2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bende rus,çin,bıçak makas şeysi hepsinde kız çıkıyor..
etrafta bilen kişilerde hep çoğunlukta kız diyor..
bu fikre çok alıştırdılar bizi,oğluşum olursa şok olmam inş bi an

ben hep sana kız diyorum içimden hep öyle geçiyor hayırlısı olsun sağlıklı olsun :)

işyerinde çalışıyor olman lazım..yani 32.haftada yada 37.haftada rapor alabiliyorsun ortası yok..32.haftada doktorun çalışabilirsin derse 37.haftada izin alıyorusn doktor sana rapor yazıyor..daha sonra işyerine veriyorsun rapor kağıdını..oda muhasebecisine bildiriyor..ve senin raporlu olduğun çalışmadığın sürede işyerinden almadığın maaşını devlet sana ödüyor.burda önemli olan maaşının asgari ücretten mi yatıyor yoksa gerçek aldığın paradan mı yatıyor..bordroda maaşın ne kadar yüksekse okadar daha iyi para alabiliyorsun.ama maaşın 800 tl ise devlet bunun 600 tlsini ödüyor. yani 4 aylık rapor paran 2400 oluyor.

Gözün aydın canım sen de öğrenmişsin. Güle güle büyüsün oğlun. Ben de hep kız hissediyorum ama bakalım göreceğiz 2 hafta sonra.

valla kizlar bende de kiyafetlerden belli olmuyor....
Ama cikmis durumda yani.....
Dar giyindigimde belli oluyor 18+5 deyim....
Anne tarafina cekmisim ic karin genis deniliyr bizim gibi karni hemen cikmayanlara....

benim daha önce iki doğum yaptığım için hafif bir göbeğim vardı kilo da aldım biraz eski pantolonlarımı giyemiyorum hamile pantolonu giyiyorum ama karnım çıkmadı hamile göbeği yok şu anda belim genişledi galiba söylediğin gibi canım iç karnım geniş olabilir

kızlar epeydir uzaktım netten cumartesi doktor pipicigi gösterdi bizede farketmiyor bizim için ne kız ne oglan ama yinede bilmek güzel oldu.

kızlar polynin randevusu 10.30 değilmiydi..ne oldu ki..merake ttim..kesin sevinçten alışverişe çıkmıştır :)

kızlar epeydir uzaktım netten cumartesi doktor pipicigi gösterdi bizede farketmiyor bizim için ne kız ne oglan ama yinede bilmek güzel oldu.

Allah analı babalı büyütsün...:)sağlıcakla kucağına almak nasip etsin :) bir kız bir erkek haberi bakalım ensonunda kızlarmı erkeklermi daha çok olucak ):

bende rus,çin,bıçak makas şeysi hepsinde kız çıkıyor..
etrafta bilen kişilerde hep çoğunlukta kız diyor..
bu fikre çok alıştırdılar bizi,oğluşum olursa şok olmam inş bi an

Allah gönlüne göre versin canım...:) Bende de hepsi erkek çıktığı için doktor kız deyince bi afallamıştım... sonradan erkek olduğu anlaşıldı tabi... ama ben diyordum ben hep rüyamda erkek görüyorum diye... rüya demişken akşam rüyamda bebeğimi gördüm yeni doğmuş buruş buruş kırmızı suratlı çirkinim benim yaa çok sevimliydi...:)

Çok geçmiş olsun canım banada amniyotik band var dediler detaylı ultrasonda ama küçükmüş bebeğede uzak dediler takipte kalıcan her hafta kontrole gel dedi doktorum bi hafta sonra gittim yok dediler bazen kordonlar karıştırabiliyorlar yada başka bişeyle ama korkma bebeğe yakın değilse sıkıntı yokmuş zaten boşuna kendini yıpratma

ben rüyada görmüyorum işte.. rusmuş çinmiş onlarla idare ediyorum

Kızlar biz büyük ihtimalle oğluşumuzun ismini Kaan koyucağız çevrenizde hiç aynı ismi kullanan var mı yaramaz olur filan dediler ama...

Kızlar biz büyük ihtimalle oğluşumuzun ismini Kaan koyucağız çevrenizde hiç aynı ismi kullanan var mı yaramaz olur filan dediler ama...

görümcemin oğlunun ismi Kaan çok akıllı bir çocuk ve çok şefkatli ama yaramazda birazcık..aslında yaramaz değilde böyle benimle çok uğraşır espriler falan yapar..ama zeki bir çocuk :)

Benim okul arkadasimin adiydi Kaan ve oldukca agir basli efendi biriydi canim....
Tek o isimle tanidigim oydu..
Adiyla buyusun ins. .

ahh canım işte benim cimrimi cimri patron kendisi bol kepçe bize gelince çay kaşığı bile yok o dört ayda sigortadan para almam iin benim sigorta paramı yatırması gerekiyo ya ona çok diyo asgari üctten 400 tl falan yapıyo 4x4 diyo 1600 tl ben sana yatııcam diyo sonrada gelmicn benim param boşa gidicek diyo kızlar aynen böyle diyo şimdi bende sorun çıkarmıyorum işsizlik maaşı alıcam inşallah çıkış sebebimi doğru dürütst yazarsa o para ondan çıkmıcak ya o yüzden sorun çıkmaz diye düşünüyorum tabi inşallah....

Canim sakin kendini yipratma sakin.....
Bebegin etkilenmesin.....
Benimde ayrintiliya girene kadar icim icimi yerdi ister istemez gizlerim dolardi....
Ama inan uzulmemek aglamamak icin cok direndim....
Ornek bir resmimi atiyorum canim.....
Bir bak bakalim buna benzer mi.....
Ayrica bebegim cok saglikli ve 12 gun ileriden gidiyoruz dusun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…