bu konuları takmamak gerektiğine inandım şimdi...

Sağlıklı olsunlar da her şeyin hayırlısı...

Bebeğimizin ismi bir değişiklik olmazsa eğer Hasan Kerem olacak inşallah...
:KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55:

Canım gözün aydın,oğlun hayırlı olsun.:nazar:

Gözün aydın,kızın hayırlı olsun canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etin.

günaydın hatunlar bugün öğleden sonra doktora gitcem veee işlh iki hafta önce yaptırdığım ikili tarama testinin sonuçlarını gösterebileceğim... cinsiyetlerin çoğu öğrenilmiş kısmetse bizimkide belli olur ama şansımdan kendi doktorum izinli ve bugun gideceğim doktor cinsiyetini söylemeyen biriymiş :) yoğunluktan pek giremiyorum siteye hepimize sağlıklı günler inşlhh :KK49:

bebeğin ileriden gitmesi doğum tarihini öne alıyor mu kızlar?

bu konu hakkında kesin bilgisi olan var mı?

Canım eğer bebek normal doğumla dünyaya gelecekse ne zaman doğacağını sadece Allah ve kendisi biliyor.Gününü doldurmadan doğmuyor.Anlayacağın bu durumda önden gitmesi,geriden gitmesi önemli değil.
Fakat sezeryan olacaksa önden gitmesi farkediyor.Ona göre öne alınıyor.

günaydın hatunlar bugün öğleden sonra doktora gitcem veee işlh iki hafta önce yaptırdığım ikili tarama testinin sonuçlarını gösterebileceğim... cinsiyetlerin çoğu öğrenilmiş kısmetse bizimkide belli olur ama şansımdan kendi doktorum izinli ve bugun gideceğim doktor cinsiyetini söylemeyen biriymiş :) yoğunluktan pek giremiyorum siteye hepimize sağlıklı günler inşlhh :KK49:

Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah.

Günaydın anneler ve bebekleri.
Kızlar buradaki hamilelik takvimi 1 gün geriden geliyor.Çünkü tahmini doğum tarihini tekrar girip hamilelik takvimine baktığınızda 1 gün ileri atıyor farkettinizmi?

Günaydın kızlar bugün benm de saat 5bucukta Dr randevum inş hersey iyidir ve cinsiyeti gösterir uyandığından beri cok hareketli ama Dr da cekinip de hareket etmemezlik yapmaz umarım:)

X