2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
selam kızlar

Kızım olacak. Az önce öğrendim. Hastanede çalıştığım için öğrenene kadar her gün doktora gittim. Bugün doktorumda hırs yaptı ve sonunda söyledi. Kız annesi olacağım...

canım tebrik ederim çok sevindim

gözün aydın prensesin hayırlı olsun
gd ninkide seninkide prenses betülle benimki kaldı aynı tarihli doğumdaş olarak sanırım.)

gözünaydın cnm.sağlıkla kucaklamayı nasip etsin rabbim...

kızçeler çoğalıyoo çok sevindim cnm

hepinize çooookkk teşekkür ederim....Allahım inşallah hepiniz güzel haberlerle gelirsiniz..gittim bişiler aldım dersanede çocuklara dağıtıyorum :) içimden geçirmiştim :)

Seninde gözünaydın canım Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. Darısı benim gibi öğrenemeyenlerin başına.

Hadi gozun aydin canim
Bugunde kizlar atakta sanirim.....
Masaallah teyzelerinede el salliyor sanki

Allah (c.c.) anali babali butmeyi nasip etsin
Oh oh adaylarimiz artiyorrrrrr

maşallah kızlar atağa geçti (= senin hastanede çalışman ne büyük şans her gün görebiliyosundur (=

gözünaydın cnaım Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım..

Hadi gozun aydin canim
Bugunde kizlar atakta sanirim.....
Masaallah teyzelerinede el salliyor sanki

Allah (c.c.) anali babali butmeyi nasip etsin
Oh oh adaylarimiz artiyorrrrrr

evet teyzesi el sallıyor sankli doktorda aynısını söyledi :) çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.. :) darısı herkesin başına

slm kizlar bende ara ara yaziyorum size ama surekli takipteyim
aksam cok guzel bir duygu yasadim onu paylasmak istedim sizlerle benim 3. hamileligim oldugu icin 14. haftadan itibaren hissediyorum bebegimin hareketlerini ama aksam uyumak icin yattigimda sirt ustu yattim ve bebegim cok hareketlendi esimin elini karnima koydum ve bekle bakalim hissedecekmisin dedim esim de tam 2 kez hissetti artik baya guclu atiyo bebegim.aslinda ben 12. haftadan beri hic doktora gitmedim icinizde en sabirli benim galiba aslinda elimde olsa giderim ama yurt disinda oldugum icin gidemiyorum ve suan doktorum yok insallah yil basindan once gidebilirim... cinseyetler ogrenilmeye baslamis ne guzel artik bende ogrenmek istiyorum 2 kizim var ve oglum olsun istiyorum tabi allahtan hayirli ve sagliklisini diliyorum insallah hepimiz icin gecerli olur.. herkesin gonlune gore versin rabbim

Ooo çok sevindim canım Allah analı babalı büyütsün kızını

darısı benim gibi hissetmeyenlerin başına..Allah çocuklarını sana bağışlasın canım..gönlüne göre versin..

bir güzel haber daha çok sevindim canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Çilekçim hayırlı olsun kızçen,çok sevindim bebeğinin sağlıklı olmasına..
Bizim kontrolümüzde cumartesi heyecanla bekliyoruz

Canım bak güzel haberlerle geldin çok evham yapmıştın.Şuan bende hissedemiyorum ama benimledir inşallah diye kendimi teselli ediyorum.Annesi kızın sen böyle telaşlandın ama sabrettin diye alkışlar tutmuş.Hadi gözün aydın olsun.

Selam kizlar bnde bugun hastaneye gidip tarama icin kan verdm sonuclarini persembe alicam insaallah bakalim BPD degerimiz 34 mm cikti doktor iyi dedi insallah kan sonucuda boyle olur..bu arada 15+5i de gorduk allahin izniyle..

merhaba arkadaşlar bizde oğluşumla 16. haftamızdayız benim şöyle bi sorunum var sizinde öylemi bilmiyorum ama akıntım hamilelik öncesi gibi beyaz değil sarı renkte ve eskisinden fazla geliyor hamile olan başka arkadaşlarımada sordum onlarında öyleymiş. dr.uma kontrole gittiğimde normal olup olmadığını sordum gel bi bakalım dedi muayene etti ve biraz üşütmüş gibisin dedi bana vajinal fitil olan biokadın verdi bu ilaç değil batikonun fitili dedi.gerçektende öyle ama içim hiç rahat değil kaşıntı veya yanma şikayetim yok kullanmam normal mi kullansam bebeğime bi zararı olurmu evet dr verdi ama direk vajinadan bi ilaç almak beni çok korkutuyor.ynede akşam denedim yatmadan önce kulanmam gerektiğini söyledi fakat fitil okdr çok yanma yaptı ki dayanamadım 2 dak.zor durdum ve hemen çıkartım.hiç böyle bi durumla karşılaşan var mı çok endişeliyim kullanmak mı iyi kullanmamak mı ( sizinde akıntınız sarı renkte mi

Kızın hayırlı olsun canım.Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

insan 3. kez bu duyguları tatsa da sanki ilk defa yaşıyormuş gibi heyecanlanıyor ve yıllar geçse de o ilk hareketlerini zaman zaman anabiliyor kadın olmanın en özel en farklı yanı da bence anne olabilmek ayrıca canım bir oğlun olsun istiyorsun seni anlıyorum kızı olan bir oğlu olsun istiyor oğlu olan bir kızı olsun istiyor Rabbim önce hakkımızda hayırlısını versin sonra da gönlümüzün muradını

Gözünüz aydın kızlar. ne güzel öğrenmişsiniz. ben de bekliyorum heyecanla.

canım akıntı bende de bazen beyaz bazen de sarı olabiliyor akıntının artması normalmiş hamilelikte kokulu olması ve rengi önemliymiş ama doktorun sana bakmış ve fitil vermiş elbette doktorun bildiği birşey vardır ama fitil yanma yaptıysa doktoruna danış derim normal mi diye ama doktorun zararlı olabilecek birşeyi vereceğini sanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…