2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlarr günaydın :)

kızlar bende merak ediyorum göbeklenmediniz mi daha? 16+4 deyim şuanda toplamda 3 kg aldım ki son 1 kg alalı 1 hafta falan oldu ama karnım göbeğim feci şişti o 1 kgdan sonra :KK43: hamişten çok göbekli gibi duruyorum, en kötü zamanları bu zamanlar herhalde..

ben de 14+4 üm bgn. 2-3 kilo aldım toplamda. zaten dümdüz değildi karnım. midem ve göbeğim çıkıktı biraz. şimdi iyice çıktılar, deli ediyorlar beni. tombul oldu karnım iyice. ama yağ orası resmen.bebek belli değil daha :KK43: aldığım kilolar göbek bölgemde toplanıverdiler. aynı ben de sendenim yani canım.

ben de 14+4 üm bgn. 2-3 kilo aldım toplamda. zaten dümdüz değildi karnım. midem ve göbeğim çıkıktı biraz. şimdi iyice çıktılar, deli ediyorlar beni. tombul oldu karnım iyice. ama yağ orası resmen.bebek belli değil daha :KK43: aldığım kilolar göbek bölgemde toplanıverdiler. aynı ben de sendenim yani canım.

aynen canım, zaten göbek vardı şimdi resmen gögsümün altından şişlik var :KK43: ama bak dikkat et, göbek deliğinin biraz altına koyarsan elini top gibi rahim eline geliyor :)) tek avuntum bu :KK1:

arkadaşlar merhaba bi konu kafamı çok kurcalıyor yardım ederseniz sevinirim. Malum doktorlar 12.haftadan sonra vitamin veriyorlar. Gazetelerde okumuşsunuzdur elevit adlı vitaminde domuz jelatini kullanılıyor diye bir haber. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

ben burda bas bas bagırıyorum elevit kullanan arkadaşlar kullanmayın doktorunuza söyleyin decavit ayzsın diye :) aynı hap benim doktorum ban decavit verdi elevetitte domuz katksı var ve firma bunu açıkladı kabul etti :KK34:

günaydın kızlar:KK16:saat 10,30 da bizimde kontrolümüz var bakalım bebişimle:nazar: çok heyecanlıyım:18:
Bakalım neler diyecek dr!umuz!inşallah güzel haberlerle dönerim çok merak ediyorum malum ben 2 li filanda yaptırmadım!

inşallah güzel haberler alıcaksın canım.bende yaptırmadım ikili test :)

kızlar ev işlerini nasıl yapabiliyormusunuz ben hem calıstım ıcın aksamları eve gıdınce pestılım cıkıor ya hafta sonu esımle yapıorum bulasıgı dızmek bıle gozumde buyuor yorgunluktan ve mıde bulantısından neysekı esım soalsun yardım edıor ya sızler :KK50: Bır bayan tutmayı dusunuorum 15 günde bir dip köşe yapsın diye yapamıorum ben cunku

bende hafta içi çalışıyorum birtek pazar var ondada eşim sağolsun yardım ediyo.ben topluyorum o süpürüyo.çamaşırlarıda o asıyo ben kokusuna dayanamıyorum.sonra bulaşıkalrı da o yerleştiriyo makinaya dolduruyo.napim yamaıyorum elimde değil.arada annem gelip iyice bi temizliyo.15 günde bir kadın ben alamam bu ara maddi sıkıntılarımız var :) ama arada bende alıcam abii ilerde daha zor olucak karnımız büyüdükçe :KK34:

kızlar bende merak ediyorum göbeklenmediniz mi daha? 16+4 deyim şuanda toplamda 3 kg aldım ki son 1 kg alalı 1 hafta falan oldu ama karnım göbeğim feci şişti o 1 kgdan sonra :KK43: hamişten çok göbekli gibi duruyorum, en kötü zamanları bu zamanlar herhalde..

ben almadım kilo 15+4 teyim karnımda çıkmadı ama yavaştan yuvarlaklaşıyo anlıyorum :)

bu arada herkese günaydın güzellerimm ve onların melekleri dünkü şaşkınlığım çoğu gitti ama heyecanım devam ediyor hakikaten kız haberi çok olmuş dün çoğalıyo prensesler burdan erkek anneciklerine sesleniyorumm oğullarınıza kız bulamıcanız diye üzülüyodunuz baaak bissürü oldu kızlarımızda :KK9::KK9::KK9: eşitlenicek galiba bu gidişle ben üç kilo almmışım bi ayda doktor çok dedi ekmeği kıs dedi :KK5: bende çorbayı bile ekmekle içerim :KK19: ne yapıcaz çok acıkıyorum zaten karnım çok çıkmadı ama kalçalar zaten genişti hızla ilerliyooo:KK9:
börek çörek çok yememem lazım ama çok seviyorum canımda isteyo ne yapıcaz bilmem .......:18::18::18:

Dikkat et canım bak sonra yuvarlana yuvalana hastaneye gidicen... :KK34: Şaka bi yana bende bu aralar ekmeği, hamur işini çok tüketiyorum önceden bu kadar yemezdim ama dediğin gibi canım istiyo... ne yapmalı bende bilemiyorum... :44:

Arkadaşlar merhaba bi konu kafamı çok kurcalıyor yardım ederseniz sevinirim. Malum doktorlar 12.haftadan sonra vitamin veriyorlar. Gazetelerde okumuşsunuzdur elevit adlı vitaminde domuz jelatini kullanılıyor diye bir haber. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Alternatifleri var canım doktor vermek isterse başka bi markanınkini kullanmak istediğini söylersin...

Kızlaaar günaydıın :)

Engin tecrübelerinize ihtiyacım var :KK3:

İkili test için yaptırdığım kan tahlilinin sonuçlarını aldım. Doktorum 1 ay sonra gösterirsin sonucunu demişti. Ben az çok bir tahminde bulundum ama sizinde yorumlarınızı bekliyorum sonuçlar hakkında :)

Beta-hcg 57 (27.8-210.6)
PAPP-A 1490.8 (362-2768 )

DOWN SYNDROME SCREEN NEGATIVE

TRISOMY 18 SCREEN NEGATIVE

En iyisini doktor bilir canım ama benim anladığım kadarıyla herşey normal gözüküyor...:)

Kızlar, cinsiyeti belli olanlara soruyorum, çin takvimi tuttu mu sizde? ben de meraktan çatlıcam artık. randevum 6 ocakta. başka doktora gitsem diyorum ama işlerim çok yoğun. çin takvimi rus takvimi hep kız diyor. hamile bir arkadaşım var. 23 haftalık bebeği. oğlu olacak. o da ultrason fotoğraflarımıza bakıp çok güzel bu bebek kesin kızdır diyo. erkekler daha çirkin, kocaman kafalı oluyorlar diyo :) benimkinin kafası toparlacık :) ben de iyice moda girdim kızım geliyor diye. erkek derse doktor şok olucam. önemli olan sağlıklı olması tabii ama insan hemen hayallere kapılıveriyor işte.

Bu tür şeyler ne derece doğru bilmem ama benim tutuyor canım...:)

Göbeklendim de kaşınıyor bile... :KK1: Ben hep banyodan sonra sürüyordum krem şimdi sabah akşam sürsem iyi olacak galiba...

Son düzenleme:
Göbeklendim de kaşınıyor bile... :KK1: Ben hep banyodan sonra sürüyordum krem şimdi sabah akşam sürsem iyi olacak galiba...[/QUOTE]

aynen benimde kaşınıyor 1 haftadır :KK25: ve bende banyodan sonra sürüyorum malum soğuk havalar üşeniyorum. aybaşı gelsin inşallah çatlak kremi alıcam onuda sürücem.

Merhaba guzel anneler :KK19:
Bu aralar Ali Yasin annesini birakmiyor rahat yatsin.....
Geceleri cok donmeye basladik.... dondukce oglumda benimle birlikte donuyor sanki :KK9:
Arada bir hareketlerimizde cabasi....
Daha yeni yataktan kalktim uykusuzum.....
Birseyler yiyeyim belki yatarim tekrar :KK31:
Calisan annelerrrrr Allah (c.c.) yardimciniz olsun ♥♥♥

2 hafta öncesine dek 5 kilo almıştım bu 2 haftada ne oldu,geçicek 2 haftada ne olacak doktorum belkide ................ .............. :KK1: bilemiyorum :KK1: (bipledim mecbur o kısmı,siz anlayın)

yani bende de çıktı belirgin bi göbek ama aynen dediğin gibi hamilelikten çok kilo gibi duruyor..en iyisi devamlı hamile tshirtlerden giyelimde anlaşılsın

Arkadaşlar merhaba bi konu kafamı çok kurcalıyor yardım ederseniz sevinirim. Malum doktorlar 12.haftadan sonra vitamin veriyorlar. Gazetelerde okumuşsunuzdur elevit adlı vitaminde domuz jelatini kullanılıyor diye bir haber. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

canım benim devletteki doktorum vermişti bu konuda burda çok konuşuldu ben ilacın adına bakmadan eşim gidip almış sonra tabi içimedim içime sinmedi bi dahaki kontrolde sordum ben öyle bişey duymadım dedi iç dedi tabi benim içim hiç rahat dedğil özeldeki doktoruma sordum vitamin vericeniz mi diye yok gerek dedi zaten kilo almışın demekki iştahın gibi beslenmende iyi şimdilik vermicem dedi o yüzden beslenmen iyyiyse vermiyooo

Merhaba guzel anneler :KK19:
Bu aralar Ali Yasin annesini birakmiyor rahat yatsin.....
Geceleri cok donmeye basladik.... dondukce oglumda benimle birlikte donuyor sanki :KK9:
Arada bir hareketlerimizde cabasi....
Daha yeni yataktan kalktim uykusuzum.....
Birseyler yiyeyim belki yatarim tekrar :KK31:
Calisan annelerrrrr Allah (c.c.) yardimciniz olsun ♥♥♥

amiin canım ama benimde son haftam artık bende yatıcam evimde sıcacık ofis buzgibi ısınmıyor resmen mausa elim yapışıyo soğuktan:KK9:

amiin canım ama benimde son haftam artık bende yatıcam evimde sıcacık ofis buzgibi ısınmıyor resmen mausa elim yapışıyo soğuktan:KK9:

aaaay bende şubat-mart gibi çıkarım en geç falan diyordum ama dayanamıcam galiba bende.. çok sıkıcı bi ortam,profesyonellikten resmen uzaklar falan hiç hoşlanmıyorum.. bitek arkadaşlarla iyiyim o kadar.. eşimde diyo, çık istemiyosan bi zorunluluğun yok nasılsa diyo..

her an bi sürpriz karar ile ocak başı falan söyleyip byby yapabilirim bende :KK34:

kızlar merhabalar,

Bakıyorumda kız bebişler atağa geçmiş. bizde hayırlısıyla öğrenseydik çok güzel olacaktı. neyse ümidimiz 20 Ocağa (nasıl sabredicem orası meçhul) :KK31::KK31::KK31:
ultrasona bakan çok güzel bi bebiş kız olcak diyo ama ben o flu görüntüden nasıl güzel olduğunu anlıyolar onu bilemedim :KK52::KK52::KK52:
bu arada bugün telefonla ikili testimizin sonucunu sorduk doktor teyzemize sonuçların temiz merak etme dedi ama değerleri söylemedi ben de iyi demesinin verdiği rehavetle sormamışım 20 ocakta isticem bakalım yazılı olarak sağlık ocağına vermek için.
ayyy zaman bi çabuk geçsin de 20 ocak gelsin bebişimi şimdiden çok özlediiimmm :21::21::21::21::KK49::KK49:

aaaay bende şubat-mart gibi çıkarım en geç falan diyordum ama dayanamıcam galiba bende.. çok sıkıcı bi ortam,profesyonellikten resmen uzaklar falan hiç hoşlanmıyorum.. bitek arkadaşlarla iyiyim o kadar.. eşimde diyo, çık istemiyosan bi zorunluluğun yok nasılsa diyo..

Merhaba pufpuf benim yerime bilgilerimi mesajla gonderebilirmisin benim en az 50 mesaj yollamam gerekiyormus. Tahmini dogum taririhi 13.06.2014. 2. Bebek ankaradan katılıyorum.24 yasindayim. Simdiden Teşekkür ler

her an bi sürpriz karar ile ocak başı falan söyleyip byby yapabilirim bende :KK34:

of banada o kadar zor geliyor ki çalışmak anlatamam :KK43: ama maddiyat işte bebiş doğana kadar ne geçse elimize kardır diyorum ve tabi birde doğum parası hadisesi var, bakalım alabilcek miyim? çok zormuş valla bi sürü teferruat var bu bebek işinde ama inşallah doğumdan sonra rahatlıcaz paşamla evimizde olucaz uzunca bir süre..

Merhaba pufpuf benim yerime bilgilerimi mesajla gonderebilirmisin benim en az 50 mesaj yollamam gerekiyormus. Tahmini dogum taririhi 13.06.2014. 2. Bebek ankaradan katılıyorum.24 yasindayim. Simdiden Teşekkür ler

tamam canım ilettim :KK34:hoşgeldi
n bu arada aramıza.. :KK3:

of banada o kadar zor geliyor ki çalışmak anlatamam :KK43: ama maddiyat işte bebiş doğana kadar ne geçse elimize kardır diyorum ve tabi birde doğum parası hadisesi var, bakalım alabilcek miyim? çok zormuş valla bi sürü teferruat var bu bebek işinde ama inşallah doğumdan sonra rahatlıcaz paşamla evimizde olucaz uzunca bir süre..

doğru maddiyat ve özellikle doğum parası olayı falan işin içine girince insan bi durup düşünüyo..az buz değil sonuçta,baya masraf olucak..ama ben Allah nasip ederse zaten köfteme kreş çağına gelene dek kendim bakmak istiyorum imkanlar elverirse (şimdilik veriyor gibi) o yüzden şu an çıksamda oluyo,bana bağlı..
ama ben yinede kenara atalım biraz daha diye devam ediyorum..

herhalde beniö aldığım kiloyu duyduğunuzda bayılacaksınız :))

ben 3 ay da tam 10 kilo aldım. şaka değil inanınki gerçek. 52 - 53 kiloydum hamile kaldığımda ki 4 haftalıktı o zaman. normalde 50 kiloydum ve kilo almaya çalışan biriydim. yani 50 kilo ile hamile kaldım :)) boyum da 1 72.
iştahım açıldı epey bi yemek yemeye başladım. normalde 3 ay için 1,5 - 2 kilo tıbben normalmiş. doktora sordum tehlikeli bir durum olur mu, elimde değil yiyorum çünkü dedim. çok zayıf hamile kaldığımdan birşey olmazmış. ama bir gerçek var ortada 10 kilo aldım :))
bu arada ben de dışarıdan bakıldığında hamile olduğum anlaşılsın istiyorum ama henüz olmuyor. birazda kışlık kıyafetlerin etkisi var bence. gerçi ben o 10 kiloyu kalçama ve bel bölgeme aldım :))

Kızlar, cinsiyeti belli olanlara soruyorum, çin takvimi tuttu mu sizde? ben de meraktan çatlıcam artık. randevum 6 ocakta. başka doktora gitsem diyorum ama işlerim çok yoğun. çin takvimi rus takvimi hep kız diyor. hamile bir arkadaşım var. 23 haftalık bebeği. oğlu olacak. o da ultrason fotoğraflarımıza bakıp çok güzel bu bebek kesin kızdır diyo. erkekler daha çirkin, kocaman kafalı oluyorlar diyo :) benimkinin kafası toparlacık :) ben de iyice moda girdim kızım geliyor diye. erkek derse doktor şok olucam. önemli olan sağlıklı olması tabii ama insan hemen hayallere kapılıveriyor işte.

cnm benim tutmadı.çin takviminde erkek görünüyordu ama benim kızım olacakmış:)

X