2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canim az cok tahmin edebiliyorum o meyveyi.....
Tahmin ettigimse onun aromasinda olan pudinglerden yiyebilirsin.....
Bu mevsimde benimde istedigim vardi yaz meyvesi tabi birkac ay once iki uc tanesi 30 a satiliyormus.....
Asiri pahali .....

Hayirli haberlerle gel ins.canim

erkek olsaydı eşim kesinlikle yusuf ismini istiyordu bende çok seviyorum yusuf ismini..kafam rahattı..ama bebişim kız olunca kafaalr karıştı (= betül ismini istiyordum onuda eski isim diye kafamı karıştırdılar anlamınada çok dikkaet ediyorum..mira isminide çok beğeniyoruma ama anlamı arapçada kavga etmek münakaşa demek kararsızım
cnm çok teşekkür ederim.hepimize allahım sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.bizde daha kesinleştiremedik isim olayını bakalım daha bakıyoruz...:)
kesinleşince sende isim telaşına düşersin cnm (=

çilek naptın ya? muhtemelen dr odasındasındır şu an ! inşallah beklediğin tüm güzel haberleri duyarsın doğumdaşım :)
bende yarın gitcem bakalım !

herkeslere iyi haftalar diliyorum haziran anneleri. Çok yoğun bir haftasonundan sonra sabahtan okuyayım dedim ama yetişemedim hızınıza. Umarım herkeslerde her şeyler yolundadır. ben yoğun bir haftasonu geçirince yoğun ağrılar da çekmeye başladım. bel ağrısı ve kasık ağrısı başladı
özellikle bel ağrısı ayağa kaldırmıyodu seke seke gezmeye başlamıştım. çok şükür bugün biraz daha az ama bugün de mide yanması ve kasık ağrısı var.

Sizde de kasığa giren sancılar var mı?? normal mi bu ağrılarım..:26::26::26:

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim canım uzun zamandır böyle birşey yapmıyordum çok ağrıyordu bir de ağrı kesici içemediğim için çareyi bunda bulmuştum ama söylediğin gibi yaparım artık

Betül ismi cok guzel bence 😜😜benim adim olmasa kesin kizimin ismini koyardim adimi cok seviyorum ve anlami cok guzel erkeklerden sakinan temiz iffetli kadin demek ve hz meryem ile hz fatma nin sifatlari
evet cnm eskiden beri çok beğenirim bu ismi hep betül koymak istemişimdir..

var cnm..ani harekette oturup kalkarken hapşururken feci ağrılar giriyo

biz geldikk :) çok şükür güzel haberlerle geldim 15+4 olmuşuz biz teyzeleri..123 grda ağırlığımız olmuş..bana el saallıyordu :) hatta alkış yapıyordu doktor hemen bir poz yakalamaya çalıştı göndericem onuda size..ve %99 kızım olacak :) başta %80dedi sonra %99a çıktı..heryerini gördük meleğimin...başını elleri ayakları :) çok sağolun iyiki varsınız çok mutluyum..Allah hepinize güzel haberler versin..
alıntı yapamadım bugün müfettişler geziyormuş o yüzden hemen işimin başına dönmem lazım :) ve ben bebeğime bakmaktan akıntımı ve arkadaşın vitamin hapını sormayı unuttum....(

ben her zamanki gibi ultrason görüntüsünü çözemesem de, haberlerin güzel olmasına çok sevindim canım,gözünaydın.. ayrıca yüzdelik ölçüm baya yüksek, demek kızın oluyor.. ne güzel, darısı başıma inş :13:

Canım senin adına çok mutlu oldum meleğinin iyi olmasına çok sevindim. Kızını sağlıklı,sıhhatli bir şekilde Rabbim kucağına almayı nasip etsin. Rahatlamışsındır artık iyi haberler alınca darısı benim başıma umarım benim bebişimde iyidir.

canım tebrik ederim çok sevindim

gözünaydın cnm.sağlıkla kucaklamayı nasip etsin rabbim...

gözün aydın prensesin hayırlı olsun
gd ninkide seninkide prenses betülle benimki kaldı aynı tarihli doğumdaş olarak sanırım.)

kızçeler çoğalıyoo çok sevindim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…