2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
herkese iyi geceler...
öncelikle hediyecim geçmiş olsun bol su iç enfeksiyonun en baş tedavisi çok iyi geliyor.

eve az önce girdik. bugun biz bebişimle başka bir bebişin mevlüdüne gittik çok güzeldi .gecede o arkadaşta yemekteydik.eve dönmek için dışarı bir çıktıkki buz yağıyor öyle bir soğuk varki arabanın kapıları donmuş eşim zorladı çatır çutur ses çıktı öyle açıldı kapı.
çok enteresan bi görüntüydü gökten düşen her buz kırıntısı yolda uçuşuyor sanki yere un dökmüşsün rüzgarda onu uçuruyormuş gibi .bu arada burda(eskişehir) kar falan yok bu bahsettiğim kuru soğuk ayaz don hepsi bir arada.rabbim dışarda kalanlara ısınacak imkanı olmayanlara yardım etsin.amin.

yarın memlekete gidiyorum kızlar annemde net yok telefondan takip edeceğim zor oluyor girmek bakalım artık.

Kızlar bişey sorcam, MedicalPark Ayşegül Sofuoğlu'na giden varmı aranızda?

Bide biz kızımızın adını koyduk sizlerle de paylaşayım istedim, babamız koydu adını; Melis Naz :)))

adıyla yaşasın canım maşallah yalnız naz lı isimler gerçekten nazlı olur allah kolaylık versin

hoş bulduk canım :) evet çoğu arkadaş kullanıyormuş decaviti. bu perşembe gidicem doktora bi hatırlatim bari belki unutmuştur...

Olabilir sen yinede hatırlat zaten gerekirse verir takma kafana çok önemli bir şey olsaydı verirdi banada 13 haftada verdi verir

]Canim o evhamlilik cogumuzda var inan....
Her an bebegimize birsey olur kaygisi icimizi yiyip duruyor....
Allah (c.c.) in izni ile bu gunleri gulerek hatirlayacagiz
Saglik ocagina kayit yaptirali cok oldu canim....
Ocaktada asimiz var ama yaptirmadan doktoruma danisacagim....
Bazi doktorlar tetanoz asisina gerek olmadigini soyluyor cunku...
Kiziniz adiyla yasasin .

Hayirli yolculuklar canim....
Aman bu saguklarda dikkat et kendine ....
Birde yola cikacaksin oldukca dikkat et....
Gule gule git...gule gule gel

Son düzenleme:

Hayırlı yolculuklar canım Allah'a emanet olun güzel haberlerini bizlere ulaştır ama teyzeleri merak eder sonra

19.haftalara dogru ilerliyorum bulanti hapimi sadece bu aksam atmadim....
Kizlar cok kotuyum bulanti kusma hepsi toplu cikiyor sanki.....
Zehir gibi offfffff.....
9 ay cekmem ins.
6 tabletlik ilac 20 kusur lira 6 gun kullaniyorum...
Babamiz sagolsun nadir bulunmasina ragmen arayip buluyor...
1 milyara yakin hamileligim boyunca bu ilaca yatirim yapmak istemiyorum .....

Allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamanda geçer takma kafana Can'ın sağolsun seninde bebişinde biraz sık dişini

Herkese günaydın güzel anneler ve tatlı bebişleri...
Sağlıklı,mutlu ve sıkıntısız bir hafta geçirmeniz dileğiyle..

Gunaydinnn....
Uzun bir aradan sonra bulantilarimizla gune merhaba dedik
Babamiz giderken yalvardim resmen ilac bul diye

heeee kim olduğunu bilelim hesabı yani.. ama avatarada koyulabilir resim aslında,biara bende koymuştum hatta ama sonradan kaldırdım..

Merabalar bende haziran annedi olacagim insallah 2. Bebegim ankarsdsyim bdt 12haxiran 28 yasindayim listeye eklerseniz sevinirim

hoşgeldin canım aramıza

İyi akşamlar anneler bende 14 haftalığım 2 kilo aldım bana çok aldım gibi geliyor

hahahahaha aay kızlar alemsiniz,yatın kalkın dua edin siz..
ben ilk 12 haftada 5 kilo aldım 2 haftadır kontrolüm yok ve kontrol 2 hafta sonraya..Allah bilir kaç kilo oldum toplamda?

hoşgeldin canım
bende folik asiti ilk 12 hafta kullanıp bıraktım..şimdi elevit ve aspirin kullanıyorum..
ama kişiden kişiye değişiyo bu ilaçlar cnm belki doktorun gerek görmedi sana..

Bide biz kızımızın adını koyduk sizlerle de paylaşayım istedim, babamız koydu adını; Melis Naz :)))

ben daha oğlum mu kızım mı olcak bilmiyorum ama eşimle hep aklımızda kız için ECE NAZ ismi vardı..yinede detaylı araştırcam ben net öğrenince ama şimdilik bizde de isim durumu bu yönde

Hoş geldin canım aramıza doktorun kendisi veriyor en azından ben istemedim doktor verdi sadece vitamin kullanıyorum decavit

meraba arkadaşım acaba sizde decaviti uyumadan öncemi içiyosunuz bana doktor öyle dedi de?:44:

inşallah geçerde hem maddi hem manevi kurtulursun canım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…