2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın kızlar :)

Geçmişi okurken gözlerim ağrıdı son sayfaları bıraktım maalesef

Nasılsınız ? İnş. herkesin keyfi yerindedir

Biz uzuuun zamandan sonra c.tesi günü eşimle azcıkın tartıştık. Ama beyefendi hemen elini göbeğime koyup bebişle konuşmaya başladı. ( Bu arada ilk defa böyle birşey yaptı şaşırdım. Daha önceki kötü tecrübeden dolayı çok fazla bebiş sohbeti yapamıyorduk ) Hayatım seninle ilgisi yok bebeğimle konuşuyorum onu seviyorum dedi Ağız tadıyla tartışamıyoruz bile artık :) ee bende baba-evlat arasına girmiyim dedim :)

dun pıt pıt gıbı bıseyler oluyodun bugunde yataga uzanmıstım tam gobegımın ustunde dalganlar oldu elımı karnıma koydum bır sure akıp ettım hafıften tekmeler gıbı boyle cok guzel ya

evet canım benimde hissetiğim tam olarak bu yani bebişimmiş öylemiiii

bel agrıları ılk aylarda pek olmaz.uzun sure oturur vazıyete olmakta bel agrısına sebeb oluyor

aaaay sorma benimkide öyle
bişey istiyorum,eşim alıyo..verirkende diyoki "sana değil,köfteme aldım" diyo

resmen 2.plana atıldım

merhaba kızlar geçmişi baya okuyamaya çalıştım ama yoruldum gördüğüm kadarıyla sıkıntılı haberler yok çok şükür..ben cinsiyetini öğrendiğimden beri deli gibi alışveriş yapmak istiyorum zor tutuyorum kendimi karnımdaki kasılmalar devam ediyo..dün akşam arabadan inerken çok kötü bi kramp girdi kasığıma..bi süre öyle kaldım..Rabbime emanetiz

dün bende de oldu.. ama baya yoruldum,ondan sanırım..
2.5-3 saate yakın aralıksız dolandım.. kıyafet alıcaktım pantolon kazak vs ama yav bitane bile bulamadım ya onca dolanıp yorulduğuma mı yanayım bulamadığıma mı sonra eve gel,yemek işine giriştik eşimle..daha çok o yaptı ama ayakta durmaya devam edince iyice ağrıdı belim..en son yatmaya yakın iğne batırır gibi ağrıyordu,ara arada kalçama vuruyordu o derece..ilk defa böyle oldu..eşim biraz ovdu masaj gibi falan ama Allah'tan sabah kalktığımda normaldi,geçmişti..

canım senın kızın mı olucak kız cocukta gramp cok olurmus derler :)

bel agrıları ılk aylarda pek olmaz.uzun sure oturur vazıyete olmakta bel agrısına sebeb oluyor

ama her iş yaptıktan sonra oluyo benimki canım normalda evet oluyo oturmaktan ki benim işim oturarak ama böyle dayanılmaz sancı şeklinde iş yaptıktan sonra oldu hatta kasıklarıma kadar vurdu sancısı gece biara baya korktum bişe mi oldu diye

benimki hala geçmedi canım aynı iğnelenme azalmış olsada düne göre devam ediyo bende masaj yağıyla ovdum ama malesef şu 5 ay boyunca bütün işlerimizi yapacak birini mi bulsak napsak

Canım bebeğinin iyi olmasına sevindim.İnşllah hep böyle güzel haberlerle gelirsin.

kızlar bulduğunuz duyduğunuz isimleri birbirimizle paylaşalımm

şu sıralar Mira ismi gündemde kız için..
medcezir dizisini izleyenlerden dolayı heralde

ben ısrarla aynı isimleri yazıyorum
erkek : çınar,doruk,efe
kız : eliz,ece,naz,melis,mine

tabi cinsiyet bi kesinleşsin sonra daha detaylı araştırmalarım olucak

Kimselere Nazar değmesin
Slm kızlar nasılsınız? Ben genelde okuldan telefondan girdiğim için takip ediyorum ama yazamıyorum herkesler iyi maaşallah rabbim sizleri ve bebişlerinizi korusun .
Çilek sanırım doktordasın hayırlı haberlerle gel
benim de 14.30 da kontrolüm var 2li test sonuçları için 10 günde çıktıda sonuçlarım.
kilodan bahsedilmiş ben çok kilolu hamile kalmıştım şuana kadar hiç kilo almadım umarım almam da yumurta yiyemiyorum bir tek.

herkese sevgiler iyi haftalar

cnm çok teşekkür ederim.hepimize allahım sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.bizde daha kesinleştiremedik isim olayını bakalım daha bakıyoruz...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…